Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sexta Temporada (Šesta Sezona)

Ići dole 
+27
*Africa*Flea*
tete lucija i afrika 7
Sandra
Afri
SkY_Lin3R
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Tete 93
Eva & Afry '94
oLiVeRa
***santi***
Natasha
Ivanuj
Ivana92
Ewa Capdewila
Fiona Serrano
Maya 93 :)
Anja95
Marizza Eva
totalnoopicen
fran perea90
[S@ndric@] & [Victor]
Ninaena-loca por Guille
~*Mici*~
always&4ever
La Serrano
jovan-fun serano
Millichizza
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 12:09 am

Ne ponawljajte iste stwari wishe puta, dowoljno je da samo jedan to napishe! its all good
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 12:42 am

Znam,znam ja sam uvek u pravu. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:24 pm

Hwala.....Very Happy I love you Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:29 pm

Lucia Serrano ::
Ljudi.... To NEMA SANSE. Da se razumemo... Wink Pa nisu ti ljudi sto prave seriju gluplji od nas pa da ne mogu da shvate da ce se time pretvoriti u sapunicu! Ja bih iskreno najvise volela da opet vidim Belen Ruedu u ulozi Lucie (NE SAMO KAO SECANJE) , ali to se nece desiti 100%.. Najveca potvrda je to sto je zena ozbiljno pocela da snima jake filmove holivudskog ranga (Savage Grace sa Julianne Moore,Mar Adentro,El Orfanato) i samim time mnogo vise zaradjuje... A cim vise zaradi za krace vreme,zasto bi se koji djavo vracala seriji cije snimanje traje troduplo duze za mnogo manje pare?? Neutral
Ona GOSTUJE u jednoj epizodi sezone 7 jer su je reditelji zamolili i ni zbog cega drugog. Wink

A to da gostuje...
Hoce li da glumi ili sta...?
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:39 pm

Ja mislim da je mislila da che da glumi, ali sada neam pojma!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 8:58 pm

naravno,ali samo u 2 kratke scene!
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:37 am

A kako ce to da nameste? Mislim... ako je vec poginula kako se pojavljaju...?
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 6:27 pm

Ovako...Ovo je moje misljenje u globalu.....
Seriju gledam,jer je volim i sad ima svojih zlatnih trenutaka(kao sinoc),ali Seranovi nisu ono sto su bili...Nema vise onoga 1+1=7,serija se pretvara u sapunicu,svi odlaze....I to mi se ne svidja,ne svidja mi se sto se pojavila ona Su,jer glumi kao neku ribu i Manu sto se pojavio...Sta oni misle?Da ce dovodjenjem novih likova nadoknaditi odlazak drugih???!!!!Nema sanse....Ovo vise nisu oni Seranovi u koje sam se zaljubila...Nervira me sto su izgubili bar,jer je bar bio centar svega.....I nervira me sto se vise ne smejem na Fitijevo:"Joder",izgubilo je svaki smisao....


Poslednji izmenio ~*Mici*~ dana Ned Mar 30, 2008 12:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 7:26 pm

~*Mici*~ ::
Ovako...Ovo je moje misljenje u globalu.....
Seriju gledam,jer je volim i sad ima svojih zlatnih trenutaka(kao sinoc),ali Seranovi nisu ono sto su bili...Nema vise onoga 1+1=7,serija se pretvara u sapunicu,svi odlaze....I to mi se ne svidja,ne svidja mi se sto se pojavila ona Su,jer glumi kao neku ribu i Manu sto se pojavio...Sta oni misle?Da ce dovodjenjem novih likova nadoknaditi odlazak drugih???!!!!Nema sanse....Ovo vise nisu oni Seranovi u koje sam se zaljubila...Nervira me sto su izgubili barm,jer je bar bio centar svega.....I nervira me sto se vise ne smejem na Fitijevo:"Joder",izgubilo je svaki smisao....
U potpunosti se slazem za sve!
Vise se ne smejem kao onda, a i ne desava se nesto posebno smesno...
A i sto kazes vise ni Fitijevo "Joder" gubi smisao...
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Ivana92
V.I.P
Ivana92


Broj poruka : 2272
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 7:35 pm

La Serrano ::
~*Mici*~ ::
Ovako...Ovo je moje misljenje u globalu.....
Seriju gledam,jer je volim i sad ima svojih zlatnih trenutaka(kao sinoc),ali Seranovi nisu ono sto su bili...Nema vise onoga 1+1=7,serija se pretvara u sapunicu,svi odlaze....I to mi se ne svidja,ne svidja mi se sto se pojavila ona Su,jer glumi kao neku ribu i Manu sto se pojavio...Sta oni misle?Da ce dovodjenjem novih likova nadoknaditi odlazak drugih???!!!!Nema sanse....Ovo vise nisu oni Seranovi u koje sam se zaljubila...Nervira me sto su izgubili barm,jer je bar bio centar svega.....I nervira me sto se vise ne smejem na Fitijevo:"Joder",izgubilo je svaki smisao....
U potpunosti se slazem za sve!
Vise se ne smejem kao onda, a i ne desava se nesto posebno smesno...
A i sto kazes vise ni Fitijevo "Joder" gubi smisao...

da ! Ima nekih trenutaka kada vuku na ono staro...ali bojim se da ce i oni da isceznu....Ja ih i dalje obozavam al...
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 11:20 pm

~*Mici*~ ::
Ovako...Ovo je moje misljenje u globalu.....
Seriju gledam,jer je volim i sad ima svojih zlatnih trenutaka(kao sinoc),ali Seranovi nisu ono sto su bili...Nema vise onoga 1+1=7,serija se pretvara u sapunicu,svi odlaze....I to mi se ne svidja,ne svidja mi se sto se pojavila ona Su,jer glumi kao neku ribu i Manu sto se pojavio...Sta oni misle?Da ce dovodjenjem novih likova nadoknaditi odlazak drugih???!!!!Nema sanse....Ovo vise nisu oni Seranovi u koje sam se zaljubila...Nervira me sto su izgubili barm,jer je bar bio centar svega.....I nervira me sto se vise ne smejem na Fitijevo:"Joder",izgubilo je svaki smisao....
U pravu si, ~*Mici* (kao i uvek)... Po mom misljenju, trebalo je ovom sezonom da zavrse seriju. Bez toga da Lucia umre, vec da se i Marcos i Eva vrate, pa mozda cak i Candela, i da naprave jednu divnu zavrsnu epizodu... Da 6. sezona bude i poslednja. Tako je, po mom misljenju, trebalo da bude.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 11:55 pm

Ivana92 ::
La Serrano ::
~*Mici*~ ::
Ovako...Ovo je moje misljenje u globalu.....
Seriju gledam,jer je volim i sad ima svojih zlatnih trenutaka(kao sinoc),ali Seranovi nisu ono sto su bili...Nema vise onoga 1+1=7,serija se pretvara u sapunicu,svi odlaze....I to mi se ne svidja,ne svidja mi se sto se pojavila ona Su,jer glumi kao neku ribu i Manu sto se pojavio...Sta oni misle?Da ce dovodjenjem novih likova nadoknaditi odlazak drugih???!!!!Nema sanse....Ovo vise nisu oni Seranovi u koje sam se zaljubila...Nervira me sto su izgubili barm,jer je bar bio centar svega.....I nervira me sto se vise ne smejem na Fitijevo:"Joder",izgubilo je svaki smisao....
U potpunosti se slazem za sve!
Vise se ne smejem kao onda, a i ne desava se nesto posebno smesno...
A i sto kazes vise ni Fitijevo "Joder" gubi smisao...

da ! Ima nekih trenutaka kada vuku na ono staro...ali bojim se da ce i oni da isceznu....Ja ih i dalje obozavam al...
Nazad na vrh Ići dole
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 12:37 am

u putpunosti se slazem ali ipak Dijego Gilje Tete i ostali stari glumci su najbolji jer su ostali verni i nisu napustili seriju iako su mogli kad god su hteli
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 12:57 am

u necemu se slazem ali nisam bas siguran da su neki glumci mogli da napuste seriju kad god su hteli jer nisu nesto imali ponuda kao npr. belen,nuria,veronica...
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 1:44 am

Marizza Eva ::
~*Mici*~ ::
Ovako...Ovo je moje misljenje u globalu.....
Seriju gledam,jer je volim i sad ima svojih zlatnih trenutaka(kao sinoc),ali Seranovi nisu ono sto su bili...Nema vise onoga 1+1=7,serija se pretvara u sapunicu,svi odlaze....I to mi se ne svidja,ne svidja mi se sto se pojavila ona Su,jer glumi kao neku ribu i Manu sto se pojavio...Sta oni misle?Da ce dovodjenjem novih likova nadoknaditi odlazak drugih???!!!!Nema sanse....Ovo vise nisu oni Seranovi u koje sam se zaljubila...Nervira me sto su izgubili barm,jer je bar bio centar svega.....I nervira me sto se vise ne smejem na Fitijevo:"Joder",izgubilo je svaki smisao....
U pravu si, ~*Mici* (kao i uvek)... Po mom misljenju, trebalo je ovom sezonom da zavrse seriju. Bez toga da Lucia umre, vec da se i Marcos i Eva vrate, pa mozda cak i Candela, i da naprave jednu divnu zavrsnu epizodu... Da 6. sezona bude i poslednja. Tako je, po mom misljenju, trebalo da bude.
I ja se slazhem sa wama! Very Happy JA mojoj starijoj sestri werujem, a poshto ste was dwe staerije dosta od mene, ja na was gleam kao na starije sestre! Very Happy I jako mi jed rago shto ste uprawu, i shto ste mi sestr! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 1:51 am

Ninaena-loca por Guille ::
Ja se ne slazem sa Mayom
U Spaniji je sedma sezona pokupila vise gledanosti nego predhodne sezone
A to da se nama serija bez Lucie ne svidja je opste poznata stvar
mada ko zna mozda i nije toliko lose koliko smo ga mi zigosali kao lose bez Lucie

a to za Manua i Tete mi je cista glupost uveli su lik samo da bi se nesto desavalo pa sta god bilo

a i iskreno ako se desi da Lucia nije poginula i vrati se na kraju-sto se nadam da se nece desiti
pokvarice sliku o seriji postace cista sapunica kakva nije bila-a to je bzv


nemoras ti da se slazzes sa mnom ja samo zanm sat sam citala Laughing
inace jeste da bi ja wolela da se belen wrati al brate nije owo naucna fantastika Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 11:45 am

Maya 93 Smile ::
Ninaena-loca por Guille ::
Ja se ne slazem sa Mayom
U Spaniji je sedma sezona pokupila vise gledanosti nego predhodne sezone
A to da se nama serija bez Lucie ne svidja je opste poznata stvar
mada ko zna mozda i nije toliko lose koliko smo ga mi zigosali kao lose bez Lucie

a to za Manua i Tete mi je cista glupost uveli su lik samo da bi se nesto desavalo pa sta god bilo

a i iskreno ako se desi da Lucia nije poginula i vrati se na kraju-sto se nadam da se nece desiti
pokvarice sliku o seriji postace cista sapunica kakva nije bila-a to je bzv


nemoras ti da se slazzes sa mnom ja samo zanm sat sam citala Laughing
inace jeste da bi ja wolela da se belen wrati al brate nije owo naucna fantastika Laughing

ili josh neshto gore! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 1:21 pm

ma daj bezzi ''powratak iz mrtwix'' Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
totalnoopicen
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom



Broj poruka : 152
Godina : 37
Location : Beograd
Datum upisa : 16.09.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 3:23 pm

Ja se uopste ne slazem sa vama,jer mislim da je ovako zanimljivije,malo novih dogodovstina, a i ova nova gazdarica bara nije tako losa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosfromserbia
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 7:46 pm

Svako ima prava na svoje misljenje!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 1:31 am

Marizza Eva ::
Svako ima prava na svoje misljenje!
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 10:24 pm

~*Mici*~ ::
Marizza Eva ::
Svako ima prava na svoje misljenje!

,,axa!" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 1:56 pm

ljudi u 16 epizodi 7. sezone gilje i tete su o5 zajedno Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=WxjCPq9MaiQ
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 8:20 pm

diiivno,bas mi je drago!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 10:51 pm

i meni mnogo su sweet to mi je bas ulepsao dan xexex Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
 
Sexta Temporada (Šesta Sezona)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 7 sezona
» 1 sezona (4,5,6,7,8, epizoda)
» 8-sezona-7 epizoda-Los Serrano 147(final)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: