Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sexta Temporada (Šesta Sezona)

Ići dole 
+27
*Africa*Flea*
tete lucija i afrika 7
Sandra
Afri
SkY_Lin3R
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Tete 93
Eva & Afry '94
oLiVeRa
***santi***
Natasha
Ivanuj
Ivana92
Ewa Capdewila
Fiona Serrano
Maya 93 :)
Anja95
Marizza Eva
totalnoopicen
fran perea90
[S@ndric@] & [Victor]
Ninaena-loca por Guille
~*Mici*~
always&4ever
La Serrano
jovan-fun serano
Millichizza
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 8:25 pm

always&4ever ::
evo ponovo sam gledala reprizu i ponovo plakala.... oci su mi naduvene i boli me glava... cry

takodje sad smiley sad smiley
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 8:38 pm

Maya 93 Smile ::
always&4ever ::
evo ponovo sam gledala reprizu i ponovo plakala.... oci su mi naduvene i boli me glava... cry

takodje sad smiley sad smiley
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 8:49 pm

always&4ever ::
evo ponovo sam gledala reprizu i ponovo plakala.... oci su mi naduvene i boli me glava... cry
ja sam prolupala cry cry cry cry sad smiley sad smiley sad smiley
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 10:34 pm

Samo polako.... I pozitivno Cool Mislite na prethodne lepe epizode sa Lucijom ..... Wink I bice lakse...
Ja sam samo jedanput,ja mislim, pogledala tu epizodu i to pre 4 meseca.... I tad sam rekla - Necu je gledati nikada vise jer za mene Lucia ne umire... I stvarno... U mojim ocima nikad nije umrla, js uvek je vesela, nasmejana, lepa, dobra , ona Lucia kojoj se divim i ciji karakter bih volela jednog dana da pokazem svojoj deci..
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 11:14 pm

Lucia Serrano ::
Samo polako.... I pozitivno Cool Mislite na prethodne lepe epizode sa Lucijom ..... Wink I bice lakse...
Ja sam samo jedanput,ja mislim, pogledala tu epizodu i to pre 4 meseca.... I tad sam rekla - Necu je gledati nikada vise jer za mene Lucia ne umire... I stvarno... U mojim ocima nikad nije umrla, js uvek je vesela, nasmejana, lepa, dobra , ona Lucia kojoj se divim i ciji karakter bih volela jednog dana da pokazem svojoj deci..

jao koje lepe reci i pametne
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 11:29 pm

Embarassed Arrow kiss
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 3:53 am

Bez Lusije nije isto,ali ipak,videcemo......
E,pazite koliko je bilo dirljivo kad je umrla da su i moji drugovi plakali ko nenormalni....Jedan je skroz natopio jastuk.....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 11:46 am

Juce me je malo Diego nervirao... Svi bi da mu pomogne, a on se na njih izdere! Tete mi je sada mnooogo slatka, izgleda da ju je tragedija promenila, deluje mi kao da je mnogo bolja licnost! Guille... za njega samo reci hvale! Kako mi je Yoli sada slatka!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 1:23 pm

Diego je u stanju debelog soka.... Takve tragedije drugacije posledice ostavljaju na pojedince. Wink
Koliko je on samo lose, govori vam jedan mali detaljcic:
Kad su Fiti i on legli u Diegov i Lucijin bracni krevet, Diego je rekao : " Fiti, molim te daj mi ruku! " Meni ga je strasno zao...
Bojim se da sam juce plakala mnogo vise nego za samu Lucijinu smrt, su ove "post" reakcije bile strasno dirljive... Diego koji je u svom svetu, Tete onako sentimentalna, Guille malo pomaze,malo po svome (Jenny) , Curro-u nije jasno sta se desava....
Santi....E Santi mi je bio najgori... Nemogucnost da se iskontrolise pred bratom...?! Evil or Very Mad Bas preterano
I na kraju Carmen.... Kakva glumica! Julia stvarno zna svoj posao! Kako je usla na vrata Diegove kuce na pocetku, ja sam zaplakala. Kao da joj je stvarno umrla cerka, toliko dobro glumi.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 1:32 pm

O njihovim glumackim sposobnostima ne treba raspravljati. Sjajni su!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
SkY_Lin3R
Raul/Africa te muva
SkY_Lin3R


Broj poruka : 839
Godina : 28
Location : right there.·´¯`·->
Datum upisa : 27.03.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:06 pm

Marizza Eva ::
O njihovim glumackim sposobnostima ne treba raspravljati. Sjajni su!
slazem se! ja nikada nebih mogao da placem ko tete kada je u bolnici saznala za smrt lucie(da mi niko nije umro)
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:16 pm

I ja sam juce opet plakala. Baba me je totalno dotukla... Cela epizoda je bila bas dirljiva...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Afri
Eva ti pomaze da se obuces
Eva ti pomaze da se obuces
Afri


Broj poruka : 223
Godina : 29
Location : ESPAÑA
Datum upisa : 18.02.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:19 pm

Jaoj chicos ...ja sam prvo plakala kada je luci umrla ...a onda opet sinoc ono kada se tete vratila posle 6 meseci i jooojj sat ipo sam plakala nisam se zaustavila
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:23 pm

Mnogi od njih su izjavili da su ZAISTA plakali jer Belen Rueda napusta seriju.... Tako da im nije bilo potrebno da glume Wink
Kazu, ipak su snimali 4 godine, i tesko im je palo...
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:50 pm

Da, nije ni glumcima bilo lako... Ipak su radili s njom citave cetiri godine...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 3:19 pm

Maya 93 Smile ::
Lucia Serrano ::
Samo polako.... I pozitivno Cool Mislite na prethodne lepe epizode sa Lucijom ..... Wink I bice lakse...
Ja sam samo jedanput,ja mislim, pogledala tu epizodu i to pre 4 meseca.... I tad sam rekla - Necu je gledati nikada vise jer za mene Lucia ne umire... I stvarno... U mojim ocima nikad nije umrla, js uvek je vesela, nasmejana, lepa, dobra , ona Lucia kojoj se divim i ciji karakter bih volela jednog dana da pokazem svojoj deci..

jao koje lepe reci i pametne
Ovo me ostavilo bez reci...
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 4:12 pm

Ewa Capdewila ::
Maya 93 Smile ::
Lucia Serrano ::
Samo polako.... I pozitivno Cool Mislite na prethodne lepe epizode sa Lucijom ..... Wink I bice lakse...
Ja sam samo jedanput,ja mislim, pogledala tu epizodu i to pre 4 meseca.... I tad sam rekla - Necu je gledati nikada vise jer za mene Lucia ne umire... I stvarno... U mojim ocima nikad nije umrla, js uvek je vesela, nasmejana, lepa, dobra , ona Lucia kojoj se divim i ciji karakter bih volela jednog dana da pokazem svojoj deci..

jao koje lepe reci i pametne
Ovo me ostavilo bez reci...

Dusho, ja ispala pokretni Sekspir Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sandra
Upoznajes Seranove
Sandra


Broj poruka : 97
Godina : 29
Datum upisa : 12.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 4:36 pm

Pa meni je zao Lucie, a i cela se ova 6. sezona puno razlikuje od prethodnih. Zao mi je sto se ne pojavljuju vise Alex, Markos, Eva, Elena... Nema vise onih starih likova koje sam puno volela. Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 596511 Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 596511
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 11:07 pm

kAD smo vec kod toga.... Kako su objasnili Alexov, Elenin i povremeni Cukijev nestanak Question Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 11:17 pm

Lucia Serrano ::
kAD smo vec kod toga.... Kako su objasnili Alexov, Elenin i povremeni Cukijev nestanak Question Rolling Eyes

e da gde su oni Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
[S@ndric@] & [Victor]
Upoznajes Seranove
[S@ndric@] & [Victor]


Broj poruka : 87
Godina : 30
Datum upisa : 22.03.2008

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 11:52 pm

Ewa Capdewila ::
Maya 93 Smile ::
Lucia Serrano ::
Samo polako.... I pozitivno Cool Mislite na prethodne lepe epizode sa Lucijom ..... Wink I bice lakse...
Ja sam samo jedanput,ja mislim, pogledala tu epizodu i to pre 4 meseca.... I tad sam rekla - Necu je gledati nikada vise jer za mene Lucia ne umire... I stvarno... U mojim ocima nikad nije umrla, js uvek je vesela, nasmejana, lepa, dobra , ona Lucia kojoj se divim i ciji karakter bih volela jednog dana da pokazem svojoj deci..

jao koje lepe reci i pametne
Ovo me ostavilo bez reci...

i mene....



Nego, bash, kako je objashnjen njihow nestanak....
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimePet Apr 11, 2008 7:04 pm

Maya 93 Smile ::
Lucia Serrano ::
kAD smo vec kod toga.... Kako su objasnili Alexov, Elenin i povremeni Cukijev nestanak Question Rolling Eyes

e da gde su oni Question
Alex i Elena su valjda na nekom putu. A Cuki... pojma nemam!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimePet Apr 11, 2008 8:32 pm

Marizza Eva ::
Maya 93 Smile ::
Lucia Serrano ::
kAD smo vec kod toga.... Kako su objasnili Alexov, Elenin i povremeni Cukijev nestanak Question Rolling Eyes

e da gde su oni Question
Alex i Elena su valjda na nekom putu. A Cuki... pojma nemam!
Cuki je izgubljen u vremenu i prostoru
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimePet Apr 11, 2008 8:36 pm

always&4ever ::
Marizza Eva ::
Maya 93 Smile ::
Lucia Serrano ::
kAD smo vec kod toga.... Kako su objasnili Alexov, Elenin i povremeni Cukijev nestanak Question Rolling Eyes

e da gde su oni Question
Alex i Elena su valjda na nekom putu. A Cuki... pojma nemam!
Cuki je izgubljen u vremenu i prostoru

Laughing od tolike trave... Laughing
Ja bih bila na vrhu sveta. Gde vladaju sporeti .
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sexta Temporada (Šesta Sezona)   Sexta Temporada (Šesta Sezona) - Page 7 Icon_minitimePet Apr 11, 2008 8:38 pm

Ko zna.. Mozda se Cuki obogati uzgajanjem vutre.... Mozda je bas sad na ogromnom rancu i gaji vutru okruzen prelepim zenama Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
 
Sexta Temporada (Šesta Sezona)
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 7 sezona
» 1 sezona (4,5,6,7,8, epizoda)
» 8-sezona-7 epizoda-Los Serrano 147(final)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: