Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu

Ići dole 
+20
oLiVeRa
totalnoopicen
SkY_Lin3R
Natasha
fran perea90
Optereceni
Eva & Afry '94
~*Mici*~
La Serrano
Ivanuj
Ewa Capdewila
Ninaena-loca por Guille
[S@ndric@] & [Victor]
Maya 93 :)
Ivana92
Natalia_Sanchez
*A&D*
Marizza Eva
always&4ever
Fiona Serrano
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 6:07 am

UKOLIKO NE ZELITE DA ZNATE SADRZAJ EPIZODA UNAPRED, MOLIM VAS DA NE CITATE DALJE OVAJ POST... Exclamation


Prevedeno sa jednog spanskog sajta:

9. Februar 2008
BELÉN se vraca u LOS SERRANO

Telecinco vec duze vreme pokusava da spasi gledanost serije i to vracanjem Belen Ruede u jednu od epizoda. Kratkotrajne ljubavne avanture familije Serano u nastavku 7.sezone nisu tako popularne kao sto se predvidjalo.
Zbog toga se reditelji i pisci trude da vrate "stara" lica i time osveze seriju.

Usled ogromnog pada gledanosti posle smrti Lucie, glumica ce ipak snimiti jos jednu epizodu 7. serijala. Epizoda je ustvari fles-bek, secanje u glavi Tete na prosle dane i vreme kada su Diego i Lucia bili zajedno. Za potrebe epizode, bice snimljeno par novih scena sa Belen Ruedom, koja je, posle uspeha filmova "El Orfanato" i "Savage Grace" , ovime uspela da da sebi oduska.

Belen je inace, odmah po zavrsetku snimanja epizode "Las Fases Del Amor" (koja je u Spaniji emitovana 15.Marta 2007 godine) u kojoj je iscenirana Luciina saobracajna nesreca, dala intervju i naglasila da joj je veoma zao sto mora da napusti Seranove, i svu zabavu sa snimanja. Po Belen, odsustvo glumaca koji tumace likove Eve Kapdevile i Markosa Serana je u trecoj i cetvrtoj sezoni izuzetno primetno i tvrdi da joj je bilo jako tesko da i ona napravi takav korak i konacno napusti seriju.

Belen je Serranove napustila 15.Marta 2007 kada su je reziseri ispratili kako dolikuje pravoj zvezdi, pruzivsi seriji nezaboravu epizodu, na pocetku srecnu, a na kraju tragicnu. Ipak...
Belen je priznala da epizodu u kojoj njen lik umire nije pogledala vise od jedanput, jer joj je bilo zaista potresno i tuzno, toliko da je "po dosta" plakala.

Nadamo se da ce ovaj povratak Belen u jednoj epizodi vratiti publiku na noge, a njoj samoj omoguciti da bar za kratko vreme ponovo uziva u ulozi Lucie.



Prevela:
Moi Presonellment -- Fiona Wink


Poslednji izmenio Fiona Serrano dana Pon Apr 21, 2008 3:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 11:48 am

steta sto je samo jedna epizoda u pitanju... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 12:30 pm

always&4ever ::
steta sto je samo jedna epizoda u pitanju... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 2:07 pm

Ih,pa ja se nadam,ako serija da nastavi da se snima, da ce biti jos u buducnosti! Wink
Nazad na vrh Ići dole
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 3:53 pm

:{ bice smor bez lusije
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 4:03 pm

da bice bash bzwz...sada ce da dodju neki nowi likowi u seriju...i bice bash smorno.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
Ivana92
V.I.P
Ivana92


Broj poruka : 2272
Datum upisa : 13.01.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 5:05 pm

Natalia_Sanchez ::
da bice bash bzwz...sada ce da dodju neki nowi likowi u seriju...i bice bash smorno.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 7:46 pm

daj jbt samo jedna epizoda Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 11:09 pm

Ma vratice se ona jos,100%! Nesto ja imam svoj neki scenario u glavi Laughing da ce ona jednog dana da shvati da uopste nije poginula,i da se vrati Laughing
Nazad na vrh Ići dole
[S@ndric@] & [Victor]
Upoznajes Seranove
[S@ndric@] & [Victor]


Broj poruka : 87
Godina : 30
Datum upisa : 22.03.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 11:54 pm

Bash shteta shto je u pitanju samo jedna epizoda, ali ipak, bolje ishta nego nishta
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 12:12 am

Lucia Serrano ::
Ma vratice se ona jos,100%! Nesto ja imam svoj neki scenario u glavi Laughing da ce ona jednog dana da shvati da uopste nije poginula,i da se vrati Laughing
Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 2:11 am

Tipa ona dolazi i kao--- Eeej,jel sam vam nedostajala? Eto,ja malo mrtva pa,rekoh,dosadno mi, da vidim sta vi radite... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 3:33 pm

lol! E jel ce Lusi biti kidnapovana u mexicu!
Nazad na vrh Ići dole
Ninaena-loca por Guille
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ninaena-loca por Guille


Broj poruka : 437
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 07.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 4:46 pm

Ja u to ne verujem i mislim da je to pustena buva ovde iz ne znam kog razloga
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumotion.com/
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 9:00 pm

Za sta da je pustena buva? Da se vraca? Laughing Pa kako ce mrtva da se vrati? Shocked Ono sto ja sigurno znam je da je epizoda u kojoj Tete zamislja Lusiu od Celije u Diegovoj kuci VEC emitovana u Spaniji... A belen je to snimila sa njima pre mesec i po dana Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 10:40 pm

Lucia Serrano ::
Za sta da je pustena buva? Da se vraca? Laughing Pa kako ce mrtva da se vrati? Shocked Ono sto ja sigurno znam je da je epizoda u kojoj Tete zamislja Lusiu od Celije u Diegovoj kuci VEC emitovana u Spaniji... A belen je to snimila sa njima pre mesec i po dana Wink
Ali Jovan fun serano je rekao da su sahranili drugo telo i da se lu vraca....NISTA MI NIJE JASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 11:16 pm

moracemo da sacekamo pa cemo tad videti.,... za sad mozemno samo da nagadjamo sta je bilo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 11:27 pm

always&4ever ::
moracemo da sacekamo pa cemo tad videti.,... za sad mozemno samo da nagadjamo sta je bilo
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimePet Mar 28, 2008 12:44 am

Ewa@ To je bre budalastina Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimePet Mar 28, 2008 12:02 pm

a kad ce biti epizoda kada Lusija umire i vraca se?
Nazad na vrh Ići dole
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimePet Mar 28, 2008 2:41 pm

Mislim da ce Lusi umreti za 2 epizode ili danas
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimePet Mar 28, 2008 2:53 pm

cry cry cry
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimePet Mar 28, 2008 5:54 pm

Marizza Eva ::
cry cry cry
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimePet Mar 28, 2008 9:07 pm

Lucia umire u destetoj epizodi seste sezone,a ja mislim da je danas neka 7,8! Uglavnom,znacete po nazivu epizode, zove se Las Faces Del Amor!
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:41 am

Aha.... Sada kapiram! Nisam videla ovu temu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Sponsored content





Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Empty
PočaljiNaslov: Re: Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu   Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Belen Rueda - Lucia, Vraca Se U Serranove Za Jednu Epizodu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Belen Rueda-Interjvu El Orfanato
» -Poslednju Epizodu Serije Koju Ste Pogledali...-
» Vase Misljenje O Belen Ruedi / Luciji Serrano ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Glumci/Actores/Actors :: Belen Rueda~Lucia Serrano-
Skoči na: