Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Twilight" - Stefani Mejer

Ići dole 
+10
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Ewa Capdewila
-->>AfRy<<--
*Natalia Sanchez*
*A&D*
Natalia_Sanchez
~*Mici*~
Bunny
always&4ever
Marizza Eva
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 2:10 am

-->>AfRy<<-- ::
Knjiga je fanta!!!Procitala sam je za dva dana i sad cekam da mi stigne drugi deo!!!Odusevila sam se kao niko!Dobar je i film ali knjiga......Poter je mala beba za ovo!!!Telefon sam pretrpala temama i jos kojecim vezanim za film!
Samo se vi poubijajte oko Edwarda,ja uzimam Emmetta.
I meni Jasper, a vi ostali... Grabite se za ostale Laughing

Ja evo citam drugi deo, presla sam sredinu i ne svidja mi se preterano, bar ne za sad Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 9:21 pm

Ewa Capdewila ::
Citat :
Poter je mala beba za ovo
Necemo se vredjamo lol!
Salim se,pa,preporucuju mi knjigu,a meni se ne da da je uzmem,jos sam pod utiskom HP sedmog Laughing
Ma Twilight je super i strawa ali HP je HP ja kad vidim Ronaaa ali knjige su strawe ja nemogu da werujem kakaw je kraj HP 7
@Twilight je super Edward je sladak a i vukodlak Razz
i knjige su super nesto sam malko citala ali ja ponawljam HP je HP Smile Ron je Ron Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 12:14 am

Ljudi Meni su Edward, Karlajl i Emet sad najlepsi!!!!!!!!!!!!! joj divni su svo troje!!!!!!!!! Vise nije samo Ed!!!!tri omiljene scene u filmu su mi: kada karlajl ulazi prvi put u onu ordinaciju ili sta vec! Joj divan je tu! Ona scena kad Emet zadirkuje Belu, mislim kad joj se smeje, i ona kad Ed i Bela izlaze iz kola u skoli (Ed je tu uf!)! heh! (jeste ovo vezano za film, ali sam tu napisala, zaboravila sam, pa me sad mrzi da brisem!)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 6:47 pm

-->>AfRy<<-- ::
Knjiga je fanta!!!Procitala sam je za dva dana i sad cekam da mi stigne drugi deo!!!Odusevila sam se kao niko!Dobar je i film ali knjiga......Poter je mala beba za ovo!!!Telefon sam pretrpala temama i jos kojecim vezanim za film!
Samo se vi poubijajte oko Edwarda,ja uzimam Emmetta.

E da ne slazem se s ovim oko Potera.Msm Hari Poter je mnogo kvalitetnije napisan.
Ali i Twilight je simpatican.Ideja Stefani Majer je mnogo dobra.Ali o5 HarrY Potter je No.1

Ja kad sam uzela Sumrak citala sam ceo dan.I kaad sam procitala ponovo.
Ideje su jednako dobre,Ali je zato pisanje J.K Rouling kvalitetnije.Mada ja vise volim Edwarda nego Harija.. XD
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 8:01 pm

[... ja uvek crna ovca ... xDD]
ne delim bas vase misljenje oko HP-a ...
meni je HP takva glupost [ovo je samo moje misljenje, izvinjavam se svima koji vole hp] - i knjiga i film ... dosadno mi je sve to ...
ali o5 - to je samo moje misljenje Razz

A sto se Twilight-a tice ... jos uvek imam isto misljenje - obozavam ga :]] <3
A i Edwarda ofc. :]]]
jao jedva cekam da izadje 4. deo kod nas Smile)))))
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 11:52 pm

Čitala sam sva 4 dela knjige na engleskom i 3 na srpskom ( Sumrak, Pomračenje, Mlad Mesec), extra su! Sva 4 dela sam pročitala za nešto više od 2 nedelje, znači, ja sam po ceo dan držala knjigu! Film sam gledala 2-3 puta ali mogu da kažem da je knjiga mnogo bolja.. bar se meni više svidela. Edward, odnosno Rob je presladak iako kad sam ga prvi put videla na slici delovao mi je ružan ali sam onda pogledala film i "zaljubila" se u njega. Tako da dok se vi ne dogovorite čiji je on ja ću da ga "pričuvam" Very Happy Može?
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 5:33 pm

Ja sam jutros zavrsila "Mlad Mesec" i sutra uzimam od drugarice "Pomracenje". Jedva cekam!!! SmileSmileSmile
Vise mi je dopala prva knjiga od druge, ali bez obzira na to i dalje obozavam Sumrak! Aaaaa!!! Luuuda za Sumrak sagom definitivno! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 6:37 pm

mislim svako ima swoje misljnje
ja cu uzet da procitam ali ni HP ni Twilight ja znam koji je najbolji film PIRATI SA KARIBA Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 12:58 am

I ja volim Pirati sa Kariba, gledala sam sva 3 dela. Jack Sparrow je najjači! Obožavam ga!!! Ali ipak više volim Twilight....
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 11:21 pm

KittyKat ::
Čitala sam sva 4 dela knjige na engleskom i 3 na srpskom ( Sumrak, Pomračenje, Mlad Mesec), extra su! Sva 4 dela sam pročitala za nešto više od 2 nedelje, znači, ja sam po ceo dan držala knjigu! Film sam gledala 2-3 puta ali mogu da kažem da je knjiga mnogo bolja.. bar se meni više svidela. Edward, odnosno Rob je presladak iako kad sam ga prvi put videla na slici delovao mi je ružan ali sam onda pogledala film i "zaljubila" se u njega. Tako da dok se vi ne dogovorite čiji je on ja ću da ga "pričuvam" Very Happy Može?

Ne moze! Ha!!!!!! Ed je moj (Twisted Evil) i necu da se i sa tobom raspravljam o tome! Grrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 12:33 am

Je li, da nisi ti možda malo "mala" za Edvarda? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 7:02 pm

Pa ja jesam mala za njega, ali on ne stari, jel tako?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 7:15 pm

Pa, da... ali bolje sačekaj da porasteš! Ali, dobro, nema veze, ostavljam vam Edvarda ionako mi se nešto ne sviđa u drugom delu, malo mi je bzwz. Ja bih Jacoba.. jel to ok? Ja mislim da on nije zauzet, jel tako? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimePon Mar 02, 2009 5:25 pm

Haha! Ne cu ja da cekam njega, nego on mene! A sto se tice jackoba, moze nije on niciji... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimePon Mar 02, 2009 10:44 pm

Super.. znači moj je!Twisted Evil Nego da ne fejkujemo više..
BTW, jel zna neko kada će otprilike prevesti Breaking Dawn na srpski? Ja sam čitala na engleskom, ali to nije to...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 6:39 pm

Pa ja sam zvala Evro Giunti i rekli su najranije pred kraj leta! POSIZELA SAM!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 8:24 pm

auuuu Ne zezaj! nije fer Pa shta ja da radim do KRAJA LETA..... No
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 6:40 pm

To isto sam se i ja pitala...e ali ja imam drugaricu iz Hrvatske, a tamo je prevedena pa cu da je pitam ako uskoro dolazi u BG da mi kupi, ali cisto sumnjam da dolazi skoro je bila...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 17, 2009 11:38 pm

Ja bih samo da dodam da sam ja zapazila preslatkog Roba još 2005. godine u "Hariju Poteru i Vatrenom peharu", tako da on s pravom pripada meni. Laughing Šalim se, neću uopšte da budem deo ove detinjaste rasprave.
Devojke... prosto uzmite i pročitajte neku drugu knjigu. Ja sam "Twilight" čitala iz sopstvenog interesovanja, a ne zato što je postao popularan u jednom trenutku. Pročitala sam sve tri knjige na srpskom, ali dok ne stigne "Breaking Dawn" ja čitam nešto drugo. Ako volite knjige i volite da čitate, pročitajte i nešto drugo, neće vam škoditi, a kada dođe četvrti deo i kod nas, navalite i uživajte. Very Happy
Što se tiče same knjige, moram da kažem neko svoje mišljenje o pojedinim likovima. Edward mi je prosto kao lik fascinantan, ali me je u drugom delu jako iznervirao kada je onako napustio Bellu. Ja znam da je i njemu bilo teško, ali to ga ne opravdava. Jacob me je pomalo nervirao u trećem delu, ali je imao gotovo svako pravo da se meša u Bellin život jer je definitivno bio uz nju u najtežim trenucima. Ali lik koji je najviše "porastao" u mojim očima je Jasper. Pogotovo pred onu bitku s Victorijinom vojskom u trećem delu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 18, 2009 5:39 pm

Pa ja NARAVNO da nisam citala Sumrak sagu zato sto je postala popularna, vec, kao sto ti kazes, iz sopstvenog interesovanja! A sto se tice cekanja na cetvrti deo, jeste da je to dugo i bas me zanima kakav ce biti, ali ja obozavam da citam pa mi to nece i biti neki problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 3:31 pm

uzela sam da procitam knjigu i ono leepa jee Smile
ali ja sam iskreno uzela da je procitam da vidim zasto je ljudi toliikooo vole ali iskreno ja sam verni HP fan Very Happy
mislim kniga je sjajna nezelim to da poredim ali meni se nekako vise svidja HP Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 3:39 pm

Alexandra-Eva-Tete -Afry ::
uzela sam da procitam knjigu i ono leepa jee Smile
ali ja sam iskreno uzela da je procitam da vidim zasto je ljudi toliikooo vole ali iskreno ja sam verni HP fan Very Happy
mislim kniga je sjajna nezelim to da poredim ali meni se nekako vise svidja HP Very Happy
Ni ja ne želim da poredim te dve sage. "Twilight" je zaista sjajna, ali je "HP" i dalje na mom prvom mestu. Very Happy To je knjiga kojoj uvek mogu da se vratim.
Nego, da li ste možda čitali odlomke "Midnight Sun" na netu? Ja sam pročitala jedan deo prve glave, ostalo nisam još stigla, i tek tada se zapravo shvata koliko je Cullenovima bilo teško... Koliko je Edwardu teško padalo to što je vampir itd.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
KittyKat
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
KittyKat


Broj poruka : 337
Godina : 31
Location : The Meadow
Datum upisa : 03.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 11:11 pm

Meni se ne svidja HP... msm, nije losha, ali jednostavno ne svidja mi se. Ali sam zaludjena za Twilightom! Mnogo mi se svidja!!!!
@ Marizza Eva - gde si chitala odlomke? Znash mozda adresu ili bar shta si ukucavala jer ja sam pokushavala ali nisam mogla da nadjem!
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 24, 2009 1:04 am

Meni je dala drugarica na disku, a ona je skinula sa neta. Ja sam probala jednom da tražim na Guglu, i jedna od prvih stvari koji mi je izašla među rezultatima bio je do sada poznati odlomak "Midnight Sun" u PDF formatu.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 24, 2009 3:26 pm

Marizza Eva ::
Alexandra-Eva-Tete -Afry ::
uzela sam da procitam knjigu i ono leepa jee Smile
ali ja sam iskreno uzela da je procitam da vidim zasto je ljudi toliikooo vole ali iskreno ja sam verni HP fan Very Happy
mislim kniga je sjajna nezelim to da poredim ali meni se nekako vise svidja HP Very Happy
Ni ja ne želim da poredim te dve sage. "Twilight" je zaista sjajna, ali je "HP" i dalje na mom prvom mestu. Very Happy To je knjiga kojoj uvek mogu da se vratim.
.

Slazem se! Ja OBOZAVAM twilight!!!!!! Ali HP je HP!!!!!!! I kao sto kaze alex JA SAM VERNI HP FAN! Mislim onaj ko cita sve delove po 6 puta ne moze da kaze da nije fan!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Sponsored content





"Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
"Twilight" - Stefani Mejer
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» "Zabe i francuski poljupci" - Sara Mlinovski
» "Scar Tissue - Zive rane" Anthony Kiedis. . .
» Sta Mislite O Cuvenom Amaciu "El Padre" Serranu?
» "Harry Potter" - Joan Kathleen Rowling
» "Brusevi i metle" prvi deo- Sara Milinovski

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: Knjige/Los Libros/Books-
Skoči na: