Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Seranovi dolaze u Bg?

Ići dole 
+27
***santi***
Bunny
Nevena
Maddy-92-
Ricky26
$*~*Tete*~*$
*A&D*
Afri
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Natalia_Sanchez
milos grubor
gamberro Guille
katarina
Ewa Capdewila
fran perea90
~*Mici*~
*Simply*Complicated*Girl*
Mix...
Serrano_Girl
kaca
ica92
Maya 93 :)
jovan-fun serano
I_love_Fran_Perea
always&4ever
(= Tete =)
Sandra
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 6:00 pm

Oni su vec bili na splavu, ja mislim da danas idu kuci, ako vec nisu otisli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 7:10 pm

ja sam bila kod beogradjanke vise od 2 sata , i smucilo mi se vise da stojim tamo na hladnoci, jel zna neko da li su izasli na kraju ??
ja sam bila da 8
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
Ricky26
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Lusija i Kandela te pozivaju na veceru
Ricky26


Broj poruka : 368
Godina : 30
Location : Svugde po malo
Datum upisa : 28.02.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 9:47 pm

oko 8 i 20 tako nesto
Nazad na vrh Ići dole
Maddy-92-
Eva ti pomaze da se obuces
Eva ti pomaze da se obuces
Maddy-92-


Broj poruka : 217
Datum upisa : 22.10.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 11:50 pm

Ja sam bila kod bBeogradjanke i nisu se pojavili!
Bas sam razocarana.. Sad
Bila sam i na splavu ADA, ali ni tamo nisu hteli da dele autograme niti da se slikaju sa nama!!!
Mogli smo samo da ih posmatramo izdaleka.....
Uzas..
Nazad na vrh Ići dole
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 12:16 pm

Jel neko dobio autogram ili se slikao sa njima? Ili niko nije imao srece? Sad
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 6:35 pm

Kazu klinci da je organizacija bila ocajna, a novine pisu da su fanovi bili previse agresivni i da su se mladi glumci uplasili ( ja cu na ovo zadnje samo reci malala smeh)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 9:00 pm

Ahahahhaa,u Spaniji su najverovatnije jos gori,pfff gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Nevena
Eva ti pomaze da se obuces
Eva ti pomaze da se obuces
Nevena


Broj poruka : 249
Godina : 32
Location : bcn
Datum upisa : 15.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 9:18 pm

Ja sam bila i na aeredromu da ih docekam, slatki su, al mnogo su lepsi u seriji nego uzivo, i mogu reci da mi ovde izgledaju mladje, pogotovo Victor, bas mi izlgeda nezreo, samo se cereka, al to mi je mnogo slakto Smile Bila sam i u Cervantesu i tu tu sam uzela autograme, i tu su odgovarali na pitanja i slikala sam ih, imam dosta slika, slatki su, nadam se da ce doci opet, bilo bi lepo.
A sto se tice organizacije, bilo je ocajno, al naravno, ovo je Srbija. Pogotovo za to ispred Beogradjanke Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 11:28 pm

pa jel bi mogla da slikas autograme i postavis slike??plz
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 9:43 am

da molim te ..

ali ovi sa studija B su me tako iznervirali , nisu rekli da ce ici u servantes ili kod hrama .. ja sam ladno mogla da odem do hrama jer tu i zivim a ne da se smrazavam ispred beogradjanke 2 sata i da ih ni ne vidim
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 12:13 pm

normalno da ti nebi rekli ne tebi nego bilo kome jer nebi imali mira ni da izađu iz kombija
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 12:23 pm

pa to dobro,ali su moglu da kuzu da nece izaci ispred beogradjanke..svi su cekali po 2/3 sata a neki i vise...
nevena alde plz postavi slike i autograme..plz
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 4:00 pm

ja sam cekala 4 sata a drugarica mi je rekla da su izasli na drugi ulaz bilo je na tv-u! Posizela sam niti sam ih videla niti uzela autogram, ma nista!!!!! bolje da sam sedela kuci i gledala ih na tv-u! grrr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
$*~*Tete*~*$
Dobrodosao/la na forum
$*~*Tete*~*$


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : *Siempre*con*Tete*&*Gille*
Datum upisa : 17.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 4:07 pm

Jbg staces
Nazad na vrh Ići dole
http://mydairy.forumotion.net/portal.htm
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 4:19 pm

daa..nisam mogla da verujem da su izasli na drugu stranu..strasno...ali me cudi da nisu svi otrcali na drugu stranu,neko je morao da ih vidi...
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:40 pm

Bunny ::
ja sam cekala 4 sata a drugarica mi je rekla da su izasli na drugi ulaz bilo je na tv-u! Posizela sam niti sam ih videla niti uzela autogram, ma nista!!!!! bolje da sam sedela kuci i gledala ih na tv-u! grrr
bas tako .. a najbolje da sam nekom slucajnosti provela ceo dan kod hrama pa bih ih ne samo videla vec i slikala a i dobila autogram.

ica92 ::
daa..nisam mogla da verujem da su izasli na drugu stranu..strasno...ali me cudi da nisu svi otrcali na drugu stranu,neko je morao da ih vidi...
e i mene to cudi , znaci morao je neko da ih vidi
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:46 pm

bas je malo ispalo glupo..ali evo malopre sam citala na netu kazu da je 10ak fanova uspelo nekako da udje tamo i kad su videli nataliu i victora kao maltene su im pocepali odecu i onda zbog toga ovi na kraju nisu hteli da izadju..ja bas i ne verujem u to...ali opet stvarno je bilo mnooogo fanova i da su iyasli mislim da bi ih raskomadal,a i pobili bi se...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 3:49 pm

ica92 ::
daa..nisam mogla da verujem da su izasli na drugu stranu..strasno...ali me cudi da nisu svi otrcali na drugu stranu,neko je morao da ih vidi...

ma bilo je par fanova sa druge strane mnogo manje nego sa ove na kojoj smo mi bili. Podeli li su autograme na i otisli nA KOKTEL NA SPLAVU ADA. Bilo je na tv-u!mad smiley
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 5:06 pm

*Bunny,ne pisi velikim slovima....
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 5:25 pm

ja sam jednom obisla krug oko pola 8..ko zna kad su oni izasli..pogledajte na ajtu studia b poslednji snimak,onaj na onom koktelu,kako su victor i natalia nekako cudni...kao uplaseni..
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 3:21 pm

~*Mici*~ ::
*Bunny,ne pisi velikim slovima....
Ok izini

izasli su negde oko pola 7
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 7:56 pm

oko pola 7?????joooo..dodje mi da ih bijem sve..sta smo svimi onda tamo radili,sto nisu rekli?????
Nazad na vrh Ići dole
***santi***
Upoznajes Seranove
***santi***


Broj poruka : 88
Godina : 35
Location : СВЕТА ЗЕМЉА
Datum upisa : 30.03.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 1:52 am

caos ja sam kimi i moderator sam na forumu krstarice, mi sa tog foruma smo se dogovorili da organizujemo ponovni dolazak giljea i tete, naravno i jos nekog ako je to moguce...mislimo da ono sto su uradili ljudi sa studija b nije ok.da naprave privatnu zurku sa zvezdama serije i to samo za njihovu decu...sakupljamo peticiju, reklamiramo na svim forumima i napravicemo grupu na facebook-u a sve to u cilju da ih pozovemo da ponovo dodju, ali kod pravih fanova i sa mnogo boljom organizacijom...planiramo da dovedemo vise glumaca iz serije, izmedju ostalog ovo dvoje sto su bili jer oni mogu da im prenesu koliko su popularni ovde i naravno fran pereu koji ce napraviti mini koncert sa sjk-om...pozdrav


Прекопирано са другог форума,можда сте видели,али вероватно има и оних који нису.Значи за покретање нечега оваквог потребно је минимум 3000 чланова групе,па зато ако се још нисте прикључили групи било би пожељно да то урадите ,ево линка групе на фејсбуку
https://www.facebook.com/group.php?gid=30525323636

И још нешто,ширите даље,цимајте људе,ово мора да нам успе...
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 6:54 pm

ja sam poslala na dva foruma...valjda ce da uspe..
Nazad na vrh Ići dole
iwana92.bg
Upoznajes Seranove
iwana92.bg


Broj poruka : 78
Godina : 31
Location : beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 2:27 am

joooj ja sam bilaaa da ih widim...prelepiii sssuuuuuuuuuu...uspela sam da slikam kolko-tolko...ono shto sam uspela da uhwatim.... postawicu slike na forum Smile))))))))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.iwanica92bg.piczo.com  www.pdf-92-bff.piczo.com
Sponsored content





Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Seranovi dolaze u Bg?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Da Li se Seranovi Jos Snimaju?
» Seranovi na Studiu B?!
» Seranovi na Mrezi Plus!
» Seranovi u Beogradu ?
» Seranovi na Avali

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: