Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Seranovi dolaze u Bg?

Ići dole 
+27
***santi***
Bunny
Nevena
Maddy-92-
Ricky26
$*~*Tete*~*$
*A&D*
Afri
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Natalia_Sanchez
milos grubor
gamberro Guille
katarina
Ewa Capdewila
fran perea90
~*Mici*~
*Simply*Complicated*Girl*
Mix...
Serrano_Girl
kaca
ica92
Maya 93 :)
jovan-fun serano
I_love_Fran_Perea
always&4ever
(= Tete =)
Sandra
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sandra
Upoznajes Seranove
Sandra


Broj poruka : 97
Godina : 29
Datum upisa : 12.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:54 am

E bas steta sto necu biti tu. I da pisalo je u vecernjim novostima da slecu u 5 do 12, bice ceo dan u Bgu i deliti autograme a posle ce gostovati u emisiji na Studiu B.
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 12:22 pm

da..ali ne znamo nista vise..ajde da svi pisemo mailvoe ili zovemo studio b da nam kazu nesto vise..
Nazad na vrh Ići dole
Serrano_Girl
Dobrodosao/la na forum



Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 12:33 pm

a u koliko sati pocinje ta emisija na studiu b...el ce biti direktan prenos...znaci u koliko stati oni idu u studio b i da li cemo moci da udjemo u studio b da gledamo tu emisiju...???
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 3:35 pm

Mislim da cu da idem. . .
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 7:30 pm

Ja ne idem Sad
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 8:30 pm

always&4ever ::
Joj, ne znam zasto, ali ja uopste ne pravim dramu i najverovatnije necu ici Laughing Bice guzva, a nesto mi nije do guzvanja, da dolazi Adri pa ja bih se tamo pobila Laughing i zaskocila ga odnekud, morali bi da me izbace sa aerodroma Laughing, a ovako bas nesto i nisam zainteresovana Laughing

Laughing
Apsolutno se slazem.... Laughing
A i moram da obavljam pripreme za rodjus i da idem u skolu,tako da me oni nece videti....Ali,strasno mi je drago sto dolaze...... Smile
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 9:08 pm

Serrano_Girl ::
a u koliko sati pocinje ta emisija na studiu b...el ce biti direktan prenos...znaci u koliko stati oni idu u studio b i da li cemo moci da udjemo u studio b da gledamo tu emisiju...???
pa valjda oko 22 sata pocinje emisija..ali i mene zanima dal ce moci da se udje u studio b i da se uzivo prati..
Nazad na vrh Ići dole
(= Tete =)
Upoznajes Seranove
(= Tete =)


Broj poruka : 68
Datum upisa : 11.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 9:39 pm

moci ce da se udje! Wink
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 9:51 pm

odakle znas?kako?ocu ja....
Nazad na vrh Ići dole
(= Tete =)
Upoznajes Seranove
(= Tete =)


Broj poruka : 68
Datum upisa : 11.10.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 9:58 pm

jbt, veza! Smile
pa ima publika i sedista i sednes i gledas! lol!
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 10:01 pm

pa jbg,nemam vezu;(((((((
a kako da udjem,bas ce oni da me puste i sigurno ce biti hiljadu njih koji ce isto kao ja hteti da udju...
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 10:53 pm

jel ti ides?
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 10:53 pm

emisija sa tete i giljeom pocinje u 22 30 u petak direktno na studiju b.slecu na aerodrom Nikola Tesla u pet minuta do podneva,ali mene interesuje da li ce biti nesto organizovano u gradu,posto me bas boli uvo da se cimam do aerodroma kad ih necu ni videti to ce biti na 5 min.
Ali drago mi je sto dolaze naravno cisto da vide koliko su popularni ovde.To otvora i druge mogucnosti naravno npr.koncert Frana Peree...eh kad bi se sliko sa Tete jao...zeljo zeljo
E da emisija se zove ziveti sa seranovima i pricace se o svemu sto su prosli kroz ovu ubedljivo najbolju seriju na svetu...
veliki pozzzzz ljudi
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 10:59 pm

da..to sve zanima...kazu da ce setati gradom,jedino da ceo dan blejimo u gradu pa ako ih uhvatimo..i bilo bi extra kad bi znali kako da idemo u emisuju,naravno necemo moci svi ali bar neko..trebao bi studio b da da jos informacija..
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:08 pm

molim informacije informacije...
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:09 pm

Ali kad bi bilo vise informacija pa cela Srbija bi ih opsedala, mislim treba ljudima i malo odmora Laughing
A i trebalo bi malo da vide nas lepi grad Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:15 pm

pa dobro stoji to ali...ipak treba da se zna, pa ako niko ne zna kome ce onda da dele autogtame?
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 1:23 am

pusti autograme ocu da se slikam sa tete...
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 9:39 am

Zvezde popularne serije „Porodica Serano“ - Natalija Sančez, koja igra Tete, i Viktor Elijas, koji igra Giljea - 17. oktobra stižu u Beograd. Junaci španske serije biće gosti Televizije „Studio B“, a tom prilikom biće organizovana konferencija za novinare, druženje sa obožavaocima, kao i specijalno izdanje emisije „Živeti sa... Seranovima“, čiji će gosti biti Tete i Gilje Serano.

Serija „Porodica Serano“ sa uspehom se već dugo prikazuje na TV „Studio B“, a u toku je prikazivanje poslednje, osme sezone. Serija prati doživljaje porodice Serano i njihovih prijatelja, snima se od 2003. godine, a u Španiji je proglašena za jednu od najgledanijih serija u istoriji. Zbog ogromnog interesovanja gledalaca, TV „Studio B“ od 21. oktobra kreće u ponovno emitovanje „Porodice Serano“, a kako smo saznali od direktora „Studija B“ Aleksandra Timofejeva, on će lično dočekati svoje goste.


Nastavak teksta ▼


- Presrećni smo što su nam se Natalija Sančez i Viktor Elijas nedavno javili i potvrdili da dolaze u Beograd. Oni su velike zvezde širom sveta i veoma ih je teško dovesti zbog silnih obaveza. Poziv da dođu u Beograd poslali smo pre par meseci i nismo bili sigurni da će potvrditi dolazak, a desilo se da su potvrdili dolazak baš na dan kada smo planirali da napravimo specijalnu emisiju o njima. Verujem da će Nataliji i Viktoru biti prijatan boravak u Beogradu, a veliki broj njihovih obožavalaca biće u mogućnosti da se druži s njima i dobije autograme - priča Timofejev i dodaje.
- Osma sezona serije ima mali broj epizoda, pa smo odlučili da po završetku emitovanja novih epizoda pustimo sve prethodne sezone serijala od početka. To je serija koja na „Studiju B“ ima najviši rejting i u velikoj meri je doprinela poboljšanju našeg statusa na medijskom nebu.
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Dobrodosao/la na forum



Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.09.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 10:31 am

JOOOOOOJ! nerviram see hocu i jaaaaa!!!dajte pa to je trulo,oni da dodju a ja da ih ne vidim! cry smrc..... nije fer
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 11:25 am

Ahahahaha.....
Ipak idem na aerodrom sa Anchy....Idemo da se gubimo.....Dodo,ces s nama? Laughing Idemo nas 3 debila..... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 1:08 pm

ljudi oce oni biti u gradu i gde u petak...?molim za odgovore
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 2:06 pm

pa ne zna se jos..
Nazad na vrh Ići dole
gamberro Guille
Upoznajes Seranove
gamberro Guille


Broj poruka : 95
Datum upisa : 02.01.2008

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 2:10 pm

jedino mi je zao sto ne dolazi "trio calavera" - Diego, Santi, Fiti. Mislim da cu ici, boli me uvo za autograme, hteo bih da se slikam s njima, narocito s Tete. Najvise bih voleo da idem na druzenje s fanovima, jel znate mozda gde i kad ce biti? Kako moze da se udje u emisiju i da se gleda? Jel su potrebne neke propusnice, kako ih je moguce nabaviti, i ako jeste - gde? Ja ne poznajem dobro Beograd iako sam bio dosta puta, valjda cu uspeti da se snadjem. Jel ide neko ko nije iz Bg-a?
sta
Pozz Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 5:15 pm

~*Mici*~ ::
Ahahahaha.....
Ipak idem na aerodrom sa Anchy....Idemo da se gubimo.....Dodo,ces s nama? Laughing Idemo nas 3 debila..... Laughing
Mici pozdravi mi Anchycu... Ali zar ona nece tad biti u Grckoj? (Ok spamujem Laughing) Ne, zao mi je, rado, ali imam skolu... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Sponsored content





Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seranovi dolaze u Bg?   Seranovi dolaze u Bg? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Seranovi dolaze u Bg?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Da Li se Seranovi Jos Snimaju?
» Seranovi na Studiu B?!
» Seranovi na Mrezi Plus!
» Seranovi u Beogradu ?
» Seranovi na Avali

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: