Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~Operacija Trijumf~

Ići dole 
+14
MilenaJA
~*Mici*~
Bunny
I_love_Fran_Perea
*A&D*
Ewa Capdewila
Mix...
*Simply*Complicated*Girl*
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Marizza Eva
kaca
~tete^ una^princessa~
always&4ever
jovan-fun serano
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 10:46 pm

Ovako. . .

Mika i Kristijan izbaceni - glupo, ali jbg. . .

Ninaaaaa - pohvaljena da je najlepse pevala. . . Jos pesma od Gwen. . . Embarassed
Uzivao sam u svakoj sekundi. . .

Glupo je sto je Milica nominovana. . .

Vukasin je odlicno pevao. . .
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 6:38 pm

*Simply*Complicated*Girl* ::
Ne diraj mi miku! Laughing
Izvini ali jeste da se malo pravi pametna, ali rekla sam da dobro peva. jupi

JA najvise volim Sajka, Anu i Vukasina!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 6:41 pm

Mika peva sjajno i baš mi je žao što je ispala, jer stvarno peva fantastično. Jedna od najboljih izvedbi večeri bile su Kaliopi i Sonja u duetu, a Vukašin je zaista krunisani kralj OT scene...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 6:54 pm

Malo mi je islo na zivce kad su rekli adnanu da je vise za narodnjake,pa jbt ako mu ne ide engleski ne mora da znaci da odma treba da ga cusnu u Grand Laughing
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 1:43 pm

Milica je stvarno nominacije podnela junacki i svaka joj cast. Ne kazem ja, meni je Ok kad muskarac place i neka, neka pokaze da mu je krivo i da mu je tesko, ali meni je kod Adnana samo zasmetalo to sto je kod prve prepreke posustao. Niko nije pretplacen na uspehe, moras da se sa tim suocis, a mislim da decko sa 20 godina to vec treba da zna.
Ja za spasavanje Danijela, tj. posle onako kriminalno otpevane pesme apsolutno ne reagovanje zirija, nemam reci... Ta pesma koja je jedna bujica emocija, takav naboj treba da izazove i kad slusas "Indexe" osetis tu emociju... A Danijel... Sinoc nista, ama bas nikakvu emociju u meni nije izazvao, a ja kad cujem tu pesmu ja se najezim... Znaci izuzetno, izuzetno lose... I ziri nista... Ja se sve vise priklonjavam onoj Jasmininoj izjavi da je sve namesteno jer meni tako pocinje da izgleda. Koga ne nominuju zbog tako ocajne izvedbe, a ima neki izmisljeni faktor x (ja stvarno kod Danijela nikakav faktor ne prepoznajem), kao nesto je sarmantan (satro gistro, majke mi ne znam koga on moze da sarmira i cim), ja bre odmah sumnjam da je sve sarena laza i namestaljka Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 3:18 pm

Pa vidi,na kraju ce sigurno pobediti Makedonac...ja msm da ima onih koji su bolji...npr.sonja,vukasin.nina...
a skakala sam sinoc kad su mi spasili sonju Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 5:14 pm

Mislim stvarno nije fer najbolje su pevali Djordje i vukasin a njih su nominovali!!!!!!!!!!!!!!! Kreteni!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 10:58 pm

Kako je bila glupo ona pesma sto je Nina pevala. . . Ali, bila je prelepa. . . Embarassed

I Ana je bila odlicna. . .

Zao mi Vukasina. . .
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 9:51 pm

Ljuuuudi,izgleda da ce ubaciti dve ili jednu izbacenu uqcanq!!!
Daj Boze Miq i ivanuuuu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 12:00 am

always&4ever ::
Milica je stvarno nominacije podnela junacki i svaka joj cast. Ne kazem ja, meni je Ok kad muskarac place i neka, neka pokaze da mu je krivo i da mu je tesko, ali meni je kod Adnana samo zasmetalo to sto je kod prve prepreke posustao. Niko nije pretplacen na uspehe, moras da se sa tim suocis, a mislim da decko sa 20 godina to vec treba da zna.
Ja za spasavanje Danijela, tj. posle onako kriminalno otpevane pesme apsolutno ne reagovanje zirija, nemam reci... Ta pesma koja je jedna bujica emocija, takav naboj treba da izazove i kad slusas "Indexe" osetis tu emociju... A Danijel... Sinoc nista, ama bas nikakvu emociju u meni nije izazvao, a ja kad cujem tu pesmu ja se najezim... Znaci izuzetno, izuzetno lose... I ziri nista... Ja se sve vise priklonjavam onoj Jasmininoj izjavi da je sve namesteno jer meni tako pocinje da izgleda. Koga ne nominuju zbog tako ocajne izvedbe, a ima neki izmisljeni faktor x (ja stvarno kod Danijela nikakav faktor ne prepoznajem), kao nesto je sarmantan (satro gistro, majke mi ne znam koga on moze da sarmira i cim), ja bre odmah sumnjam da je sve sarena laza i namestaljka Smile
Svaka ti je na mestu, Dodo!
Ali, ja ne sumnjam da je namešteno, jer mislim da žiri ima neku svoju taktiku kada će koga da izbacuje... Ne verujem da će Danijel pobediti. Suviše ga ljudi mrzi da bi pobedio. Ja, ne znam zašto, mislim da će pobediti Đorđe. On je dečko fantastičan! I kupio me je onom izjavom: "Ljudi mogu da me vole ili da me mrze, ali ja sam takav kakav sam!"
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
MilenaJA
Dobrodosao/la na forum
MilenaJA


Broj poruka : 1
Godina : 39
Datum upisa : 08.04.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 3:59 am

Milica je savrseno pevala na zadnjoj Gali. Zao mi je sto je ispala.
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimePet Nov 21, 2008 11:42 pm

Ja sam se sinoc cepachila kad je Danijel igrao u gluvoj sobi...znaci valjala sam se...a naj mi je bilo ono "uno,due,tre,kvaaaaaaatrooooooooooo" i ono kad nesto prica (spominje se matursko Razz )xD
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 2:09 pm

Ludak. . . Smile

Nina je najzad pocela da se prikazuje. . .

Najzad. . . Cool
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 4:08 pm

*Simply*Complicated*Girl* ::
Ja sam se sinoc cepachila kad je Danijel igrao u gluvoj sobi...znaci valjala sam se...a naj mi je bilo ono "uno,due,tre,kvaaaaaaatrooooooooooo" i ono kad nesto prica (spominje se matursko Razz )xD
Nisam gledala, ali da li taj "ples" ima neki pokret rukama tokom tok dela "uno, due, tre, kvaaaaaaatrooooo"? Jedna moja drugarica je taj isti tekst pevala tokom leta, uz taj neki mini-ples, znam da je bilo megasmešno i da nas je ekstra nervirala s tim, jer je stalno to radila... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 9:37 pm

Izvolte ples: xD
https://www.youtube.com/watch?v=8bVKR2cnjTU&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 2:44 pm

Ne mogu da verujem da su nominovali sve tri devojke. . .

I jos su nominovani Ana i Nikola. . . Shit. . .

Nina spasena. . . Embarassed

Sajko i Vukasin odlicno pevali. . .
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 4:05 pm

Ja ne mogu da verujem da je ispao Djordje... Ne zato sto smatram da je bolji pevac, vec zato sto sam bila ubedjena da ima mnoooogo vise fanova od Vukasina... Pa cak je i Vukasin bio u soku...
Opet moja teorija... Laughing Sve je namesteno da pobedi Danijel... Sad polako izbacuju najbolje, i onda posle kao doci ce Danijel do izrazaja... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 7:28 pm

Po meni su na prosloj gali najbolje pevali Djordje i Vukasin a
oni su nominovani i Djordje je ispao! Ja sam mislila da ce
Vukasin i drago mi je sto nije, ali mi je i strasno zao sto je
Djordje ispao!
A i nemogu da verujem da su ANA i NIKOLA
nominovani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa to stvarno nije fer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trebala ja (po meni) u mesto jednog od njih da bude
nominovana SONjA i ALEKSANDAR!!!!!!!!!!!!!!
On mi se vise smucio, ali stvarno. A plus je na ovoj i na
prosloj gali pevao najgore!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 1:03 am

Ljudi, ja ne mogu da se oporavim od toga što je Đorđe ispao! Prosto ne mogu! Ja njega stvarno mnogo volim! Nadam se da će uspeti u daljoj karijeri, jer je on stvarno fantastičan... Baš će mi biti čudna akademija bez njega...

Sada sam gledala kako izlazi, i verujte mi da sam plakala. Svi su tamo plakali, i ja nisam izdržala... Jeste li videli - sve devojke su plakale, Sajko, Nikola P... (Jedini koji je sve to kulirao bio je onaj, onaj... Danijel, koji je tu bio, ali nijedna jedina emocija na njegovom licu...)
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:20 am

Pa naravno on ni nemoze da pokazuje osecanja kad ih ni nema!!!!!!!!!!! To je jedan veliki kreten!!!!!!!!!!! A i stalno laze... Budala...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 5:59 pm

Sramota....Ana nominovan aa bas se i opustila i bila naaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjj.....Sramota...A Djole kako sam samo plakala kad je juce izlazio.....
Nemogu da verujem...MI smo uz ANu...Uvek uz Anu....
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 6:36 pm

Ma kreteni! upravu si SRAMOTA!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 6:32 pm

E, zaboravila sam ovo da pomenem, potpuno sam bila sluđena... Igor je savršeno otpevao Bijelo dugme!!! Ja sam i dalje u šoku koliko je dečko dobro izveo pesmu!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 6:34 pm

Jao jeste, slazem se, otpevao je, svaka mu dala Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 6:37 pm

always&4ever ::
Jao jeste, slazem se, otpevao je, svaka mu dala Laughing
Slažem se, svaka mu dala! Laughing Nas dve smo se, sećaš se, još žalile kako mu uvek daju neku njanjavu pesmu. Sada mu dadoše Dugme i otpevao je bolje od svega do sada zajedno! Za mene je ovo možda najbolja izvedba na svim galama ikada!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





~Operacija Trijumf~ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~Operacija Trijumf~
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: TV-Fun-
Skoči na: