Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?

Ići dole 
+40
kaca
Bojana93
gamberro Guille
DVD
Natasha
-->>AfRy<<--
Eva Rodriguez93
Jeka
Mica
Afri
Deriglazova
tete lucija i afrika 7
*GUILLE*
~MiNNa~
eva
Ivanuj
[S@ndric@] & [Victor]
Alexandra-Eva-Tete -Afry
*Africa*Flea*
smaja
Natalia_Sanchez
*A&D*
fran perea90
La Serrano
SkY_Lin3R
jovan-fun serano
Marizza Eva
~tete^ una^princessa~
totalnoopicen
Maya 93 :)
Marcos serrano
always&4ever
Millichizza
Fiona Serrano
Ivana92
***santi***
~*Mici*~
Anja95
Eva & Afry '94
Ewa Capdewila
44 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 4:11 pm

Ja jesam,a vi!
Odnosno,malo!
Uvode nove likove,postaje besmisleno....
ali opet bez njix... confused


Poslednji izmenio Ewa Capdewila dana Uto Apr 08, 2008 6:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Eva & Afry '94
Seranovi misle da si super
Eva & Afry '94


Broj poruka : 1496
Godina : 30
Location : ~CaLiFoRnIa~ :)
Datum upisa : 25.01.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 4:23 pm

Nisam je zamrzela,ali mi nije nesto...msm,nije kao pre...
Pre je bila mnooogooo bolja!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tasha-94w3.piczo.com
Anja95
Zivis u kuci Seranovih
Anja95


Broj poruka : 3079
Godina : 28
Location : Tu negde...
Datum upisa : 05.03.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 4:50 pm

Nisam,ipak su to Serranowi ali previse uproprascavaju,videcemo kako li ce da se pokazu ovi novi,a za Lusiu NO COMENT!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 4:55 pm

Pa,Boze kako mogu da zamrzim seriju koja sam zavolela od prvog trenutka,cim sam pogledala jedan delic epizode.....mozda nije ista kao ranije,ali to nije razlog da je zamrzim.....
Nazad na vrh Ići dole
***santi***
Upoznajes Seranove
***santi***


Broj poruka : 88
Godina : 35
Location : СВЕТА ЗЕМЉА
Datum upisa : 30.03.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 6:27 pm

~*Mici*~ ::
Pa,Boze kako mogu da zamrzim seriju koja sam zavolela od prvog trenutka,cim sam pogledala jedan delic epizode.....mozda nije ista kao ranije,ali to nije razlog da je zamrzim.....

Bas tako !!! Jednostavno ne mogu da mrzim nesto sto sam obozavao i sto i dalje obozavam. Mozda su ove nove epizode malo dosadnije i drugacije bez Lusije i ostalih,ali ipak Seranovi su Seranovi... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Ivana92
V.I.P
Ivana92


Broj poruka : 2272
Datum upisa : 13.01.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 6:52 pm

Nikako ne bih mogla da je zamrzim NIKADA !!!! Jedino me malo razocarala...dosle su promjene koje mi se bas i ne svidjaju....Al never mind Smile
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 7:02 pm

Jesam... Prezirem promene.... I ne svidjaju mi se.. Tako da su za mene, Lucijinom smrcu , zavrseni Seranovi koje volim i cijem humoru se divim. Mad
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 7:11 pm

pa,da,mama-Fiona je u pravu!
Kakda bi vas neka osoba povredila jako,vi bi rekli never mind i ne bi niposto prestali da se druzite s njom!!!!
To je isto ko seranovi!
Lucia je bila kao zastitini znak ove serije,pored DSF(Diego,Santi,Fiti),tinejdzeri(Tete,Guille...),....
Znaci DA


Poslednji izmenio Ewa Capdewila dana Uto Apr 08, 2008 7:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 7:21 pm

Eva & Afry '94 ::
Nisam je zamrzela,ali mi nije nesto...msm,nije kao pre...
Pre je bila mnooogooo bolja!!! Very Happy

da, ali ja wolim Serranowe takwe kakwi jesu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 7:32 pm

Ewa Capdewila ::

Lucia je bila kao zastitini znak ove serije,pored DSF(Diego,Santi,Fiti),tinejdzeri(Tete,Guille...),....


E.... Ovakva izjava, do suza me dovela Crying or Very sad ... Dusho, treba te uramiti kad napises ovakvu izjavu....
Ne da se potpuno slazem... Nego ... Ne znam... Castim te pice sto si ovo ovako lepo srocila Cool
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 7:37 pm

Lucia Serrano ::
Ewa Capdewila ::

Lucia je bila kao zastitini znak ove serije,pored DSF(Diego,Santi,Fiti),tinejdzeri(Tete,Guille...),....


E.... Ovakva izjava, do suza me dovela Crying or Very sad ... Dusho, treba te uramiti kad napises ovakvu izjavu....
Ne da se potpuno slazem... Nego ... Ne znam... Castim te pice sto si ovo ovako lepo srocila Cool
Jaooo,pa xwala!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Znacxi piche?Bolje da nastavimo u temi "Nekome je do price"
Da ne bi ispale spamerke...
Zaista,hvalaaa love you
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 8:28 pm

Seriju nisam zamrzela niti bih mogla da je mrzim, samo mislim da je malo bezveze sto polovina glavnih likova nestala bez traga Smile
Onako, najiskrenije, nadam se da ce se ipak opametiti i serija ce ponovo postati ono sto je nekad davno bila... Radujem se promenama jer niko ne zna sa stopostotnom sigurnoscu sta ce doneti... Opet i ono malo sto znamo i dalje ne znamo kakvog je kvaliteta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marcos serrano
Markos smislja pesmu za tebe
Marcos serrano


Broj poruka : 786
Godina : 34
Location : Montenegro
Datum upisa : 19.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 8:35 pm

pa ne znam nisam ni gledao pa ne mogu da sudim
a ako je kako cujem komentare ne znam ni ja sam...sav sam zbunjen
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 8:38 pm

Ako si vec sad zbunjen... Slog ce te kasnije strefiti Laughing
Salim se, ali stvarno, napravise KARAMBOL (slicno ko KARFIOL Laughing ) od serije .
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 8:48 pm

Lucia Serrano ::
Jesam... Prezirem promene.... I ne svidjaju mi se.. Tako da su za mene, Lucijinom smrcu , zavrseni Seranovi koje volim i cijem humoru se divim. Mad

da mada ono nisam bas zamrzela seriju al je postalka smornija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 9:21 pm

Ewa Capdewila ::

Lucia je bila kao zastitini znak ove serije,pored DSF(Diego,Santi,Fiti),tinejdzeri(Tete,Guille...),....
I da,ako je pored toga pola onih glavnih tinedzera iz serije otislo(Eva,maros,dobro,i Rakel,Elena...),DSF imaju dosadne fore koje se ponavljaju i provlace kroz epizode,a Lucia nije tu...
Mislim da je malo besmisleno...
A Lucijin odlazak ne mogu da isprave ni sa milijardu "UPA glumaca" i tako tih NOVIH likova,u kojima jedva razaznajemo ko je ko...
Maltene svaka epizoda po neki novi lik...
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 9:54 pm

Ewa Capdewila ::
Ewa Capdewila ::

Lucia je bila kao zastitini znak ove serije,pored DSF(Diego,Santi,Fiti),tinejdzeri(Tete,Guille...),....
I da,ako je pored toga pola onih glavnih tinedzera iz serije otislo(Eva,maros,dobro,i Rakel,Elena...),DSF imaju dosadne fore koje se ponavljaju i provlace kroz epizode,a Lucia nije tu...
Mislim da je malo besmisleno...
A Lucijin odlazak ne mogu da isprave ni sa milijardu "UPA glumaca" i tako tih NOVIH likova,u kojima jedva razaznajemo ko je ko...
Maltene svaka epizoda po neki novi lik...

U postpunosti se slazhem sa tobo srce, ali ipak shta mi mozhemo kada su Serranowi LosSerrano! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
totalnoopicen
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom



Broj poruka : 152
Godina : 37
Location : Beograd
Datum upisa : 16.09.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 9:58 pm

"malo" promena neće škoditi, mada je pitanje kada ću se navići na činjenicu da je od Kapdevila ostalo samo K medjutim mislim da će ovi novi nekako popuniti prazninu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosfromserbia
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:02 pm

totalnoopicen ::
"malo" promena neće škoditi, mada je pitanje kada ću se navići na činjenicu da je od Kapdevila ostalo samo K medjutim mislim da će ovi novi nekako popuniti prazninu.
ja mislim da je to uzasno!to od Capdevila samo C!!!!! cry
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:04 pm

Ewa Capdewila ::
totalnoopicen ::
"malo" promena neće škoditi, mada je pitanje kada ću se navići na činjenicu da je od Kapdevila ostalo samo K medjutim mislim da će ovi novi nekako popuniti prazninu.
ja mislim da je to uzasno!to od Capdevila samo C!!!!! cry

xaxax anzalost je tako
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:06 pm

Od Kapdevila samo K, a od novih glumaca RETENIZAM... pa vi vidite sta nastaje Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:06 pm

Lucia Serrano ::
Od Kapdevila samo K, a od novih glumaca RETENIZAM... pa vi vidite sta nastaje Rolling Eyes
LOL!slazem se !!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
~tete^ una^princessa~
Markos smislja pesmu za tebe
~tete^ una^princessa~


Broj poruka : 740
Godina : 28
Location : U Barceloni...;)
Datum upisa : 25.02.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:08 pm

i ja meni je bas zao sto ce lusija veceras poginuti....glooooopooo covece stv ....nista glupnje nisu mogli da urade..
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:10 pm

Lucia Serrano ::
Od Kapdevila samo K, a od novih glumaca RETENIZAM... pa vi vidite sta nastaje Rolling Eyes

axaxaxa Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? 530884 Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? 530884
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:21 pm

Ma meni je swe gloopo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Sponsored content





Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?   Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da Li Ste Pomalo Zamrzeli Seriju Od Ove 7 Sezone?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: