Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 -Neki Novi Klinci-

Ići dole 
+10
Stefan
Eva & Afry '94
always&4ever
Alexandra-Eva-Tete -Afry
La Serrano
Marizza Eva
*Iva*
Tasha'94
*Anchy*
Tete 93
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

-Neki Novi Klinci- - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: -Neki Novi Klinci-   -Neki Novi Klinci- - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 5:13 pm

Kad sam gledao ranije, bas sam bio primljen na Marlenu. . . Smile

Glupo sto je kratko trajala. . .
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

-Neki Novi Klinci- - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: -Neki Novi Klinci-   -Neki Novi Klinci- - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 16, 2009 8:31 pm

obooozavam seriju Smile
najbolja serija ikada Smile omiljeni su mi BORA,Soka,Marlena i Kecina.. Smile Roki mi nikako ne ide uz Packeta al dobro Razz
znam sve napamet al sve xD obozavam ono Borino R Smile Obozavam Soku i Kecinu kao par premeeedeni su Smile Bora i Marlena takodje Smile Mina i Njutn su mi genijalni Smile i bas bi volela ponovo da se emituje..steta sto ima samo 15 epizoda Sad bilo je jedna od najjacih epizoda kad su pravili porodice pa je Bora bio premeden kad je branio Marl Smile takodje obozavam onu epizodu kad su se smuvali Kecina i Soka nisu se bas smuvali al dobro kad su pokusali da obrukaju Sokinog decka..naravno genijalno mi je Sta ti radis ovih dana.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

-Neki Novi Klinci- - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: -Neki Novi Klinci-   -Neki Novi Klinci- - Page 3 Icon_minitimePon Avg 24, 2009 11:18 am

Eva Rodriguez93 ::

Mi smo se ranije u skoli stalno tako igrali Nekih novih klinaca i decaci i devojcice...Ja sam uvek bila Sofija.
hehehe, ja sam bila 3. razred kada su pustani "NNK". Celo moje drustvo se lozilo na tu seriju. Cak smo i na rekreativnoj ustajali rano kako bismo odgledali epizode Laughing Naravno, i mi smo se igrali serije... Razz Razz Razz Pa sam tako ja bila Roki, a moj "decko" Packe. Cak sam ga terala da se ofarba u plavo! lol! Ej! A imali smo samo 9 godina! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Sponsored content





-Neki Novi Klinci- - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: -Neki Novi Klinci-   -Neki Novi Klinci- - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
-Neki Novi Klinci-
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Novi Album SJK...
» MEGA COOL NOVI FORUM!!!
» Michel Gurfi, -Joaquin iz Rebelde - Jos Jedan Novi Lik u LS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: TV-Fun-
Skoči na: