Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~Operacija Trijumf~

Ići dole 
+14
MilenaJA
~*Mici*~
Bunny
I_love_Fran_Perea
*A&D*
Ewa Capdewila
Mix...
*Simply*Complicated*Girl*
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Marizza Eva
kaca
~tete^ una^princessa~
always&4ever
jovan-fun serano
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 5:06 pm

Marizza Eva ::
I mene Danijel nervira jer se pravi najpametniji... Baš me je iznervirao kada se svađao s profom i baš mi je bilo drago kada ga je Sky ućutkao i rekao mu da mora da ide na časove i slično.

Na ovoj gala večeri, žiri se pokazao najgore do sada - Nikola, Nikola, Sonja i Andrea! Kakve gluposti! Pa oni su jedni od onih koji su najbolje pevali na gali!
A o Danijelu i njegovom ocajnom pevanju na prosloj gali da i ne govorim. Bio je zalostan.
Najjaci mi je bio Ajs kad je rekao Skaju: "Ma to on da sakrije koliki je gej, pa kao nesto, lozi se na babe!" malala smeh Ja sam se iskidala
Danijel se ponasa kao razmazena devojcica od 10 godina... Mislim, strasno... Taj decko je meni toliko antipatican da to nije zdravo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 6:38 pm

Slažem se sa svim što je rekla Doda... Obožavam kada ga Sky i Ajs onako ućutkaju kada se on razmeće. Danas su mu, eto, oduzeli pesmu jer se ponašao idiotski.

A Adnanova pesma... Ono "Aaaaaaaaaaaaa" na početku... Laughing Laughing Laughing Vala, i ja da sam tamo bi ga zezala da je kao Šako Polumenta. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 9:06 pm

Laughing
A kako vam se cini himna "Destinacija trifun" Laughing
"Na gala veceri ispala mi slina,zabezeknuli se ismeta,tonci i marina" malala smeh
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 5:52 pm

Mnogo sam se primio na Ninu. . . Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 9:33 pm

Aaa pa chush,i ja bi se primila da sam musko Laughing Razz xD
A kuku kad danas rece skaj danijelu nesto "nemoj mi taj pederski pokret" a ovaj krenuo da mu se dere Laughing
Kako mi ide na zvce ona sto predaje ples,ne ona crnkinja loren,nego ona druga,bozeeee,zena se samo dere...Ja msm da se dere i kad prica u snu xD
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 12:01 am

Kako je ono bilo odvratno kad je Danijel uzeo u usta Nikolinog mrtvog oca... E taj ciovek, Danijel, je jedna uzasno iskompleksirana osoba sa nekim ozbiljnim psihickim problemima... I onda te svoje komplekse prikriva tako sto pljuje druge i ponasa se tako kako se ponasa... Taj covek se meni gadi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 12:48 am

always&4ever ::
Kako je ono bilo odvratno kad je Danijel uzeo u usta Nikolinog mrtvog oca... E taj ciovek, Danijel, je jedna uzasno iskompleksirana osoba sa nekim ozbiljnim psihickim problemima... I onda te svoje komplekse prikriva tako sto pljuje druge i ponasa se tako kako se ponasa... Taj covek se meni gadi...
u potpunosti se slazem...znaci ja sam zinula kad sam to gledala...kretos!
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 8:25 pm

*Simply*Complicated*Girl* ::
always&4ever ::
Kako je ono bilo odvratno kad je Danijel uzeo u usta Nikolinog mrtvog oca... E taj ciovek, Danijel, je jedna uzasno iskompleksirana osoba sa nekim ozbiljnim psihickim problemima... I onda te svoje komplekse prikriva tako sto pljuje druge i ponasa se tako kako se ponasa... Taj covek se meni gadi...
u potpunosti se slazem...znaci ja sam zinula kad sam to gledala...kretos!
I totally agree with you two. Mislim, ne znam da li je on znao da mu se ćale... upokojio, ali valjda zna da niko ne voli da mu se u usta uzme roditelj, bio živ ili pokojan! Jao, nadam se da će ga šutnuti iz kuće više... Mada, nemam pojma da li ćemo biti te sreće uskoro, jer ne znamo da li će ga nominovati tonight ili uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 3:06 pm

J aoperaciju obozavam
Neljutim se za Danijela naravno
ali ja njega volim ovako
1.Sajko
2.Ana
3.Danijel
4.Mici
5.Makedonche
6.Nina

Jasminu nevolim jer misli da je bolja od svih i nesto posebno kao i Sonju
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 3:15 pm

Jasmina je na zadnjoj Gali zalosno pevala..bas UZASNO!
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 4:30 pm

Jeste, Danijel je od nje otpevao daleko bolje... Ali ja ipak mislim da je Jasmina bar za nijansu simpaticnija publici tako da mislim da ce ona pobediti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 3:38 pm

ja se nadam da neche....
zato shto je uopste nevolim u mojopj skoli svi sem jedne osobe glasa za Danija...
A Ana je moj idol volim jeeee punoooooooooooooooo
a drugarica kazem da nekad katastrofa licim na Anee
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 9:39 pm

A Nina se jedva pojavljuje. . .

HOCU DA JE GLEDAM. . .
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 3:00 pm

Xe,,,,
Meni je Anee uzor moja omiljena pevachica najviseeee je volim
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 8:31 pm

Mene jedino mnooooooooogo nervira to sto svi i "profesori" i "direktor" i ziri favorizuju Danijela koji je meni stvarno decko odvratan. Ja ne kazem, on stvarno lepo peva, ali sve ostalo... On je totalno nakaradan od izgleda do stava i odnosa prema drugim ljudima... Bar je tako prezentovan javnosti. Ja se samo plasim da ce na kraju onaj pravi, veliki pobednik biti Danijel... To bih najmanje volela... Cak bih vise volela da pobedi i Milica koja mi je isto antipaticna...
A i to me nervira, zasto Milica vazi za najlepsu ukucanku kad je meni Ana Bebic bar 100 puta lepsa, a sto je jos bitnije simpaticnija i sarmantnija od Milice.
Dobro, sad mozda ja nisam bas najkompetentija, s obzirom da sam zensko, ali mi se ipak cini da Ana ima bolju prodju kod muskarac od navikane Milice.
Tako da eto ima stvari koje mi se ne svidjaju... Postoje favoriti i to ne mislim na favorite kod publike, to je normalno da postoji, vec favoriti kod zirija (posebno one odvratne babetine Marine za koju smatram da je sramota ovo soua) i direktora.
A nervira me i "direktor". On se kao nesto utripovao k'o da stvarno drzi neku akademiju, mislim se izem ti ja ovu akademiju... Al' hajde... Rolling Eyes
Mogu ja ovako do sutra, sve bih mogla da iskomentarisem jer sam tek posle nekog vremena nasla razne mane svemu i svacemu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Nov 03, 2008 5:47 pm

Ja Danijela mnogo volim....Anu 10000x vise a mog Sarica tek......
I Micu volim
Ali Anee mnogo vise
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Nov 03, 2008 8:19 pm

Sad sama sebe demantujem. Meni Danijel pocinje da biva simpatican (pocinjem da se brinem za sopstveno dusevno stanje Laughing) Smile
Nasla sam Ani jednu vrlo pozitivnu osobinu. Mnogo mi se svidja sto nije uobrazena i na neki nacin svesna svoje lepote, vec je stvarno pametna devojka i opste lepotu ne postavlja na prvo mesto Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Nov 03, 2008 8:27 pm

Jao kako mi je bilo loodo kad je rek'o onaj profan Mica ani ti si DON fatale malala smeh umesto femme fatale...pa pobogu ona je zensko! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Nov 03, 2008 9:11 pm

Danijel je jednostavno ludak ali on je ustvari dobar Danijel nezna da se izvini.....Nije on "cvecka" ali dobar nezna da se izvini ja sam ga zavola jer je tolki ludak ovi Kragujevcani su faca i ludaci Nikola I Danijel
A zajedno su mi mnogo slatki Anee i Sajko...
@Swetty extra ti je potpis Swetty ovo: blok brate bruklin brate , blok bruklin bato, kakav brate bruklin brate blok je brate zakon .....
Sad ti je simpatican i bice jso vise zato sam ja tu da se postaram da nasha Luda Shishkica ostane u kuci Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimePon Nov 03, 2008 10:22 pm

tnx za sign Wink

Imam onu pesmu od viklera i ajsa..ono Destinacija trifun...
Ocete za download? xD

A bilo bi mi IZUZETNO zao da Danijel ispadne...bez njega bi bilo smor...msm ko bi se onda svadjao Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 12:47 pm

Ostao je ostao jejejejjejejeje...Koji je haos Jasmina napravila....Znate da svi nominovani imaju prava da biraju pesmu?Ae postavi pls
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 12:53 pm

Pa Sweety je u pravu, da je Danijel ispao verovatno bi bilo mnooogo dosadno jer niko ne bi izigravao debila niti bi se svadjao Laughing
A ono sa Jasminom od sinoc... Ne znam, bilo je to prilicno ruzno i bezveze, ali opet... I meni je to malo sumnjivo, previse favorizuju Danijela... Ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 2:30 pm

Jeste znam...al ipak preterala je...
A nominoval su mi mog Sarica i Danijela
Ja msm da su juchi najbolji bila Anee,Nina,Alex,Milica i Vukasin i Saric i Djole
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:04 pm

Jasmina mi je skroz simpa. . . Smile

Onaj ogavni Maca me uzasno zivcira, pa sam odlucio da sl. ponedeljka odem u studio u gadjam ga nekim metalom. . . Smile

Pazi, kad je rekao da se PONASAJU NEPRISTOJNO, a svi znamo sta je on radio u VB. . . Gadi mi se. . .

Nina je prelepo otpevala. . .
Bili su odlicni i Sajko, Nikola, Ana, Milica. . .

NINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa. . . Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:08 pm

E Mix ponesi neki lonac, najbolje tiganj... Laughing Laughing Laughing moj drug ce ti biti zahvalan, sinoc je sve vreme govorio kako Macu treba spiciti tiganjem u glavu Laughing

Zao mi je sto je Sonja ispala bzv, a devojka nista lose nije ni rekla ni uradila. Svako treba da ima svoje misljenje, a i ona je u pravu kad kaze da je sve racunica, jer stvarno u poslednje vreme sve na ovom svetu je racunica Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Sponsored content





~Operacija Trijumf~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~Operacija Trijumf~
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: TV-Fun-
Skoči na: