Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~Operacija Trijumf~

Ići dole 
+14
MilenaJA
~*Mici*~
Bunny
I_love_Fran_Perea
*A&D*
Ewa Capdewila
Mix...
*Simply*Complicated*Girl*
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Marizza Eva
kaca
~tete^ una^princessa~
always&4ever
jovan-fun serano
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:10 pm

Ovako,ja apsolutno obozavam Sonjin glas....Devojka razbija....Posle nje od devojaka najvise volim Anu i Ninu....Milica me nervira sa onim njenim kukanjem i plakanjem,Jasmina me je sinoc totalno iznervirala,Mika uvek nesto popuje....Od momaka Alexandar mi je ok,ali me nervira ta preterana dobrota,Sajko mi je prepresladak,ali ponekad me nervira....Vukasin mi je ok,ali nesto mnogo razvezuje jezicini....Babajic mi je extra...Kako volim to prezime,po ceo dan idem po kuci i govori Babajic..... Laughing I Igor mi je ok....Takav sam utisak ja stekla do sad....Za druge jos se nisam usaglasila sama sa sobom.... Laughing

Izvinite,ljudi,ali Macina frizura je juce bila za pohvalu.... afro afro lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 30
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:15 pm

Jao da, oni prelepi bronzani uvojci... Stvarno je ono Italijance uradilo posao kako valja Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:17 pm

Licio je na neku pregojenu pudlu.... Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:21 pm

Maca je car! Laughing
Boze kako se ismeta ispravi kada sedi...ili mi se cini...a marina samo mase onom lepezom xD
Ziri je stvaaaarnooo fuj
mada ismeta i nije losa...ismeta rocks xD
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 11:59 pm

Ma, Ismeta je jedina normalna. . .

A Marina, neka vrsta svinje. . . A Tonci kao paun. . . Smile

A kako je Nikolina lepa, a i Ana je sweet. . .

Ne brini, always&4ever, tvoj drug ce mi biti zahvalan. . . Wink
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 3:43 pm

Ziri....mmmm......Neznam stvarno Tonci mi je strasno smesan....Marina i Ismeta ok...
Od ukucana najbolji moj Saric i nasa prekrasnaa Anee
Sonja ima vrh glas al je ovako nevolim,.....Vukasin ima predivan glas razbija....Danijel obozavm njegov glas kao i Alexandrov...Milica je prelepa i ima divnu boju glasa....Mika nem a los glas al msm. neznam je dovoljno.
Nina fenomenalna samo da je 7,8 godina mladja ko stvorena za Alexa mog divnog imenjaka.....Babajic ludak...Nikola P. carina ....
A Kristijan sasvim ok...Ona Milica sa plavom kosom i roze pramenovima je bila fenomenalna...Iki sam obozavala...
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 11:56 pm

Po mom mišljenju, Jasmina se ponela kao kreten. Danijel mi je prošle nedelje bio čak simpatičan, ali mislim da je to uradio s namerom da ostane u kući. S druge strane, Jasmina je bila sve gora i gora. I ne verujem da je išta namešteno. Jednostavno, Danijel je 1000 puta bolji pevač od Jasmine.

Smatram da nije trebalo kazniti studente za ono što je Sonja rekla, jer ne smatram da je to trebalo kazniti. Ali, verovatno to žele da učine show zanimljivijim. Laughing Iskreno, ne znam za koga bih volela da ispadne. Nadam se da neće ispasti dalji mi komšija Sajko, Nikola P, Đorđe i još neki... Ma, svi nominovani su mi cool.

Slažem se s onim što je žiri rekao - Sajka, Nikolu P, Đorđa i Vukašina treba staviti u jedan bend. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 30
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 12:22 am

Jao ja moram da komentarisem ziri Laughing

Tonci Huljic - ajoooooooooooj... Toliko nesimpaticnosti na jednom mestu da to nije zdravo... Nervira me sto onako sedi sa onim bezizrazajnim izrazom lica, ono u fazonu "imam toliko para da mogu sve da vas kupim, a i ovde sam jer mi se debeelo placa" Laughing
Ismeta kakogod Laughing - Jedina se normalno ponasa, ona mi je mnogo simpaticna. Ponasa se prem ucesnicima kao prema ljudima i ja to mnogo cenim, a ne kao prema robi kako se ostali ponasaju
Marina Tucakovic - Grrrrrrrrr!!! Uzasna babetina Laughing Mislim, zasto bas njuuu... Ne znam, horor je pravi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 3:42 pm

Ljudi ja njih obozavam i zanima me gde mogu da sse kupe-dobiju karte???????
Od ogromne je vaznosti meni je drugarica rekla da je negde na netu procitala da ako posaljes porukusa imenom i prezimenom onog koji ide na 0653056053 dobijas kartu...Jer to uistina/????
Hitnooo
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 10:22 pm

E pocela sam redovno da je pratim extra je! Najvise volim Anu! Sto puta je bolje od VB-a!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 30
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 1:54 pm

Jao ja moram da prokomentarisem Macu. Very Happy
On je meni preeeeesimpatican, lud je 300 na sat. Nekad ume da pretera sa nekim neumesnim komentarima, ali je totalno sarmantan. Bas je nekako pravi zezator i da nema njega kao voditelja bilo bi zesce dosadno. Milan bi mozda napravio po koji fazon, ali bez Mace bi se svi smorili. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 6:23 pm

Moguce, ali meni se smucio od onda kad je bio u VB-u. Ali je ipak car.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 6:36 pm

Evo ja da prokomujem...
Jasmini je bilo krivo jer je ispala pa je pocela da prica neke gluposti tipa
'ovo je sve namesteno' i onda je novinari pitaju
'a odakle to'
a onda ona ne zna,...ako razumete...bezrazlozne gluposti
A sad Sajko je slaaaadak i slaaaadak ali ono....nista posebno ovako,Sonja razbija ima odlican glas,Mika malo voli da pametuje,Babajic [jel tako Laughing se preziva]mi je nekako sav antipatican,direktor pokusava da bude ozbiljan ali meni on nekako sav seljakast Laughing sta znam
Danijel mi je odvratan samo se krevelji nesto po onoj sceni Rolling Eyes Aleksandar sto kaze Mici dosadi ti tolika dobrota a i meni smeta jer ga previse vezuju za Toseta Proeskog...ne znam...kao da preko tudje slave...jao ne znam kako da objasnim
Ismeta je odlicna za ziri,luda je bila kad je pala,ali je realna a Marina je odvratna
Maca je super smesan za razliku od izdanja u VB Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePon Nov 10, 2008 5:11 pm

always&4ever ::
Jao ja moram da prokomentarisem Macu. Very Happy
On je meni preeeeesimpatican, lud je 300 na sat. Nekad ume da pretera sa nekim neumesnim komentarima, ali je totalno sarmantan. Bas je nekako pravi zezator i da nema njega kao voditelja bilo bi zesce dosadno. Milan bi mozda napravio po koji fazon, ali bez Mace bi se svi smorili. Very Happy
Kažu da je tokom VB-a bio prava stoka, ali ja to nisam gledala, tako da mi je on stvaaarno super... "Najgori od sve dece" vredi gledati samo zbog njegovog lupanja. ~Operacija Trijumf~ - Page 3 530884
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePon Nov 10, 2008 6:26 pm

JA sam malo gledala taj VB u kome je on bio ali kad god piogledam on se cese po dupetu, cacka nos, ide u gacama, psuje! bio je odvran.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePon Nov 10, 2008 9:19 pm

Ja sam Anom i Sajkom opesednuta
Anee mi je idol i uzor i mnogo je volim i mnogi me porede puno sa njom i ja sam presrecna zbog toga i volim je sto je iz Metkovica
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePon Nov 10, 2008 10:22 pm

Eto. . . Bar znam da ima jos takvih. . . Smile

Ja sam opsednut Ninom. . . Kako mi je lepa. . . Embarassed

A i Ana mi se mnooooogo svidja. . .
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePon Nov 10, 2008 10:37 pm

Izvinite,ali Maca i kostim Milke Canic...... Laughing Laughing Laughing Kakav ludak...... Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimePon Nov 10, 2008 10:40 pm

Joj, jos u stiklicama. . . Smile

Jesi videla kako je ''zenstveno'' sedeo? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 12:54 pm

Alexandra-Eva-Tete -Afry ::
Ja sam Anom i Sajkom opesednuta
Anee mi je idol i uzor i mnogo je volim i mnogi me porede puno sa njom i ja sam presrecna zbog toga i volim je sto je iz Metkovica
OMG...Alex svaki drugi dan pise ovde sa kim je opsednuta Laughing Laughing Laughing
E a Maca je u totalno boljem izdanju nego u VB Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 1:44 pm

Mix... ::
Joj, jos u stiklicama. . . Smile

Jesi videla kako je ''zenstveno'' sedeo? Laughing

Stikle su bile fantazija....Sa onim perjem..... Laughing Koji ludak.....E,a bradu nije obrijao.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 2:47 pm

Ono sinoc je bilo UZASNO!!!
ZNACI JA NE MOGU DA VERUJEM!
IZBACILI SU MIKU I KRISTIJANA???? KOJI SU BILI PISLJIVE DVE NEDELJE U KUCI,I JELI TO VAMA NORMALNO???
---NE!!!---
NARAVNO DA NE!!!
NE MOGU DA VERUJEM!!!!!!!
I NOMINOVALI SU ADNANA I MILICU?????
ADNANA I MILICU???????????????????? OOOO BOOOZEEEEE.......

Znaci stvarno brate...U pravu je sonja bila kad je rekla da su trebali njih dvojeda sacuvaju a sve ostale da nominuju!
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 8:26 pm

Pa neznam mene su malo mika i Kristijan nervirali. Ona stalno nesto pametuje, a on je dziber, ali dobro pevaju to ne mogu da poreknem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 8:28 pm

Ne diraj mi miku! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Zivis u kuci Seranovih
Alexandra-Eva-Tete -Afry


Broj poruka : 2372
Godina : 29
Location : sa Lucasom <3333
Datum upisa : 06.01.2008

~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 10:42 pm

Ewa Capdewila ::
Alexandra-Eva-Tete -Afry ::
Ja sam Anom i Sajkom opesednuta
Anee mi je idol i uzor i mnogo je volim i mnogi me porede puno sa njom i ja sam presrecna zbog toga i volim je sto je iz Metkovica
OMG...Alex svaki drugi dan pise ovde sa kim je opsednuta Laughing Laughing Laughing
E a Maca je u totalno boljem izdanju nego u VB Rolling Eyes
Pa sorry necu vise....Ali ja Anu volim jos od kako je bila u Hrvatskom Idolu ona mi je idol....I bila sam presrecna kad je dosla u OT!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://los-hombers-de-paco.forumotion.net/index.htm
Sponsored content





~Operacija Trijumf~ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Operacija Trijumf~   ~Operacija Trijumf~ - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~Operacija Trijumf~
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: TV-Fun-
Skoči na: