Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako Vam Se Svidja Serija?

Ići dole 
+80
Mixiii
*Natalia Sanchez*
Bunny
SnAkE
tete lucija i afrika 7
Mica
Chupka_Va
spale_93
Rada
Afri
Eva & Afry '94
seranov fans
Eva Rodriguez93
Vitke '94
hackerone24
Ivanuj
I<3Victor
-->>AfRy<<--
~GuiLLe mi ANGEL~
Raul
micka
=TETE 4EVER=
Ivana92
Chupka:)
Stefan
alexandra
Maya 93 :)
mali zvrk
*GUILLE*
sanytete
aceventura
fran perea90
I_love_Fran_Perea
oLiVeRa
WeShTiCa
tica*ps
always&4ever
Irena
cakster
iwana92.bg
Millichizza
Nevena
olja i sanja
Tete 93
eva
*SandriCh*
-Markos-
Somi
*Iva*
iva
Marizza Eva
*Africa*Flea*
*Anchy*
Ninaena-loca por Guille
Dvd and Richie SMEKERI
~Tete~
jovan-fun serano
Lucia/Tete/Eva-Girl
bokica
seranovi
bosko93
Lučke
LOS SERANO 4 EVER!
*A&D*
Novia de RAUL
Los Serrano-Markos
Fiona Serrano
Zavisnik_od_Seranovih
b_o_z_o
ultras
>Nexy-008<
totalnoopicen
La Serrano
***Tete Capdevilla***
Mari Tere
sonja
N!N@
*Billowa Anja*
~*Mici*~
Tasha'94
84 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Los Serrano-Markos
Dobrodosao/la na forum
Los Serrano-Markos


Broj poruka : 26
Datum upisa : 17.10.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 8:51 pm

Ali ja ti kažem da ona umire pred kraj serije! a to što je na slici verovatno što će biti skoro celu 7. sezonu u seriji! Tako da ništa ne mora da znači, može i da umre, a i ne umre ona će sve jedno biti na slici. Nadajmo se da neće!!!
Nazad na vrh Ići dole
b_o_z_o
Dobrodosao/la na forum
b_o_z_o


Broj poruka : 37
Godina : 33
Location : Kotor
Datum upisa : 07.10.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:17 am

ja sam totalno zbunjen e sad baš idem na you tube da vidim ima li taj video gdje se ona vraća u seriji ako tako nešto nađem postavljam


P.S. Daj bože da se Lusija vrati
Nazad na vrh Ići dole
http://upadance.coolbb.net
Zavisnik_od_Seranovih
Upoznajes Seranove
Zavisnik_od_Seranovih


Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.10.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 23, 2007 12:53 am

Nista jel'?
Nazad na vrh Ići dole
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 4:01 pm

Serija je the best!!!!mNOGO JE SMESNA!
Nazad na vrh Ići dole
LOS SERANO 4 EVER!
Dobrodosao/la na forum
LOS SERANO 4 EVER!


Broj poruka : 8
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 06.09.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 12:32 pm

Serija je extra,mnogo mi se svidja to sto nije sapunica!!!To je najbolja serija koju sam ikad gledala! nerviram see :haha:
Nazad na vrh Ići dole
Lučke
Upoznajes Seranove
Lučke


Broj poruka : 57
Godina : 36
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 3:39 am

Serija je extra.jedva cekam utorak da bih je ponovo gledao
Nazad na vrh Ići dole
bosko93
Upoznajes Seranove
bosko93


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 9:36 pm

I ja isto, najbolja serija od stranih koju sam ikad gledao...I svidja mi se sto nije kao ostale spanske sve drama i to... ma VRH i steta sto je pustaju samo 4 dana u nedelji!!!
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 9:41 pm

bosko93 ::
I ja isto, najbolja serija od stranih koju sam ikad gledao...I svidja mi se sto nije kao ostale spanske sve drama i to... ma VRH i steta sto je pustaju samo 4 dana u nedelji!!!
Slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
bosko93
Upoznajes Seranove
bosko93


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 11:25 pm

Samo mi jedno nije jasno...Posto gledam slike iz raznih sezona,glumci se menjaju?? No Crying or Very sad No
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 11:47 pm

Da! Marcos odlazi iz serije samo ce se s vremena na vreme pojaviti!
A dolaze novi likovi! Postavila sam jedan clanak sa slikama novih i nesto o njima, kao i desavanja iz najnovijih epizoda!
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
bosko93
Upoznajes Seranove
bosko93


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:08 am

A to mi se bas nesto i ne svidja.Navikao sam se na ove stare i dragi su mi svi... cry nije fer cry
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:09 am

Pa ostace i oni... osim nekih!
Marcosa, Candele, mislim i Eve, ...


Poslednji izmenio dana Uto Nov 20, 2007 12:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
bosko93
Upoznajes Seranove
bosko93


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:14 am

Pa dobro,koga nema bez njega se moze...
Nazad na vrh Ići dole
Lučke
Upoznajes Seranove
Lučke


Broj poruka : 57
Godina : 36
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:40 am

Samo mi je zao za Lusiju , ako je ne bude
Nazad na vrh Ići dole
seranovi
Dobrodosao/la na forum



Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:41 am

Serija je toliko dobra da nemam reci.
Nazad na vrh Ići dole
bosko93
Upoznajes Seranove
bosko93


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:44 am

Lučke ::
Samo mi je zao za Lusiju , ako je ne bude
I meni isto al nadam se da ce ostati i da nece poginuti Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
bokica
Dobrodosao/la na forum
bokica


Broj poruka : 28
Godina : 31
Location : La casa de Los Serrano
Datum upisa : 23.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 8:16 pm

Serija je VRH!!!!Mnogo mi se svidja....Stvarno je extra!!!! Very Happy Very Happy Very Happy I meni ce biti zao ako Lucia ode,bice bas..... nije fer cry ali valjda nece poginuti!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lucia/Tete/Eva-Girl
Dobrodosao/la na forum
Lucia/Tete/Eva-Girl


Broj poruka : 46
Godina : 29
Location : U kući Seranovih
Datum upisa : 24.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 2:57 pm

ja sam gledala video kad ona umire.Bilo je kao Diego traži njen dnevnik i ona se odjedamput pojavi na krevetu i kaže mu nešto.I on je pta zar nije otišla po decu ia tako sev i on je pita gde je dnevnik,ona mu kaže i kaže mu onako plačućim glasom da ga voli.On se okrene i pošto je Fiti u medjuvremenu bio u bolnici,video je kad su dovezli Lusiju mrtvu,i zvao je Diega,a Diego jerekao ka pa kako kad je ovde...I o nda se okrenuo i video da je nema.Počeo je da plače i da viče.Posle Je došao i onda su Santi i Fiti tu plakali,a Diego sav potišten sedi.I dodje Fernando,pa deca.I onda pošto Gilje,Tete i Kuro nisu znali rekla im je Fitijeva sestra.Kak je Tete plakala...A kuro je onako ko da odriče da poveruje u to otrčao negde,a Gilje je tešio Tete,onda je došla Karmen i plakal sa fernandom.Htela je da je vidi.....Onda je Raul,obučen u neko pilie počeo da plače i zvao Afri da joj saopšti.I ona se baš isplakala...I onda je Raul našao Kura i oni su krenuli zajedno.Posle je Diego,kad se vratio kući,uzeo dnevnik ipročitao nešto kad je Lusija pisala još ad je bila mlada kao je srećna što ju je Diego pozvao da izadju i tu se on rastužio i ulazi Fiti da ga zove na večeru i...............KRAJ!Nije više iamlo na videu.Ali nisam videla kako je Lusija umrla.Mislim da je u nesreći...Baš mi je žao..... Sad No cry nije fer
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz                     www.girls-club
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:14 pm

Lucia/Tete/Eva-Girl ::
ja sam gledala video kad ona umire.Bilo je kao Diego traži njen dnevnik i ona se odjedamput pojavi na krevetu i kaže mu nešto.I on je pta zar nije otišla po decu ia tako sev i on je pita gde je dnevnik,ona mu kaže i kaže mu onako plačućim glasom da ga voli.On se okrene i pošto je Fiti u medjuvremenu bio u bolnici,video je kad su dovezli Lusiju mrtvu,i zvao je Diega,a Diego jerekao ka pa kako kad je ovde...I o nda se okrenuo i video da je nema.Počeo je da plače i da viče.Posle Je došao i onda su Santi i Fiti tu plakali,a Diego sav potišten sedi.I dodje Fernando,pa deca.I onda pošto Gilje,Tete i Kuro nisu znali rekla im je Fitijeva sestra.Kak je Tete plakala...A kuro je onako ko da odriče da poveruje u to otrčao negde,a Gilje je tešio Tete,onda je došla Karmen i plakal sa fernandom.Htela je da je vidi.....Onda je Raul,obučen u neko pilie počeo da plače i zvao Afri da joj saopšti.I ona se baš isplakala...I onda je Raul našao Kura i oni su krenuli zajedno.Posle je Diego,kad se vratio kući,uzeo dnevnik ipročitao nešto kad je Lusija pisala još ad je bila mlada kao je srećna što ju je Diego pozvao da izadju i tu se on rastužio i ulazi Fiti da ga zove na večeru i...............KRAJ!Nije više iamlo na videu.Ali nisam videla kako je Lusija umrla.Mislim da je u nesreći...Baš mi je žao..... Sad No cry nije fer

znaš li koja je to epizoda bila otprilike ona glumi u seriji više od 120 epizoda koliko ja znam
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:17 pm

serija je stvarno extra pratim sve epizode nijednu neću propustiti a ako je istina to za lusiju stvarno mi je žao
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Lucia/Tete/Eva-Girl
Dobrodosao/la na forum
Lucia/Tete/Eva-Girl


Broj poruka : 46
Godina : 29
Location : U kući Seranovih
Datum upisa : 24.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:26 pm

Pa jeste....Ali ja se nadam da je neka greška...Ili da nije mrtva ili da je tio neka žena koja je ista ko Lusija ili....Ne zanm...Ali da glavni(po meni je i ona glavni lik) lik pogine....Neću to da prihvatim!A zašto neće biti više Eve?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz                     www.girls-club
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:41 pm

neznam stvarno vidjeću koliko ko glumi epizoda pa ću javiti moram da nađem to odavno sam to gledao.a kod nas je tek 62 epizoda
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Lucia/Tete/Eva-Girl
Dobrodosao/la na forum
Lucia/Tete/Eva-Girl


Broj poruka : 46
Godina : 29
Location : U kući Seranovih
Datum upisa : 24.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:48 pm

Jaoj ja sam plakala kad sam gledala taj video!!Iskvasila sam ceo BRAVO od suza.Baš mi je bilo žao....Zašto lusija?!Porque?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz                     www.girls-club
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:57 pm

neznam stvno e pa ja sad stvarno neznam kako ću se ponašati kada je budem gledao ja jesam previše emotivam čovjek i nestidim se toga
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Lucia/Tete/Eva-Girl
Dobrodosao/la na forum
Lucia/Tete/Eva-Girl


Broj poruka : 46
Godina : 29
Location : U kući Seranovih
Datum upisa : 24.11.2007

Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 4:02 pm

Pa dobro,ali znaš kako je tužno...I još su u taj video ubacili da se u tim delovim kad svi plaču ne čuje kak govore neo samo otvaraju u sta a čuje se neka tužna muzika....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz                     www.girls-club
Sponsored content





Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Vam Se Svidja Serija?   Kako Vam Se Svidja Serija? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako Vam Se Svidja Serija?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Gde Se Snima Serija?
» -Koja Je Vasa Omiljena Serija?-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: