Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg

Ići dole 
+30
always&4ever
Mica
Afri
[S@ndric@] & [Victor]
bosko93
I_luv_DVD=)
Eva Rodriguez93
Anja95
Ewa Capdewila
~AfRiCa~ZiKi~
Maya 93 :)
*GUILLE*
UrRoOsS
Ivana92
Natalia_Sanchez
ana_94
fran perea90
Ivanuj
Bojana93
Stefan
*Africa*Flea*
La Serrano
Marizza Eva
~GuiLLe mi ANGEL~
Eva & Afry '94
seranov fans
-->>AfRy<<--
Millichizza
Vitke '94
micka
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Eva Rodriguez93
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Eva Rodriguez93


Broj poruka : 423
Godina : 30
Location : Mozda sam upravo negde iza tebe?! :)
Datum upisa : 01.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 3:04 pm

Moj brat ness utripovao da ce da dodju u oktobru, nznm od koga je cuo uglavnom me ubedjuje da ga vodim na koncert...
Nazad na vrh Ići dole
Mica
Zivis u kuci Seranovih
Mica


Broj poruka : 2639
Godina : 27
Location : Na st0lici ispred k0mpa xD
Datum upisa : 01.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 4:39 pm

haha ja ne znam,nisam nista cula ali volela bi d aje istina Laughing
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 4:40 pm

Kad bi dosli sigurno buh isla, ali posto se jos nista ne zna... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 8:18 pm

Ja mislim da nece doci zto sto vise ne pevaju te decije pesme. Ranije su bili mladji pa su to pevali. Sada bi trebalo ozbiljnije, a ne A toda mecha, to je bas bebasto
Nazad na vrh Ići dole
Mica
Zivis u kuci Seranovih
Mica


Broj poruka : 2639
Godina : 27
Location : Na st0lici ispred k0mpa xD
Datum upisa : 01.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 11:17 pm

Da ako tako gledamoo to stvarno jeste bebasto...ali ja bi opet bi voela da dodju ali zbok pesama j amislim da i ako dodju da ce to biti kasnij..
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 11:20 pm

Ivanuj ::
Ja mislim da nece doci zto sto vise ne pevaju te decije pesme. Ranije su bili mladji pa su to pevali. Sada bi trebalo ozbiljnije, a ne A toda mecha, to je bas bebasto
kakwe weze ima njihowo dolazhenje sa time da li pewaju a toda mecha ili neku ozbiljniju pesmu ? ako smem da znam .. scratch Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
Mica
Zivis u kuci Seranovih
Mica


Broj poruka : 2639
Godina : 27
Location : Na st0lici ispred k0mpa xD
Datum upisa : 01.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 12:08 am

Ma onda su bili mladji kapiras imali su oko 14-15 god,i pevali su malo bebaste pesme mislim pesme su im bile malo bebaste a sada su mnogo stariji mislim imaju oko 20 god pa sam procitala ngde da snimaju skroz nove pesme Razz
Nazad na vrh Ići dole
Bojana93
Dobrodosao/la na forum



Broj poruka : 44
Datum upisa : 07.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 12:08 pm

zamrzala sam victora...Razz sto je morao da ode iz grupe da bi otisao u onu seljacku the folks..
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 1:07 pm

Mica ::
Ma onda su bili mladji kapiras imali su oko 14-15 god,i pevali su malo bebaste pesme mislim pesme su im bile malo bebaste a sada su mnogo stariji mislim imaju oko 20 god pa sam procitala ngde da snimaju skroz nove pesme Razz
jao .. ne mogu .. kapiram ja .. ali .. opet pitam kakwe weze ima njihow dolazak sa time da li pewaju ozbiljinije ili bebaste pesme .. oni mogu da dodju .. bash nas briga koje ce pesme pewati .. Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 2:05 pm

Sta bi dolazili u Srbiju... npr. da sam ja neka poznata licnost, zasto bih dolazio u Srbiju bezveze. Nisu to neke velike pare koje bih dobio. Sta, dodjem, podelim par autograma i to je to. Vec to imam kuci, zasto da dolazim u Srbiju. Ako hoce autograme, mogu da im posaljem postom. ... Stvarno ne znam zasto bi uopste dolazili u Srbiju, samo se bespotrebno cimaju
Nazad na vrh Ići dole
tete lucija i afrika 7
Dobrodosao/la na forum
tete lucija i afrika 7


Broj poruka : 42
Godina : 30
Location : siempre con RBD
Datum upisa : 02.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 10:38 pm

SJK se nije raspao!! Procitala sam na nekom njihovom sajtu,Victor je snimio nekoliko pesama sa The Folks da bi ovi postali bar malo popularni ali se ovaj vratio u SJK i prica se da ce SJK,FRAN PEREA i jos neki glumci iz SERRANOVIH doci u Srbiju
Nazad na vrh Ići dole
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 10:42 pm

Da, da sve trce da dodju u Srbiju. Ljudi, spustimo se malo na zemlju. Svi zelimo da dodju ali moramo biti strpljivi. Mi ne mozemo nista konkretno da uradimo, zato samo opusteno...
Nazad na vrh Ići dole
tete lucija i afrika 7
Dobrodosao/la na forum
tete lucija i afrika 7


Broj poruka : 42
Godina : 30
Location : siempre con RBD
Datum upisa : 02.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 11:16 pm

spusti se ti na zemlju ja kazem kako sam procitala tebi ako smeta ti nemoj citati
Nazad na vrh Ići dole
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 3:25 pm

Voleo bih da je sve to tacno, ali to su samo glasine, a one ne mogu biti cist dokaz.
Nazad na vrh Ići dole
Mica
Zivis u kuci Seranovih
Mica


Broj poruka : 2639
Godina : 27
Location : Na st0lici ispred k0mpa xD
Datum upisa : 01.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 2:18 pm

I ja bolela da je to tacno ali SJK se raspao Victor je presao u tu grupu,procitala sam na jednom spanskom sajtu o SJK!ali ja bi voolela da to nije istina!
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 2:55 pm

Pa dobro sad,mozda zvuci glup ali moraju se jednom raspasti...Znate,pogledajte sve grupe koje su nastale "Iz serija" su dozivele enormno veliku popularnost,ali su se raspale ili izgubile clana,evo za primer Erreway(izgubio Lusianu,mada glasine da ce se vratiti),RBD(Poslednja turneja),i SJK...
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 12:09 am

A ti ivanuj ne lupaj gluposti.Zato i nisi zvezda,ko da su oni neke velike zvezde pa im ne trebaju pare.Pa fran je bio u finskoj a sto ne bi dosao u srbiju.kad da prostite jebeni rebelde dolazi u bg sto nebi fran ili ne znam ko drugi iz serije.Pa seranovi su popularniji od rebeldea 1000000X
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 12:12 am

a ti si mi kao neki filozof,ne znam sta glumis??zapitaj se malo,ne pricamo o roling stonsima nego o franu,sjk,veronici...
Nazad na vrh Ići dole
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 12:18 am

samo se ti nadaj......
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 12:06 pm

pa kad su roling stonsi dosli,zasto nebi i ovi koji su za njih male bebe...
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 7:11 pm

fran perea90 ::
A ti ivanuj ne lupaj gluposti.Zato i nisi zvezda,ko da su oni neke velike zvezde pa im ne trebaju pare.Pa fran je bio u finskoj a sto ne bi dosao u srbiju.kad da prostite jebeni rebelde dolazi u bg sto nebi fran ili ne znam ko drugi iz serije.Pa seranovi su popularniji od rebeldea 1000000X
ALE ALE ALE!!! Reci mu Laughing
Pa mislim, decko je u pravu (mislim na frana 90)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 8:28 pm

Ja se izvinjavam svima, ali ovde svako ima pravo na svoje misljenje, ali vratimo se na temu da ne spamujemo...
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 10:07 pm

Ok, ali brate mnogo si negativan. Malo pozitivnog stava nikome nece naskoditi, a sad moze back to topic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 10:07 pm

Ivanuj je samo realan Laughing ali potpisujem za frana 90
Nazad na vrh Ići dole
Natasha
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom
Natasha


Broj poruka : 112
Godina : 30
Location : ..on the Streets...
Datum upisa : 01.04.2008

Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 10:20 pm

a nemojte se prepirati.... svako ima pravo na svoje misljenje....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasybritney.just-forum.net
Sponsored content





Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg   Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Velika Peticija Da SJK Dodje U Bg
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Fran Perea U Beogradu? ...Samo Velika Zelja Ali Ko Zna.. ?
» Peticija za koncert

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Santa Justa Klan-
Skoči na: