Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Intervjui...

Ići dole 
+10
Millichizza
Ivanuj
Marizza Eva
fran perea90
*SandriCh*
totalnoopicen
Nevena
Dvd and Richie SMEKERI
Bojana93
La Serrano
14 posters
AutorPoruka
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 1:34 pm

Ovde postavljajte njegove intervjue...
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 6:17 pm

Evo da pocnem:
Intervjui... Fran2810
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Bojana93
Dobrodosao/la na forum



Broj poruka : 44
Datum upisa : 07.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 7:41 pm

yooooo man
Nazad na vrh Ići dole
Dvd and Richie SMEKERI
Izlazis u grad sa Evom i Africom
Dvd and Richie SMEKERI


Broj poruka : 979
Godina : 29
Location : Sa Richiem i Dvd-em na pustom ostrvu
Datum upisa : 21.11.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 5:17 pm

eeh bre sto je smarac Sad....
Nazad na vrh Ići dole
Nevena
Eva ti pomaze da se obuces
Eva ti pomaze da se obuces
Nevena


Broj poruka : 249
Godina : 32
Location : bcn
Datum upisa : 15.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:06 am

Steta sto se nece cesto pojavljivati... Cudno mi je da zamislim seriju bez njega Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
totalnoopicen
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom



Broj poruka : 152
Godina : 37
Location : Beograd
Datum upisa : 16.09.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:36 pm

Potvrdio je da ove godine nece toliko mnogo ucestvovati u novim epizodama, jer kako kaze, mora da dise.Mada mi se nesto cini da je ovaj intervju malo stariji, recim od pre godinu dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosfromserbia
Dvd and Richie SMEKERI
Izlazis u grad sa Evom i Africom
Dvd and Richie SMEKERI


Broj poruka : 979
Godina : 29
Location : Sa Richiem i Dvd-em na pustom ostrvu
Datum upisa : 21.11.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:16 pm

pa serija je snimana pre 4 godine....
Nazad na vrh Ići dole
*SandriCh*
Eva ti pomaze da se obuces
Eva ti pomaze da se obuces
*SandriCh*


Broj poruka : 237
Datum upisa : 15.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:57 pm

Dvd and Richie SMEKERI ::
pa serija je snimana pre 4 godine....

mozhda se tad pochela snimati.....ali koliko znam ona se i sad snima(ili je nedavno zavrsheno sa snimanjem) bar sam ja tako skontala, ali ko zna.....
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 1:56 pm

ljudi nemojte da se ljhutite sto se nece cesto pojavljivati u novoj sezoni,ko zna mozda covek sprema novi album ko zna.A i ima neke najavljene tyurneje verovatno

P.S.daj boze da je album
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 3:39 pm

Intervju sa Franom iz casopisa "TV Novele":

IZMEDJU MENE I VERONICE NESTALA JE MAGIJA!

Zabavljali smo se od pocetka snimanja serije, neko vreme smo i ziveli zajedno, ali vremenom strast je izbledela i razisli smo se.

Kad se pomene Fran Perea, ne mozemo a da ne pomislimo na Marcosa Serrana, dobrocudnog i romanticnog decka, zaljubljenog u svoju "sestru" Evu. Ljubav prema muzici i gitari odraz je Franove strasti koju gaji odmalena. Zahvaljujuci seriji "Seranovi", ovaj mladi glumac postigao je ogromnu popularnost, koja mu je otvorila vrata za nove uloge u filmovima "Menadzeri", "Trinaest ruza" i "Engleski put", koji rezira Antonio Banderas, a omogucila mu je i da snimi svoj prvi CD i pocne ozbiljnije da se bavi muzikom.
Iako je upisao studije biologije, Fran je brzo shvatio da je gluma, ipak, njegov zivotni put i, kako sam kaze, nikada se nije pokajao: "Oduvek sam zeleo da glumim. Jaos kao mali odlazio sam u lokalno pozoriste u Malagi. Avanturistickog sam duha, volim promene i zato mislim da ne bih podneo drugi posao".

Da li te ljudi vise znaju kao Marcosa ili kao Frana?
Mislim da me mladji uglavnom poistovecuju sa Marcosom. Licno, vise bih voleo da me znaju kao Frana Pereu.
Postao si uspesan i poznat preko noci. Kako se, kao mlad, snalazis u tome?
Radim svoj posao najbolje sto mogu i trudim se da cvrsto stojim na zemlji, jer znam da su slava i popularnost kratkog daha. Ne mogu da kontrolisem stvari koje me okruzuju, ali zelim da budem pravi profesionalac, a da li cu biti popularan, nije mi toliko vazno.
Zasto si napustio "Seranove"?
Pa, bilo je vec vreme. Posle cetiri godine snimanja moj lik nije napredovao. I dalje sam bio osamnaestogodisnjak. Zeleo sam nesto novo i mislim da je u redu da pruzim sansu drugima.
Posle serije igrao si u filmu "Engleski put" u reziji Antonia Banderasa. Da li mislis da su uloga Marcosa i velika popularnost koju ti je ona donela, uticale na to da dobijes ulogu u tom filmu?
Antonio me tada nije ni poznavao. Izabrao me je na kastingu jer sam mu se dopao.
"Engleski put" je sniman u Malagi, tvom rodnom gradu. Kako je izgledao taj "povratak kuci"?
Vec dugo zivim i radim u Madridu, i stvarno sam se cudno osecao kada sam dosao da snimam u mesto gde sam se rodio i odrastao, i to jos sa Banderasom, koji je takodje iz Malage.
Osim glume bavis se i muzikom. Cak si uradi muziku za "Seranove".
Da, sviram gitaru od svoje trinaeste godine. U medjuvremenu snimio sam cetiri CD-a i stalno sam na turnejama i koncertima. Za seriju sam komponovao uvodnu pesmu "Jedan i jedan su sedam", koja je postigla veliki uspeh. To me je podstaklo da snimim prvi album.
Da li si, kao Marcos u seriji, i privatno tako povucen i stidljiv kada su devojke u pitanju?
Ne. Privatno sam sasvim drugaciji.
Zahvaljujuci "Seranovima", upoznao si svoju najvecu ljubav, Veronicu Sanchez. Verovatno vam nije bilo tesko da glumite par.
Veronica i ja smo poceli da se zabavljamo cim je serija krenula i mislim da smo zato bili ubedljivi kao Marcos i Eva. Neko vreme ziveli smo zajedno u Madridu i to je bio jedan od najlepsih perioda u mom zivotu.
Zasto ste raskinuli?
Posle nekog vremena nasi odnosi su zahladneli zbog toga sto smo oboje imali mnogo obaveza. Stalna snimanja, moji koncerti, cesta putovanja, njena angazovanja na filmu. Sve je uticalo da magija nestane.
Da li vam je posle raskida bilo tesko da radite zajedno?
Oboje smo u to vreme postali pravi profesionalci i umeli smo da razdvojimo privatni zivot od posla. Za mene je ona i dalje divna osoba i odlicna glumica.
Marcos oprasta Evi neverstvo. Da li bi i u privatnom zivotu oprostio prevaru?
Nikada! Jednostavno, takav sam. Ne bih mogao da predjem preko toga, koliko god da sam zaljubljen.
Vas odnos u seriji je dosta komplikovan i povod je za mnoge nesuglasice u porodici. Kako je u stvarnom zivotu?
Rekao bih da je ljubav u stvarnosti mnogo komplikovanija. Sve je neizvesno i, za razliku od fikcije, nikad ne znas kako ce se zavrsiti.
Da li gledas svoje filmove i serije?
Ponekad. Volim da vidim kako sam odradio neku scenu, mada, moram da priznam da mi je i pomalo neprijatno dok gledam sebe na TV-u. Nikako da se naviknem.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 6:25 pm

super ...
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 7:51 pm

Ja sam ti to Joko chitala....!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 1:00 am

Pa, ja postavila da bi procitali i oni koji ne kupuju TV Novele...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 1:08 am

Znam ,nego ja to sam,o kazhem! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 3:32 pm

Sorry zbog posta za postom, ali ewo ga Interwiju sa Franom Pereom iz TV Nowosti:

FRAN PEREA, MARCOS IZ SERIJE ,,SERANOVI’’ –
O SEBI, ULOGAMA, MUZICI, TRAČEVIMA I DEVOJKAMA

Francisko Manuel Perea, iliti Frean Poerea, ako niste znali, weoma je zauzet mladich. Mada je nashoj publici poznat iskljuchiwo kao Markos Serrano iz hit serije ,,Seranovi’’ (gledate je na StudiuB). Dwadestetogodishnji glumac u rodnoj Shpanuiji sa podjednakim uspexom glumi i pewa! Dosad je izdao dwa albuma za koje je komponowao wechinu pesama i koji su, zbog welike potrazhnje, nekoliko puta doshtampawani! Pre dwe godine, Fran Perea i njegowa koleginica Veronica Sanchez (Ewa iz ,,Serranovih’’) bili su glawna poslastica paparaca. Romansa im se sa ekrana preselila u stwaran zhiwot. Na njixowim chestitim i burnim raskidima i pomirenjima zhuta shtampa je zhiwlea mesecima! A onda su oboje napustili seriju koja ix je proslawila i poswetili se filmskoj karijeri!. No, uprkos filmskim i pozprishnim angazhnmanima, Fran je pristao da gostuje u nekoliko epizoda ,,Seranovih’’ (koje smo gledali ovih dana). Njegow proshlogodishnji film ,,13 ruzha’’, u kojem je igrao jednu od glawnix likowa, naishao je na odlishan prijem u Shpaniji. Voleli su ga i publika i kritika, pa se film okitio sa chetiri Goje (shpanski Oskar). Fran je samo na to rekao: ,,Ponosan sam na owu ulogu. To je jedna emotiwna epizoda iz Shpanskog gradjanskog rata. Mislim da je jako wazhno da ne zaborawim proshlost!

*,,Seranovi’’ su xit u Srbiji, ali i shirom Ewrope. Da li si se osechao kao zwezda kada su se emitowali u Shpaniji?~ Uwek sam se trudio da stojim sa obe noge na zemlji. Ali, zaista, ,,Seranovi’’ su imali fenomenalam uspex! Swi su nas gledali. Tako da, moram da priznam, jesam se osechao kao zwezda!
* Kakwi su ti planowi za owu, 2008. godinu?
~ Trenutno u studiju snimam trechi album. A wracham se i u pozorishte, sa klasikom ,,Don Huan, zawodnik iz Sewilje’’, Tirsa de Moline!
* Shta trenutno ima prioritet u twom zhiwotu: muzika, film, TV, pozorishte ili, mozhda ljubaw?~ Tokom prolecha chu u potpunosti biti poswechen muzici..., kasnije pozorishtu. Tu nema mesta za film! A ni za ljubaw!
* Chega bi se tezhe odrekao, glume ili pesme?
~ Uxx, neznam. Iskreno se nadam da nikada nechu morati da biram!
* Kako se pripremash za koncerte, imash li neki ritual?
~ Nishta posebno. Uzmemo gitare i pewushimo, zagrewamo se. Zhelja nam je da se swi dobro prowedemo, i mi na sceni, i publika ispred nas!
* Autor si wechine swojix pesama. Gde nalazish inspiraciju?
~ Dok sam igrao u ..Serranovima’’, inspiraciju sam pronalazio u samoj seriji, mom liku, ljubawi sa Ewom! Od odlaska iz serije, pishem o sebi, stwarima koje mi se deshawaju i ljudima koji me okruzhuju.
* Kakom se snosish sa slawom?
~ Sxwatam je kao deo posla. A, u njega ulazhem swu energiju – gradjenje dobrix likowa, u pisanju dobrix pesama. Ako posao radim kako treba, ostalo je manje wazhno!
* U kakwom si odnosu sa paparacima?
~ Ne podnosim ix!
* Postoji li mesto na planeti gde se osechash kao u raju?
~ Da, swaki pooz kada odem na moju rodnu Malagu!
* Ko je twoj najwechi obozhawatelj?
~ Majka bez premca!
* Kakwe dewojke mogu da te oswoje?
~ Ne wolim priche o priwatnom zhiwotu, ali mogu da wam priznam da nemam odredjeni tip dewojke! Wolim iznenadjenja. I u zhiwotu i u ljubawi!
* Ipak, kada se udwarash curama, stidljiw si kao Markos ili?
~ Xa, xa! Werujte mi, nimalo ne lichim na Marcosa!
* Werujesh li u ljubaw za ceo zhiwot?
~ Apsolutno! Josh mi se nije desila, ali weujem da me negde cheka ona prawa!
* Za kraj, planirash li da posetish fanowe u Srbiji i, mozhda, odrhish neki mini-koncert?~ Woleo bi da upoznam Srbiju. Nadam se da che mo se uskoro wideti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Ivanuj
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ivanuj


Broj poruka : 481
Godina : 32
Location : Srbija
Datum upisa : 25.01.2008

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:03 pm

ovo zadnje pitanje je najbolje haha... bas ga "zanima" Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Anja95
Zivis u kuci Seranovih
Anja95


Broj poruka : 3079
Godina : 28
Location : Tu negde...
Datum upisa : 05.03.2008

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:04 pm

Ivanuj ::
ovo zadnje pitanje je najbolje haha... bas ga "zanima" Srbija

xaxaxa da,luduje za Srbijom! lol!
Nazad na vrh Ići dole
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:06 pm

ko zna.pare su cudo
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimePon Apr 14, 2008 1:48 pm

Pa, dobro, on to iz vaspitanja...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimePon Apr 14, 2008 1:57 pm

Milca je dodala valjda lol
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 10:11 pm

da... izabrao je shto kraci odgowor...ko zna dal on uopshte i zna gde se srbija nalazi ... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
fran perea90
Sa Kurom spijuniras Giljea
Sa Kurom spijuniras Giljea
fran perea90


Broj poruka : 576
Godina : 33
Location : tamo negde s evom
Datum upisa : 23.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 11:59 pm

pa nisu spanci amerikanci pa misle da je srbija sirija daj ne lupajte gluposti....molim vas
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimePet Apr 18, 2008 8:52 pm

Dochi che mozhda, kao i SJK! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 10:40 am

Anja95 ::
Ivanuj ::
ovo zadnje pitanje je najbolje haha... bas ga "zanima" Srbija

xaxaxa da,luduje za Srbijom! lol!
Pa covek voli cvarke,kavurmu,kajmak,sarme...
Nazad na vrh Ići dole
Anja95
Zivis u kuci Seranovih
Anja95


Broj poruka : 3079
Godina : 28
Location : Tu negde...
Datum upisa : 05.03.2008

Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 2:52 pm

Ewa Capdewila ::
Anja95 ::
Ivanuj ::
ovo zadnje pitanje je najbolje haha... bas ga "zanima" Srbija

xaxaxa da,luduje za Srbijom! lol!
Pa covek voli cvarke,kavurmu,kajmak,sarme...
Axa i ostale srpske specijalitete,kao Leskovacki rostilj..... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervjui... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui...   Intervjui... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervjui...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervjui...
» Intervjui (Clanci)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Fran Perea-
Skoči na: