Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Situacije koje su wam bile smeshne

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimePon Jul 21, 2008 7:14 pm

Ppl,nawedite nam neke situacije u kojima ste se nashli i koje su wam bile smeeshne
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 10:40 am

Kada sam bila u nekoj Bogovadji(ja to zovem Bogu iza nogu) na rekreativnoj u drugom razredu!
Jao ljudi to je za pricanje!
Ja sam tamo smrsala jedno 10 kila...Svaki dan su nastavnicima donosili najlepse sokove i rostilj a nama samo nesto zilavo i odvratno...U sobama su bas meni na krevetu bile bubakice(ja mislia da su mravi lol! ) i jednom taman moja drugarica i ja se zamenile sa krevetima kad ja legnem i pocne da mi prokisnjava!Bila sam baksuz i to nevidjeni...U prodavnici maloj nije bilo nista sem toplog soka od borovnice i raspadnutih krem bananica...I sad ovde nema nista smesno ali jednostavno koliko je sve to bilo jadno postaje smesno...I jednom tata moje drugarce dosao kao da nas poseti...Mi plakale kao kisa i pricale da hocemo kuci a on izvadio onaj keks domacica,veliki...I sad dok je on pricao sa uciteljicom sestre moje drugarice(Zove se Bibi) a nas dve stajale i cekale da uzmemo keks(onako crkle gladne) i kaze ona uciteljica
"Aaaa taj keks je za nasu Bibi,odnecu im ja da podele"...Jao ja sam htela da crknem od gladi ...
Imali smo i nekog celavog "vodica" (Mada nema kroz sta da nas vodi sem kroz blato) i zvao se Nemanja...oooo Boze ima tu svasta da da se prica...
I kad nam uciteljica nije verovala da imamo bube u sobi ja imoj drug kao da joj dokazemo da ima buba mi uzeli da ih ubijamo i skupljamo...I secam se da je bio neki sugavi maskembal i ja sam bila cvet a moja drugarica TARZAN lol!
A onda smo otkrili na kraju rekreativne da to nije odmaraliste ucitelje sa skolama vec za slepu decu/....
Da sam sada tamo ja mislim da bi se ubila... lol!
******************************
Pa u sokobanji prve godine(U prvom) kad je moja "drugarica" da bi svima dokazala da je "hrabra" uzela govno i lepila ga po kupatilu...To mi je bila najgadnija... fuj fuj fuj I dan danas mislim da je ona malo (vise) poremecena!
********************************
Ne brinite nije to najgore bice jos...
Nazad na vrh Ići dole
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 11:18 am

Qq Malala nisi mi pricala za te tvoje...dogadjaje Laughing

Pa ja imam bezbroj smesnih situacija... Evo nekih (kojih mogu da se setim Razz)

Bili mi na odeljenskoj zajednici i igrali se zemljopisa.... I razredna nam zadala slovo J... I kako je bila tisina nista se nije culo... I imali mi da stavimo drzavu i ja se pocela da se zezam i kazem Jelovik lol! I jedna moja drugarica pocne da se dere na mene, ali uzasno se drala i rekla je: Jel ti imas mozga kako Jelovik drzava pa dal' si luda???? I kako smo svi stajali niko nije sedeo ona krene da sedne na stolicu a neko joj izmakne.... I ona padne a mi smo se svi smejali nismo mogli da se zaustavimo... Jos su je svi cudno gledali sto se drala... lol!
**************************************
Onda npr. kad sam bila u gradu sa drugaricama, izasle mi u park i kod nas u parku imaju razne dzidzabidzice.... I imalo nesto sa razglednicama sto se okrece.... I moja drugarica pocne to da okrece i kad prodavacica nije gladala ona to okrene onako jako i celo to se srusi... lol! Ja mislim da sam pala na zemlju od smeha.... lol!
**************************************
Onda kad smo se prskali u skoli, dosao jedan Lazar koji je iance zavrsio 7. razred i poceo da me prska. POcne on mene da juri i ja onako vristim a celo skolsko dvoriste me gleda cudno... lol! Onda je srucio flasu od 2 l vode na mene... lol! I onda sam bila nacisto mokra, pa mi je drug dao svoju majcu da se presvucem.... Embarassed I onda me cela skola zezala: Ooooooooo Selena Luks ti dao majcu, opaaaaa.... Hehhehe tako su me zezali jedno 3-4 dana posle su prestali... lol!

Imam ja jos smesnih situacija samo sto ih se bas i ne secam sada.... Kad se setim jos napiacu.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 1:45 pm

Slushajte owo,izashla ja sa drugaricama napol;je i mi idemo ulicom i neshto se zezamo,i onda naidje neko ciganche i kazne nama "Daj mi 20 ceeeentiiii" i one swe kazhu "nemam" ( a imale su) a ja 'pametna' kazhem "Imam al ne dam",i ciganche mene krene da pljune i ja shprintujem 200 na sat,a ono zamnom,jurilo me 3 kruga,i bash je prolazila moja nastawnica ja sam onako protrchala ispred nje a ciganche zamnom,onda sam stala da wrishtim i ushla u prodawnicu...
Ciganche me chekalo ispred,drugarice me jedwa izwukle iz prodawnice!
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 4:27 pm

:haha: Imam i ja dozivljaj sa cigishima...
Dal da pricam sad...
Nazad na vrh Ići dole
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 4:35 pm

Ajde mamice pricaj odma' :haha:
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 2:58 pm

bili mi treci razred,i ja odem sa 2 drugarice u WC,i jedna od njih udje tamo da obawi posao,i znate kakaw je onaj chuchawac ona tu zaglawi nogu malala smeh: ,i ona pochela da wice upomoooc,i ja i owa druga drugarica udjemo ona tamo sirota,zaglawila nogu(al se ipak bila obukla,da ne pomislite neshto Laughing ) i mi krenemo da je "wadimo" odatle,znachi to je bilo za pamcenje,ona wrishti,a nas dwe iz swe snage je wuchemo,i mi je nekako jache powuchemo i ona se iskobelja odatle,al joj chizma ostane malala smeh: i mi onda da izwadimo chizmu,joooj,pa to je bilo znachi,za skriwenu kameru!!! malala smeh:
Nazad na vrh Ići dole
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 4:40 pm

^^^^ Boze.. Situacije koje su wam bile smeshne 530884 Situacije koje su wam bile smeshne 530884 Situacije koje su wam bile smeshne 530884 Situacije koje su wam bile smeshne 530884 Situacije koje su wam bile smeshne 530884
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimePet Avg 08, 2008 4:14 pm

Imam ja josh smeshnih!

Npr.Kad sam na blog.ba napravila blog sa laznim identitetom,rekla da se zovem Moronija Laughing Laughing Laughing Laughing
I owi se nalozhili mislili bash,ostavljali sve lepe komentare!
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimePet Avg 08, 2008 4:16 pm

Shocked
Jao ma na blogger ba svak ce da komuje
Ja napravila pre blog erreway floricienta i napisala samo jedan i to bezvezni post(na forum cao...tra la la) i nisam reklamirala i vec ima makar 30 poseta i 5 komova
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 2:34 pm

To je bio petak,i razredni je trebao da nam kaze ko su redari za sledecu ned,i ja ustala i pitala"Nastavniche,ko su RETARDI sledece nedelje" malala smeh malala smeh malala smeh
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 6:03 pm

Laughing

Ja i dve drugarice u WC-u. Jedna nosi sociva i zamolila je mene da joj sipam one vestacke suze u oko, a ova druga je posla da nam pravi drustvo. Ana (ova sa socivima) se nagla unazad i rukama rasirila kapke da ja ne promasim kad sipam. Ona stoji u toj kretenskoj pozi, ja iznad nje drzim ono i pricam: "Evo ide, sad ce, sad ce...", a Jovana: "Sta si to stisla ka' mlitav *ovno!" Laughing Laughing A na vratima WC-a stoji tetkica! Laughing Mi kad smo je videle, ona se samo prekrstila i produzla dalje! malala smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 11:17 pm

malala smeh

Jao mene jednom neka zena zvala na mob
Ja:Molim?
Ona:Minoooo,jesi tiiiiii???
Ja:Mol...A jesam,jesam!!!
Ona:A jesi se naspaaaavaaaala?
Ja:jesam,jesam
Ona:A sta radis?
Ja:Spremam rucak!
Ona:Halo??Ko je to???
Ja onda spustila slusalicu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 9:17 am

^^^^^Secam se toga, pricala si nam, smejala sam se k'o lud na brasno! Situacije koje su wam bile smeshne 530884
Nazad na vrh Ići dole
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 2:09 pm

Jao,juce kad sam izasla u grad sa drugaricama,i sad moja BFF Ammy ode da se pozdravi s nekim a ja sa ove 2 drugarice krenula da kupim gumene bombone,i drala sam se preko ulice kao najveci kreten:"Aaaammyyyy,ooodooosmooo miiii koddd Ciiiigaaaa,daaaa kuuupiiimooo juuuuiiiccyyyy frrrruuuuiiiitttt!!!!!!!"
malala smeh malala smeh malala smeh
Nazad na vrh Ići dole
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 4:40 pm

Danas sam se ubila od smeha... Ja se smorila na matematici i odem ja to WCa da se malo prosetam... I posto VIII4 ima srpski 5. cas sredom, a mi matematiku bili smo blizu jer su ucionice jedna pored druge. I ja se vracam i prolazim pored ucionice za srpski i cujem kako se nastavnica dere: ,,Gavrilo (ali kakv akcenat, to je trebalo cuti Laughing) kako je moguce, sine da je ponosno glagol" Situacije koje su wam bile smeshne 530884 Ubila sam se od smeha, i posto sam se glasno zasmejala nastavnica kaze deco sta je ovo otvorite vrata a ja brze u ucionicu... Hahhaha pokidala sam se...

Ili juce u skoli mi na srpskom i moja BFF Nevena nesto zezala jednu Teodoru koja sedi iza nas i kad su svi ucutali ova Teodora udari sveskom po glavi Nevenu ali to je puklo samo tako... Umrle smo od smeha...

Imam ja jos al me mrzi sad da pisem lol!
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 11:19 pm

Cuj glagol! Laughing


Jao sedim ja danas na zidicu u skoli sa drugaricama... Pricamo i slusamo muziku... Kad iz kola izlazi zamenik direktora (inace Opasni Laughing sam nam se hvalio kako je prosle godine podelio 17 ukora Laughing) i pocinje nesto meni da prica Razz:P:P Medjutim ja njega ama bas nista nisam cula Laughing Ja mu se onako naivno nasmesim i on samo odmahne rukom i odustane od pridikovanja Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 8:57 pm

lol!

Danas sam se odvalila na tehinckom.. .Nas nastavnik je inace malo izlapeo.. .i pusti neku narodnu muziku, mislim folk, nesto sa grdanda.. A text neki da umres od smeha... Ja se savijala od smeha, nisam mogla da se zaustavim... I posle pola pesme kaze on nama: ,,Jao deco pa ovo narodnjaci!" Ja sam umrla od smeha... malala smeh
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 3:16 pm

Very Happy

E sad jedan mali uvod da razumete zasto je bilo smesno. Razz Naime, Tesla ili Elektrotehnicka skola Nikola Tesla je izrazito muska skola, a Filoloska kao sto znate izrazito zenska. E sad, posto su nam skole prilicno blizu, onda momci iz Tesle dolaze kod nas, a m i idemo kod njih u posetu jer nam ovi drugi fale (mislim na drugi/suprotni pol).
I tako nas desetak danas resilo da poseti Teslu Razz Posto smo gubili istoriju imali smo ceo slobodan cas Smile I polako mi put pod noge, pa do Tesle. Kad tamo casovi, naravno, u toku. I mi se tu nesto promuvale da vidimo kako to izgleda Razz i sad vracamo se mi i kaze meni Natalija: "Isidora na tvoje desno!" Ja se okrenem na desno i pogledam u jedan prozor nekog kabineta, a ono jedan lik bulji ocarano iz kabineta u nas, samo sto mu nije posla bala! lol! lol! lol!
E onda sam ja prokomentarisala: "Znaci mi izgledamo isto ovako kad vidimo neko musko u dvoristu!" lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 1:43 pm

lol!

Ovo se desilo prosle nedelje, ne znam kako se nisam setila da napisem! Mi smo bili na srpskom, gde smo se kao i obicno smarali, nastavnica lupala... U tom trenutku ulaze dva osmaka u ucionicu i pitaju: ,,Jel ima neko od vas flash, treba nastavnici istorije?" Mi svi cutimo, a nastavnica kaze: ,,Imam ja!" Ovi je zacudjeno gledaju jer zena ima 55 godina! lol! Kao kako sad ona da nosi flash.. I pitaju je: ,,Stvarno imate?" Ona kaze: ,,Da, da, naravno!" I zena vadi UPALJAC iz dzepa... Mozete da zamislite nasu reakciju... lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 7:01 pm

Jao kako sam se danas izblamirala.... lol!

Vracamo se iz skole i stize tramvaj na stanicu, Beogradjani vi cete znati, to su oni lepi starinski, zeleni, i takvi tramvaji se otvaraju tako sto pritisnes dugme. I 1. blam: ja pokusavam da pritisnem dugme, a tramvaj se i dalje krece lol! Onda drugarica pritisne dugme vrata se otvore i ja krenem da ulazim, medjutim sapletem se (!) i pocnem puzeci da se penjem uz stepenice! lol! I na kraju, kao slag na tortu, puzeci se odlucem do prvog sedista sve vreme umiruci od smeha, i kad sam sela pocnem da se smejem jos jace jer cujem drugarice koje se cepaju i zamahnem glavom unazad i lupim o prozor! lol! A sve to posmatraju jadni ljudi koji ulaze u tramvaj! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimePet Dec 26, 2008 11:43 pm

Dodo lol!

E ovako... Posto je kod mene u skoli mnogo poledilo, jedva se hodalo... I sada, ima tu jedna nizbrdica koja je podugacka... I sada, idem ja sa jednim likom, osmakom, znaci decko je smesan ko cirkus... I sada, pita on kao:,,E ocemo opet nas dvoje da obijamo orman?" Ja reko ma idi begaj... lol! I kako sam to rekla, ja se okliazam i padnem, i oborim njega i tako nas dvoje legnemo zagrlimo se, i pritom vristimo (mislim da mi je isterao bubnu opnu lol!) i uz to se smejemo, kao i svi prisutni... Ja sam posle htela da umrem od smeha kad su nas nekako zaustavili... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimePon Dec 29, 2008 9:54 pm

lol!

Slicno se desilo i meni samo na skolskom terenu.
Zimi je skolski teren uvek zaledjen i onda se mi tu klizamo.
Nalikom odmoru klizam se sa drugaricom i ja se
spotaknem, uhvatim se za drugaricu i obe padnemo, ali ne bi
bilo nista strasno da preko nas nije palo jos 5, 6 ljudi.
Cela skola nas je gledala misim ko ne bi kad smo napravili
"piramidu" na sred terena! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 7:37 pm

E ovako... Juce kod nas bilo mnogoo snega, i sada mi se grudvali, decaci protiv devojcica, i sada na nasu stranu stli decaci iz 8/4.... I sada, svi su tu, samo nije Gavrilo... I svi kao pa gde je Gavrilo.... Nema ga nigde, nije na odmoru... I nista, grudvali se mi, i posle ulazimo Andrijana i ja u ucionicu za srpski, kad tamo Gavrilo, zavalio se u stolicu, izuo se i stavio noge na radijator da mu se suse carape... lol! A ucionica smrdi, a Andrijana i ja u komu... I izadjemo nas dve da pozovemo nastavnicu srpskog, i ona kao idem deco, idem... I ulazimo nas tri u ucionicu, a Gavrilo krenuo da nas gadja patikom... lol! Laughing Onda su svi usli i komirali se, a Gavrilo sa patikom u ruci... Laughing Znaci umrli smo od smeha... Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Situacije koje su wam bile smeshne Empty
PočaljiNaslov: Re: Situacije koje su wam bile smeshne   Situacije koje su wam bile smeshne Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Situacije koje su wam bile smeshne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koje Vam Se Pesme SJK Najvise Svidjaju ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: Funny Town :)-
Skoči na: