Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 -High School Musical I i II -

Ići dole 
+13
~*Mici*~
*Simply*Complicated*Girl*
Mix...
Mica
-->>AfRy<<--
Marizza Eva
La Serrano
Ricky26
*Africa*Flea*
Sandra
Ewa Capdewila
Alexandra-Eva-Tete -Afry
jovan-fun serano
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 1:17 am

jedva čekam da izađe 3-ći dio
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 7:37 pm

Ja sam baš danas gledala prvi deo i stvarno mi se mnoooooooooogo dopada! Pesme sam skinula ranije, tako da sam njih već znala i dopadaju mi se... Nemam omiljenu, ali jedna od najdražih mi je "Stick to the Status Quo".

Zac mi se nešto ne sviđa... Daleko su mi slađi Lucas (Ryan) i Corbin (Chad), a Vanessa, Ashley i Monique (Taylor) su sve preslatke, pogotovo Vanessa!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 9:50 pm

Sada sam gledala 2. deo i mnogo mi se dopao! Meni se 2. mnogo više sviđa od 1. dela, ostavio je mnogo veći utisak na mene... Mnogo mi se dopadaju pesme "You're the Music In Me" i "I Don't Dance"...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:47 pm

ja kada sam ga prvi put pogledao bio mi je pusti me da vrisneš a onda mi je super,a svejedno mi je bolji prvi
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 12:49 am

ja msm da ce da ima i 4 samo sto ce bit' drugi glumci
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 10:26 am

Ja ih ne volim....Htela sam ja to da pogledam i nesto poslusam,ali onaj Bravo mi ih je ogadio,jer samo o njima pisu....Ne volim nikoga,Ash mi lici na nadmenu kracu,Vanessa mi je slatka,Zac mi lici na neku musku devojcicu....O,onima drugima nemam sta da kazem....jer nikada nisam citala o njima....Ali,vazno je da znam da se Ash izoperisala,i da Vanessa i Zac trebaju da spavaju..... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 11:40 am

*Simply*Complicated*Girl* ::
ja msm da ce da ima i 4 samo sto ce bit' drugi glumci

i ja sam čuo da će biti 4 ali sa istim glumcima.neću ni gledati ako budu drugi
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
*Simply*Complicated*Girl*
Zivis u kuci Seranovih
*Simply*Complicated*Girl*


Broj poruka : 3516
Godina : 29
Location : Cekam... xD
Datum upisa : 15.02.2008

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 4:38 pm

jovan-fun serano ::
*Simply*Complicated*Girl* ::
ja msm da ce da ima i 4 samo sto ce bit' drugi glumci

i ja sam čuo da će biti 4 ali sa istim glumcima.neću ni gledati ako budu drugi

Ja ocu Laughing
Samo sumnjam da bi iko odglumeo kao ovi xD
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 8:20 pm

~*Mici*~ ::
Ja ih ne volim....Htela sam ja to da pogledam i nesto poslusam,ali onaj Bravo mi ih je ogadio,jer samo o njima pisu....Ne volim nikoga,Ash mi lici na nadmenu kracu,Vanessa mi je slatka,Zac mi lici na neku musku devojcicu....O,onima drugima nemam sta da kazem....jer nikada nisam citala o njima....Ali,vazno je da znam da se Ash izoperisala,i da Vanessa i Zac trebaju da spavaju..... Laughing
E, bitno da se piše o njima troma, a meni su ovi ostali likovi zanimljiviji! Da ne pišem o tome kako su svi drugi momci u filmovima lepši od Zaca i imaju zanimljivije uloge od njega! Ash glumi jednu mean girl, savršena je u njoj, a Vanessa je stvarno preslatka. Kada se nasmeši, istopi ti se ekran...

Ja ću gledati 4. deo, i baš bi bilo glupo da menjaju glumce i dovode novu ekipu. Potpuno glupo! Niko nije ekipa kao Gabriella, Ryan, Chad, Taylor, Sharpay i Troy. Niko neće biti bolji od originalnih Wildcats.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
*~Adri 4ever~*
Raul/Africa te muva
*~Adri 4ever~*


Broj poruka : 814
Godina : 28
Location : sa RBD na koncertu
Datum upisa : 04.01.2009

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 6:57 pm

obozawam HSM... odgledala sam swe delowe... i najbolja mi je Asley!!!
Nazad na vrh Ići dole
Guille's girlfriend
Dobrodosao/la na forum
Guille's girlfriend


Broj poruka : 42
Godina : 28
Location : Pienso en Guille constantemente en habitacion de al lado
Datum upisa : 27.06.2009

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 12:53 pm

obozawam owaj film prwi put sam ga samo gledala zbog zaca al sam pocela da gotiwim ostale
Nazad na vrh Ići dole
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:31 pm

Ne volim HSM.Ne volim likove.
Vannesa mi je slatka ali ni nju ne volim...
Ima puno dobrih filmova,a nisu dostigli slavu..
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:41 pm

Ja sam ljuta da Disney produkciju Laughing
Mislim sta se desava sa pravljenjem onih prelepih crtaca kao sto su "Mulan", "Pepeljuga", "Lepotica i zver", "Kralj Lavova"? Ali ocigledno to vise nikog ne interesuje, jer prosto ne mogu da verujem da im ovi filmovi i serije poput "Hane Montane" donose vise novca nego sto bi im doneo jedan crtani.
E zato ja ne volim HSM. Prvo, ja ne volim mjuzikle i jedina dva koja volim da gledam su "Briljantin" i "Mamma Mia", ali od ovih tinejdz kaka Laughing mi se zaista povraca. Nije moj fazon.
Gledala sam 1. i 2. deo. Ne mogu da kazem da je lose, mislim, gledala sam daleko vece gluposti (kao onaj mjuzikl sa Keli Klarkson Laughing), ali mi se ne dopada. A ni prica mi nije nesto. Jedino su mi simpaticni Sarpej i onaj njen brat cije ime ne znam Laughing Ona jer je zlobna i super glumi taj lik, a brat mi je simpatican, samo mi nije jasno zasto se onako grozno oblaci Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:45 pm

Pa valjda jer je g*j -.-

A mene mnogo zivcira sto su napravili nastavke pepeljuge,lepotice i zveri,bambija,mulan,maze i lunje..
Za ubiti se -.-
Meni su mjuzikli dosadni -.-
Hana Montana,to je nesto najgore sto postoji na svetu,brate ima kvalitetnijih filmova koji nisu zaradili mnogo a o5 super.
A brat SharpaY ima mnogo isturenu bradu >.<
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 09, 2009 2:28 pm

Ma, Sharpay je Cool

A meni su tako smesni ovi filmovi...
Nekako je sve to vec vidjeno.. I zna se sta ce se desiti...

Mada... svi su mi mnooogo simpaticni.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





-High School Musical I i II - - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -High School Musical I i II -   -High School Musical I i II - - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
-High School Musical I i II -
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: TV-Fun-
Skoči na: