Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Desavanja U 7. Sezoni...

Ići dole 
+13
Marcos serrano
Ewa Capdewila
oLiVeRa
***santi***
totalnoopicen
Anja95
Ivanuj
Fiona Serrano
Maya 93 :)
Millichizza
SkY_Lin3R
Marizza Eva
jovan-fun serano
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Marcos serrano
Markos smislja pesmu za tebe
Marcos serrano


Broj poruka : 786
Godina : 34
Location : Montenegro
Datum upisa : 19.02.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 8:41 pm

mozda jes a mozda nije moze bit da su odlucili da je vrate zbog gubitka gledanosti sve je moguce a na nama je da cekamo i vidimo.....
Nazad na vrh Ići dole
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 8:44 pm

Ivanuj ::
video sam u postu Los serrano/sesti serijal da Lusija nije poginula, vec su je neki kidnapovali pa je zato nestala iz serije. Kasnije to saznaje dijego pa skuplaju za otkup. Ja mislim da ce biti i osmog serijala, bas u vezi sa ovim...

joooj dobro jutro....čuli smo i tu verziju...koja je sledeća verzija da se ustala iz grobbbaaa...znamo da je živa a šta se može morala je zbog filma da ode iz serije
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 8:54 pm

A joj, dosta vise sa tim kidnapovanjima, ustajanjem iz groba, zamenjenim telom Laughing ....
Zena otisla svojim poslom, za vise para... Wink
Meni je strasno zao, straaaasno, jer je ona meni sinonim za sve lepo i kvalitetno u ovoj seriji, ali STA JE TU JE.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana92
V.I.P
Ivana92


Broj poruka : 2272
Datum upisa : 13.01.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 9:38 pm

MA ljudi...da vama vasa Ivana kaze istinu!Smile
Dijego ce da postane VRACH!!! I dici ce Lusiju iz mrtvih...ona ce da vaskrsne...I onda ce kamion da je pokupi opet!!! I zavrsice u pakao zbog onog poljubca sa Polov odavno...I Dijego ce da sklopi pakt sa djavolom .... I prodace duse svoje djece da bi Lusiju vratio...I ona ce da se vrati...Umrijet ec od tuge za svojom djecom ...I Dijego sa njom...
THE END Smile))

Naravoucenije...- sacekajmo epizode Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anja95
Zivis u kuci Seranovih
Anja95


Broj poruka : 3079
Godina : 28
Location : Tu negde...
Datum upisa : 05.03.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 9:43 pm

xa.xa.xa gde se seti toga
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 10:09 pm

ja sam chula da ce Lusija ustwari pasti u komu ...
a poshto je ona otishla da bi snimala film ..a gledanost serije je pochela da opada ... oni su odluchili da je wrate u bar jednu epizodu
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 10:11 pm

kamo srece
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 11:12 pm

Ivana92 ::
MA ljudi...da vama vasa Ivana kaze istinu!Smile
Dijego ce da postane VRACH!!! I dici ce Lusiju iz mrtvih...ona ce da vaskrsne...I onda ce kamion da je pokupi opet!!! I zavrsice u pakao zbog onog poljubca sa Polov odavno...I Dijego ce da sklopi pakt sa djavolom .... I prodace duse svoje djece da bi Lusiju vratio...I ona ce da se vrati...Umrijet ec od tuge za svojom djecom ...I Dijego sa njom...
THE END Smile))

Naravoucenije...- sacekajmo epizode Smile

Upravo tako, ovo su ciste budalastine.. Ja vam kazem,gledala sam epizode, Lucia je definitivno, i onako normalno, nije vanzemaljac- covek je, UMRLA. I gotovo. Belen je onda snimila film El Orfanato i zaradila vise nego za celu seriju. I sad je jednostavno i najprostije receno,.,,boli uvo za istu. Sto je i normalno. Slava je relativna stvar,a novac je novac. I okanite se vise gluposti. srculence
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 11:16 pm

Lucia Serrano ::
Ivana92 ::
MA ljudi...da vama vasa Ivana kaze istinu!Smile
Dijego ce da postane VRACH!!! I dici ce Lusiju iz mrtvih...ona ce da vaskrsne...I onda ce kamion da je pokupi opet!!! I zavrsice u pakao zbog onog poljubca sa Polov odavno...I Dijego ce da sklopi pakt sa djavolom .... I prodace duse svoje djece da bi Lusiju vratio...I ona ce da se vrati...Umrijet ec od tuge za svojom djecom ...I Dijego sa njom...
THE END Smile))

Naravoucenije...- sacekajmo epizode Smile

Upravo tako, ovo su ciste budalastine.. Ja vam kazem,gledala sam epizode, Lucia je definitivno, i onako normalno, nije vanzemaljac- covek je, UMRLA. I gotovo. Belen je onda snimila film El Orfanato i zaradila vise nego za celu seriju. I sad je jednostavno i najprostije receno,.,,boli uvo za istu. Sto je i normalno. Slava je relativna stvar,a novac je novac. I okanite se vise gluposti. srculence

tacno tako mi sada mozzemo do sutra da izmisljamo sta bi moglo da bude ae bezzi sto ica kaze najbolje da sacekamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:07 am

Ewo ovo sam saznao na jednom forumu


UKOLIKO NE ZELITE DA ZNATE SADRZAJ EPIZODA UNAPRED, MOLIM VAS DA NE CITATE DALJE OVAJ POST... Exclamation


Prevedeno sa jednog spanskog sajta:

9. Februar 2008
BELÉN se vraca u LOS SERRANO

Telecinco vec duze vreme pokusava da spasi gledanost serije i to vracanjem Belen Ruede u jednu od epizoda. Kratkotrajne ljubavne avanture familije Serano u nastavku 7.sezone nisu tako popularne kao sto se predvidjalo.
Zbog toga se reditelji i pisci trude da vrate "stara" lica i time osveze seriju.

Usled ogromnog pada gledanosti posle smrti Lucie, glumica ce ipak snimiti jos jednu epizodu 7. serijala. Epizoda je ustvari fles-bek, secanje u glavi Tete na prosle dane i vreme kada su Diego i Lucia bili zajedno. Za potrebe epizode, bice snimljeno par novih scena sa Belen Ruedom, koja je, posle uspeha filmova "El Orfanato" i "Savage Grace" , ovime uspela da da sebi oduska.

Belen je inace, odmah po zavrsetku snimanja epizode "Las Fases Del Amor" (koja je u Spaniji emitovana 15.Marta 2007 godine) u kojoj je iscenirana Luciina saobracajna nesreca, dala intervju i naglasila da joj je veoma zao sto mora da napusti Seranove, i svu zabavu sa snimanja. Po Belen, odsustvo glumaca koji tumace likove Eve Kapdevile i Markosa Serana je u trecoj i cetvrtoj sezoni izuzetno primetno i tvrdi da joj je bilo jako tesko da i ona napravi takav korak i konacno napusti seriju.

Belen je Serranove napustila 15.Marta 2007 kada su je reziseri ispratili kako dolikuje pravoj zvezdi, pruzivsi seriji nezaboravu epizodu, na pocetku srecnu, a na kraju tragicnu. Ipak...
Belen je priznala da epizodu u kojoj njen lik umire nije pogledala vise od jedanput, jer joj je bilo zaista potresno i tuzno, toliko da je "po dosta" plakala.

Nadamo se da ce ovaj povratak Belen u jednoj epizodi vratiti publiku na noge, a njoj samoj omoguciti da bar za kratko vreme ponovo uziva u ulozi Lucie.
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:12 am

Laughing Laughing Laughing

Pa taj post sam LICNO JA napisala i to je prvi post teme -Lucia se vraca u Seranove za 1 epizodu- u Belen Rueda Exclamation
PA DA LI JE MOGUCE DA JE NEKO UKRAO POST I STAVIO NA DRUGI FORUM> ? DOBRO, ima li svet morala? Laughing Laughing Koji uzas
Nazad na vrh Ići dole
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:32 am

a sa kog 4uma je lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:35 am

http://tele.forumotion.com/

stog
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:51 am

xexex neko ti uzeo text fiona famous si hehehe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
jovan-fun serano
V.I.P
jovan-fun serano


Broj poruka : 8232
Godina : 33
Location : Los Serrano 4ever
Datum upisa : 18.11.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 9:25 pm

e pa rekao sam im da mi daju text na španskom da vidim šta će...
Nazad na vrh Ići dole
http://seranovi.in-goo.com
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 9:31 pm

xaxaxax smeh Laughing svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Marcos serrano
Markos smislja pesmu za tebe
Marcos serrano


Broj poruka : 786
Godina : 34
Location : Montenegro
Datum upisa : 19.02.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 9:54 pm

pa ovaj ja mislim da je povukla dobar potez kada je napustila seriju za nas nije ali za nju jes jer je kako kaze Fiona zgrnula puno para ...pa neka ide samo naprijed sa uspjesima....
Nazad na vrh Ići dole
Eva Rodriguez93
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Eva Rodriguez93


Broj poruka : 423
Godina : 30
Location : Mozda sam upravo negde iza tebe?! :)
Datum upisa : 01.02.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:34 pm

pa dobro, kako kaze Ivana92 sacekacemo pa cemo videti...nego jel zna jos neko ness novo? JA znam samo da Raul ima sina kog ce morati da cuva, to sam gledala, a za ostalo nemam pojma...
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 12:34 am

SINA?? Shocked A joooj... Pa on je sav mukica ko deriste Laughing samo mu sin fali
Nazad na vrh Ići dole
Anja95
Zivis u kuci Seranovih
Anja95


Broj poruka : 3079
Godina : 28
Location : Tu negde...
Datum upisa : 05.03.2008

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 12:36 am

Videla sam i ja to dete ali mi nije jasno cije je to dete,s kim li je Raul sad bio???
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 11:02 am

I ja sam to gledala!
On i Jose Luis ce da cuvaju to dete, ali nece znti cije je, i na kraju ce da se ispostavi da je Raulovo!

Tako sam skapirala, ne znam... Nisam geldala sve!
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 2:10 pm

Pa sa Ingrid iz UPA, tj. Silvia Marti... U Seranovima se zove Maria Wink
Nazad na vrh Ići dole
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 7:00 pm

joj, i ja sam! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 7:43 pm

Lucia Serrano ::
SINA?? Shocked A joooj... Pa on je sav mukica ko deriste Laughing samo mu sin fali
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 8:27 pm

Marizza Eva ::
Lucia Serrano ::
SINA?? Shocked A joooj... Pa on je sav mukica ko deriste Laughing samo mu sin fali

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Sponsored content





Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desavanja U 7. Sezoni...   Desavanja U 7. Sezoni... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Desavanja U 7. Sezoni...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Lydia Bosh - Lucijina Rodjena Sestra,Pojavice Se u 8.Sezoni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Novosti/Noticias/News-
Skoči na: