Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Intervjui (Clanci)

Ići dole 
+7
La Serrano
*A&D*
Ninaena-loca por Guille
Dvd and Richie SMEKERI
Marizza Eva
always&4ever
Raul
11 posters
AutorPoruka
Raul
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom
Raul


Broj poruka : 162
Location : U srcima mnogih zena
Datum upisa : 20.01.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:10 pm

Neznam dal ima vec negde ovakva tema al uglavnom mogli bismo ovde pisati sve clanke i novosti na koje naletimo o seranovima,stare nove...sve!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fm-serbia.net/
Raul
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom
Raul


Broj poruka : 162
Location : U srcima mnogih zena
Datum upisa : 20.01.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:10 pm

Aleho Sauras, Raul iz serije “Seranovi”

NE NAPUŠTAM “SERANOVE”

Nakon što su Fran Perea i Veronika Sančes napustili “Seranove”, u novinama je osvanula vest da i Aleho Sauras planira da ode iz popularne serije.

- Zašto bih otišao? Baš mi je lepo u Raulovoj koži i među Seranovima, i dokle god mogu igraću u seriji.

Iako na internetu postoji nekoliko sajtova koji su posvećeni njegovom liku i delu, Aleho Sauras slabo se razume u računare i gotovo nikad ne surfuje internetom.

- Ne mislim da sam staromodan samo zato što kod kuće nemam kompjuter. Ne zanimaju me računari i potpuno sam ravnodušan prema njima. Rekli su mi prijatelji da se na jednom pretraživaču moje ime pojavljuje na 1.860 mesta. To je neverovatno! Možda jednog dana i naučim nešto o kumpjuterima, ali trenutno me ne zanimaju – kaže Aleho.

Sudeći po sajtovima i forumima, Aleho ima fanove po celom svetu. Interesantno je da su mu obožavaoci iz Francuske i Italije, gde je glumac veoma popularan zahavljujući “Seranovima”, napravili prezentacije.

- Drago mi je da to čujem, jer dizajniranje i ažuriranje sajtova zahteva veliki trud i posvećenost. Lepo je kada vam fanovi zatraže autogram, a još lepše je čuti kada vas afirmativno predstavljaju. Osim toga, oni se druže na forumima i sklapaju nova prijateljstva. To je najlepši deo ovog posla – priča Aleho, dodajući da ponekad, kada ga spopadne grupa devojaka, poželi da je anoniman.

- U redu je kada vas prepozna jedna osoba na ulici, ali kada počnu da vas jure devojke – to može da bude opasno. Ne bunim se kada mi traže autogram ili da se slikam sa njima, ali bilo je situacija u kojima nisam mogao da se odbranim od nasrtljivih devojaka. Jednom su me uhvatile i pošteno izvaćarile na javnom mestu. Kakav je to, čoveče, blam bio – otkriva Aleho, koji među obožavaocima ima i pripadnike istog pola.

Nakon što je u filmu “Al salir de clase” odigrao homoseksualca, Aleho je postao jedna od najvećih gej ikona u Španiji.

- Nemam ništa protiv homoseksualaca, štaviše, najbolje se provodim u gej barovima. Ponosim se što sam njihova ikona, jer oni imaju specifičan ukus i teško je da im se dopadnete.

Iako mnogo pažnje posvećuje fizičkom izgledu, odlazi redovno u teretanu i na plivanje, Aleho ne misli da je metroseksualac. Sebe ne vidi kao preterano zgodnog i lepog mladića i tvrdi da mu je najvažnije da ostane u dobroj kondiciji i da se zdravo hrani. Nije ga stid da prizna da se pomalo uobrazio otkada je postao poznata ličnost.

- Nisam kao neke kolege koje kriju da im je slava udarila u glavu. Priznajem da sam se promenio. Ali, kada osetim da sam mnogo “poleteo”, obično odem u crkvu, pomolim se Bogu, malo porazgovaram sa prijateljima i brzo me prođe taj osećaj koji me ponekad obuzima.

Iako izgleda kao tinejdžer, Aleho je 29. juna napunio dvadeset osam godina. Nije oženjen i već duže vreme nema devojku. Ipak, popularni glumac tvrdi da nije usamljen.

- Mislim da samoća ne znači nemati partnera. Postoji mnogo ljudi koji imaju voljenu osobu uz sebe i mnogo prijatelja, a u duši se osećaju usamljeno. To što sam bez devojke je moja želja. Mnogo radim, imam mnogo prijatelja i jako malo vremena. Nisam sa godinama postao previše zahtevan, već nemam vremena da se adekvatno posvetim devojci. Odavno sam prevazišao neozbiljne veze. Želim ozbiljnu devojku. Prednost dajem duhovnoj lepoti. Ali, da se ne lažemo, kao i svaki muškarac volim da se okrenem za lepom ženom – završava Aleho.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fm-serbia.net/
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimePon Jan 21, 2008 3:41 pm

ALEJO ALEJO ALE ALE ALE
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimePon Jan 21, 2008 6:01 pm

always&4ever ::
ALEJO ALEJO ALE ALE ALE
Pametan covek.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Dvd and Richie SMEKERI
Izlazis u grad sa Evom i Africom
Dvd and Richie SMEKERI


Broj poruka : 979
Godina : 29
Location : Sa Richiem i Dvd-em na pustom ostrvu
Datum upisa : 21.11.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimePon Jan 21, 2008 6:36 pm

pametan covek ...extra je lik...vidi se da nije folirant
Nazad na vrh Ići dole
Raul
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom
Raul


Broj poruka : 162
Location : U srcima mnogih zena
Datum upisa : 20.01.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimePon Jan 21, 2008 7:36 pm

manje spama vise informacija,mada sam uvek za kvalitetan spamIntervjui (Clanci) Biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fm-serbia.net/
Ninaena-loca por Guille
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Dijego,Fiti i Santi ti pune glavu glupostima
Ninaena-loca por Guille


Broj poruka : 437
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 07.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 1:23 am

aj nek mi neko LEPO objasni sta znaci spam
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumotion.com/
Raul
Tete ti pomaze na kontrolnom
Tete ti pomaze na kontrolnom
Raul


Broj poruka : 162
Location : U srcima mnogih zena
Datum upisa : 20.01.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 1:28 am

Spam-Stvar bez koga forum nepostoji Intervjui (Clanci) Yahoo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fm-serbia.net/
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 4:48 pm

Ej ja cu da objasnim,pisanje ispod posta,u nekoj temi o evi a pricate o tete.
Nazad na vrh Ići dole
La Serrano
Zivis u kuci Seranovih
La Serrano


Broj poruka : 2868
Datum upisa : 10.09.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 4:59 pm

E jeste! A sada dosta stavri bez koje forum ne postoji - SPAMA! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 9:30 pm

Intervjui (Clanci) Serranoed1gr7.th

Odrastanje glumaca serije Los Serrano

Intervjui (Clanci) Newpicture066av6

I prevod ukoliko je potreban

Que! Je pricao sa najmladjim glumcima serije Los Serrano

Guille i Tete su zamenili uloge a Currito je odrastao

Publika ih je vidjela kako odrastaju i menaju se….Najmladji clanovi Serranovih imali su tesko iskustvo. Najgore od svih, smrt Lucije. “Tete ne moze podneti da Celia zauzme njeno mesto” prica Natalia Sanchez(Tete) o svom liku. Srecom, ima svoju bracu “Guille sada ima ulogu starijeg brata i fokusira se na svog oca, posle obraca paznju na to kako se Tete promenila” objasanjava Victor Elias(Gilje). “Curro ce joj pomoci da ne bude tako losa” prica Jorge Garcia.

I Benjamin je odrastao:
Voleo bih imati prijatelja kao sto je Curro. Uvijek trazi misljenje svoga oca pre nego donese odluku” prica Jorge. “Uvek sam bio najbolje dete u kuci”.

Bol podnosi pomazuci drugima:
Pati zbog smrti majke i to istresa na ocu, ali poslije shvata da on nije kriv”, kaze Jorge . “Kada se pomiri sa tim, pomoci ce Tete da krene napred”.


Najmladji vise nisu tako maleni:

Tete je bila uzor
Tete je bila ponos Lucije, vredna i marljiva, to se sve mijenja posle njene smrti.
Od dobrog deteta do lose devojke
“Ove godine Tete ce izvuci svoju najgoru stranu jer brani uspomenu na svoju majku”, objasnjava Natalia.

Bio je najnestasniji u porodici
“Guille je uvek kaznjavan zbog petradi ali ce se promeniti jer je odrastanje neizbezno”, objasnjava Victor.
Guille je sada zastitnik“Pored svoje grube strane ima i onu njenu koju pokazuje kada se brine za Tete i svoje”, kaze nam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 11:21 pm

Clanak je EXTRA!!!
hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 11:41 pm

Clanak je super, hvala sto si ga prevela!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Maya 93 :)
Zivis u kuci Seranovih
Maya 93 :)


Broj poruka : 2007
Godina : 30
Location : Beograd :)
Datum upisa : 13.01.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimePon Mar 03, 2008 1:37 am

xexexex nisam ja prewela moram da zaxwalim jeci sa drugog serano 4uma Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.victorelias.do-talk.com
Millichizza
Zivis u kuci Seranovih



Broj poruka : 3395
Godina : 28
Location : in love with Guille
Datum upisa : 16.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 6:06 pm

Sooper je chlanak, ja sam malo zaplakala koliko je tuzhno!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 9:44 am

Intervjui (Clanci) Scan0010
Nazad na vrh Ići dole
Sky Nigrutin_Ajs Vikler
Dobrodosao/la na forum
Sky Nigrutin_Ajs Vikler


Broj poruka : 30
Datum upisa : 19.03.2008

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 9:49 pm

Super
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitimeSre Jul 22, 2009 11:38 pm

E sad ne znam koliko je ovo proveren intervju, ali ja cu ga svejedno postaviti Wink


Adrián Rodríguez se osamostaljuje

Zdravo! Jel istina da snimas solo disk?
(smeje se) Da, istina je, provalili ste me (smeh). Jos uvek ne mogu da pricam previse o tome, ali istina je da radim na njemu.
Zasto si napustio svoju prethodnu grupu SJK (Santa Justa Klan)? Da bi se posvetio muzici, ali solo?
Istina je da SJK nije bio bas pun pogodak. Da budem iskren, nista mi se nije dopadala vrsta i stil muzike koju smo stvarali, ali jednostvano, to su stvari koje su nas probile, stvar marketinga, a pre svega vezanost SJK za seriju (Seranove). Ovog puta se nadam da cu imati vise slobode na novom disku. Ipak, sa grupom sam doziveo velika iskustva, to je bila genijalna epoha mog zivota i ne bih je menjao ni za sta, no oni ipak zele da nastave sa industrijom, onim sto je na trzistu trazeno, a ja zeli da se bavim muzikom. Ne mogu da zivim bez nje! (smeh) obozavam svoj iPod!
U kom pravcu ces usmeravati svoj CD?
Pa, osnova ce biti rep sa dodacima R&B-a i soul-a... i moguce jos nekoliko iznenadjenja...
Umetnicko ime ce ti biti Adrian Rodriguez?
Ne, zvacu se SAFT na sceni. (kasnije dolazi do promene u Nigga Heart Wink)
Reci nam, koje grupe i izvodjaci su najvise uticali na tebe?
Odusevljen sam Nach-om, prethodno Nach Scrath, takodje slusam muziku od Violadores del Verso (obozavam Kase-O), a u poslednje vreme slusam sve vise Eminem-a i nekoliko manje poznatih andergraund bendova.
Mozes li da nam otkrijes jos nesto o tvom solo disku?
Bojim se da...da! (smeh) Pa, radni naslov mu je "Palabras rotas" ("Slomljene reci")
I jos nesto da dodas? Slobodno se izrazi! Smile
Paaa... Nista, mnogo hvala svima koji su me podrzavali i koji me i dalje podrzavaju, hvala sto imate strpljenja za disk i nadam se da vas necu razocarati. Kupicete original, zar ne? (smeh) Poljubac za sve!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Sponsored content





Intervjui (Clanci) Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervjui (Clanci)   Intervjui (Clanci) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervjui (Clanci)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervjui...
» Intervjui...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Novosti/Noticias/News-
Skoči na: