Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Savage Grace

Ići dole 
+10
I_love_Fran_Perea
always&4ever
oLiVeRa
Marizza Eva
Maya 93 :)
Dvd and Richie SMEKERI
~*Mici*~
*Iva*
La Serrano
*A&D*
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
boki & belén
Dobrodosao/la na forum
boki & belén


Broj poruka : 38
Godina : 32
Location : next door of Belén Rueda
Datum upisa : 12.03.2008

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 8:42 pm

Ja ne znam da li podižem ovaj topik posle mesec dana ili koliko već, ali jednostavno mi se čini da je ovo pravi topik za komentarisanje filma SAVAGE GRACE, koji je inače, barem po meni SHIT nad SHITOVIMA! Jeste da glumi Belen, koja se inače pojavljuje u 10-ak scena, pa možemo reći da je tu i tamo, ali samo zbog nje! Elem, film je stvarno, barem meni glup, glup, glup, da ja ne verujem da ljudi ovo mogu da snime! Ako je neko odgledao ovaj film,molim ga/je da čujem njegov/njen komentar!!!  
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 1:25 pm

Ja sam gledala neke delove Wink !
Ali nikako da ga odgledam "u komadu" ...
Jes malo dosadan... Laughing !!
Ali, ja sam to znala i pre nego sto sam gledala, samo sam htela da vidim kako Belen glumi i kako u njemu izgleda Wink !
Nazad na vrh Ići dole
boki & belén
Dobrodosao/la na forum
boki & belén


Broj poruka : 38
Godina : 32
Location : next door of Belén Rueda
Datum upisa : 12.03.2008

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 2:28 pm

http://rapidshare.com/files/104208878/Savage.Grace.2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/104208998/Savage.Grace.2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/104206795/Savage.Grace.2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/104206929/Savage.Grace.2007.part4.rar
http://rapidshare.com/files/104209117/Savage.Grace.2007.part5.rar
http://rapidshare.com/files/104207001/Savage.Grace.2007.part6.rar
http://rapidshare.com/files/104206970/Savage.Grace.2007.part7.rar
http://rapidshare.com/files/104206942/Savage.Grace.2007.part8.rar

Srećnooo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 6:32 pm

Ja evo, upravo preko torrenta skidam u komadu Laughing !
Ali ko hoce da se zeza sa delicima... Neutral ...
Zaista - srecno Laughing !
I ne ocekujte puno - unapred Wink !
Nazad na vrh Ići dole
boki & belén
Dobrodosao/la na forum
boki & belén


Broj poruka : 38
Godina : 32
Location : next door of Belén Rueda
Datum upisa : 12.03.2008

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 10:32 pm

Fiona Serrano ::
Ja evo, upravo preko torrenta skidam u komadu Laughing !
Ali ko hoce da se zeza sa delicima... Neutral ...
Zaista - srecno Laughing !
I ne ocekujte puno - unapred Wink !

Slažem se sa Fionom, znači ko želi da se zeza sa delovima, neka mu je sa srećom, jer sam se ja zezao sa njima, iako je na kraju film u celini, ali toliko je njesra da ne mogu da vam opišem, ali ako neko želi...
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 1:51 am

Evo sad mogu da napisem pravi izvestaj, s obzirom da mi se danas napokon skinuo ceo film, i da sam ga odgledala u "komadu" Wink !
Dakle, nije bas da je glup.. Ne znam, Boki, na kom si ga jeziku gledao, i da li si imao prevod? Ja sam skinula spansku verziju, i svi glasovi su sinhronizovani.. Pa me interesuje, na kom jeziku pricaju svi, i Belen? Posto na kraju filma pise -Special-Colaboration-Of-Belen-Rueda , pa me zanima da li je u pitanju engleski na kome ona prica Wink ?

Sto se tice filma, evo kratkog prepricavanja za zainteresovane:
--------------------------------------------------------------------
SPOILER:

Glavnu ulogu tumaci Julianne Moore, u filmu Barbara.
Barbara je udata za bogatasa Bejklenda i mojim recima - sponzorusa je. Inace je po zanimanju slikarka,ali i to slabo radi Laughing ....
Film objasnjava njenu patolosku povezanost sa sinom, Tonijem, koji je inace homoseksualac. Kada ju je muz ostavio i otisao sa Tonijevom bivsom devojkom-klinkom, Barbara upada u depresiju i sluzi se svim sredstvima da ne izgubi ugled. Tezina filma najvise se oseca pred kraj, kada moli bogate prijateljice da joj prirede izlozbu, kada pocinje da ima seksualne odnose sa svojim sinom, pocinje da pije ozbiljne lekove i uzima drogu. Tonijev otac ne odgovara na sinovljeva pisma i molbe da se vrati, i to Barbaru dovodi do zadnjeg stupnja - pokusaja da sebi oduzme zivot. Toni posle toga obecava da ce brinuti o njoj, ali u svoj svojoj ludosti oko homoseksualizma, incesta,alkohola, droge,ocevljevog neprisustva, neznanja sta da ucini sa svojim zivotom , on ubija kuhinjskim nozem svoju majku i odlazi u zatvor. Kasnije, posto biva pusten, ubija majcinu majku tj. svoju baku i odlazi u ludnicu, gde izvrsava samoubistvo.
Film je strasno tezak i objasnjava ljudsku nemogucnost da iskontrolise situaciju, i zato ga ne bih bas svima preporucila, vec samo onima koji iz te citave depresije i histerije mogu uspeti da izvuku poentu ... Ne kazem da su ostali glupi Laughing , nego su ukusi razliciti i vecini ovo moze delovati prica u prazno.
Mada ja inace obozavam Julianne Moore, pratim njenu filmografiju, i verujem da joj ovako teske uloge najbolje i stoje, pravi je majstor za to . Ko je gledao "The Hours" ili " Far Away From Heaven" - shvatice Wink !
Radnja se provlaci kroz sredinu 20-og veka, brojne gradove Evrope, kao npr. Pariz, London i lepo je videti stilove oblacenja i modu tih gradova i tog vremena.

GDE JE SAD TU BELEN?

E, pa Belen je tu negde, provlaci se u maximum pet scena... Inace, tumaci ulogu Pilar,zenu Carlosa, i oni su prijatelji Barbare i njenog muza. Sve u svemu, deluje kao odana prijateljica Barbare koja se pojavljuje onda kada joj je najpotrebnija.
Ali ipak, pod uticajem je svog muza Carlosa, i zato se ne sme previse priblizavati Toniju i Barbari, ne bi li time ugrozila prijateljstvo svog i Barbarinog muza.
U filmu je naravno,prelepa. Iako, mozda deluje malo starije nego sto jeste , ali to pripisujem odeci,frizuri i nakitu. Kao i uvek, elegantnih pokreta, graciozna i ugladjena. Divno joj stoji uloga, ali je nema bas mnogo ....


-------------------------------------------------------------------

Pa, ko hoce da gleda, slobodno, ja se izvinjavam sto sam se mnogo raspisala Wink !
Nazad na vrh Ići dole
boki & belén
Dobrodosao/la na forum
boki & belén


Broj poruka : 38
Godina : 32
Location : next door of Belén Rueda
Datum upisa : 12.03.2008

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 11:17 am

Imao sam prevod na srpskom, mislim imam ga i dalje, a film sam gledao na engleskom, mislim svi su pričali engleski uključujući i Belen, koja mi je izgledala malo smešno dok je kazivala svoje delove! Delovala mi je nekako nesigurno, mada možda je to zbog toga što dolazi sa španskog područja i oseća se taj španski akcenat, ali dobro, delovala mi je, takođe i mnoooogoooo simpatično u ulozi!

Meni se film sam po sebi nije svideo, ne zbog homoseksualizma, već incesta i kojekakvih gluposti! Ipak, slažem se sa Fionom da je film strašno težak i za nas "klince" malo ne razumljiv, ali sve se da shvatiti ako ga pogledaš barem još jednom!
Nazad na vrh Ići dole
Fiona Serrano
-Lady in Red-
Fiona Serrano


Broj poruka : 1453
Godina : 36
Location : En Habitacion De Al Lado... Y Por Las Tardes En Tus Pensamientios...
Datum upisa : 14.10.2007

Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 4:23 pm

Tako je Wink !
Mislim da bih ovaj film po tezini mogla svrstati u grupu sa "Rekvijemom Za Snove" , "Million Dollar Baby" , "Zastave Nasih Oceva" , "Far Away From Heaven - Daleko Od Raja", "9mm", "Eksperiment" ...

Sto znaci da je mnogo tezak Laughing !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Savage  Grace - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Savage Grace   Savage  Grace - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Savage Grace
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Glumci/Actores/Actors :: Belen Rueda~Lucia Serrano-
Skoči na: