Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Twilight" - Stefani Mejer

Ići dole 
+10
Alexandra-Eva-Tete -Afry
Ewa Capdewila
-->>AfRy<<--
*Natalia Sanchez*
*A&D*
Natalia_Sanchez
~*Mici*~
Bunny
always&4ever
Marizza Eva
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePon Jan 12, 2009 8:50 pm

Po mom avataru i potpisu, može se zaključiti da sam čitala knjigu... Čitala sam je na engleskom jeziku, imam originalno izdanje i - ostala sam bez reči. Zadivljena sam. Da li je još neko čitao, ili makar gledao film?
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 10:17 pm

Citam knjigu upravo, film gledala 2 puta Laughing
Mnoooooooogo mi se dopada!
KOme god se svidja Hari Poter i romantika ovo je prava knjiga za njega Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 12:33 am

I ja sam gledal film dva puta, kao što dobro znaš. Laughing
Ja sam se skroooooz navukla, i sve oko sebe smaram s tim. Laughing Ti kad budeš mogla počni s knjigom, mislim da će te, pošto ti se film mnogo dopao, oduševiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 3:51 pm

Pocela sam ja sa knjigom SmileSmileSmile
Vec sam negde na 100. stranici SmileSmileSmile Ali sad moram da pauziram zbog lektire Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 11:43 pm

Knjiga je DIVNA! Film je DIVAN!!!!!! Totalno sam se zatreskala (sigurno znate u koga hih!) Odusevljena sam!!! U subotu ili nedelju idem opet da gledam film i treba da kupim druga dva dela knjige! ma neznam sta vise da kazem skroz sam ODUSEVLJENA!!! Kao sto Marizza eva kaze vidi se po mom potpisu i avataru!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 12:02 am

E,pa ja sam gledala film 5 puta,opeljesila sam moje....Sada uterujem dugove i skupljam pare od drustva,sve sto mi duguju,da kupim prva dva dela!!!! Laughing Dugo nisam bila ovako odusevljena necim....Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......Twilight...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 5:46 pm

E to je parava recenica!
Stvarno dugo nisam bila ovako odusevljena necim!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 10:43 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-ko je razumeo,shvatice..... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Eva
V.I.P
Marizza Eva


Broj poruka : 2592
Godina : 30
Location : Tamo gde nisi ti...
Datum upisa : 01.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePet Jan 23, 2009 5:42 pm

Apsolutno vas kontam, osećam se potpuno isto kao vi!
Ja sam inače film gledala još dvaput na Internetu, i jedva čekam da dobijem DVD izdanje! Što se tiče ostalih knjiga, i one bi uskoro trebalo da mi "dopadnu šaka", i to u engleskom izdanju. Very Happy Prvi deo mi je kod Dode, tako da sad nisam u prilici da malo prelistavam knjigu i čitam svoje najomiljenije delove, ali ne mari. Laughing Preživeću. Laughing

E, moram malo da prokomentarišem izbor glumaca. Meni su gotovo svi muški glumci preslatki! Na prvom mestu je Edward, naravno. Prosto mi je... prelep. A nije fora samo u tome što je on ekstra lep (ja se inače na Roberta Pattisona ložim od kada sam ga videla u ulozi Cedrica Diggoryja u filmu "Harry Potter and the Goblet of Fire"), već je Edward stvarno ekstra lik. Jasper, Emmet, Jacob, a bogami i Mike - preslatki su! Cela vampirska porodica je prelepa! I glavna glumica Kristen Stewart, koja glumi Bellu, mnooogo mi se dopada. Vrlo je lepa, ali nije tipična. Nekako je... jednostavno je svoja. I glumi vrrrlo dobro. A posebno mi se dopada što nema neki piskav glas kao većina američkih glumica, nego ima dubok normalan. Fantastična je! Cela je ekipa je prosto vrh! Ceo film je prosto vrh! Sve što ima veze s "Twilight" je prosto vrh!
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumotion.com/index.htm
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePet Jan 23, 2009 11:17 pm

Marizza Eva ::
Apsolutno vas kontam, osećam se potpuno isto kao vi!
E, moram malo da prokomentarišem izbor glumaca. Meni su gotovo svi muški glumci preslatki! Na prvom mestu je Edward, naravno. Prosto mi je... prelep. A nije fora samo u tome što je on ekstra lep (ja se inače na Roberta Pattisona ložim od kada sam ga videla u ulozi Cedrica Diggoryja u filmu "Harry Potter and the Goblet of Fire"), već je Edward stvarno ekstra lik. Jasper, Emmet, Jacob, a bogami i Mike - preslatki su! Cela vampirska porodica je prelepa! I glavna glumica Kristen Stewart, koja glumi Bellu, mnooogo mi se dopada. Vrlo je lepa, ali nije tipična. Nekako je... jednostavno je svoja. I glumi vrrrlo dobro. A posebno mi se dopada što nema neki piskav glas kao većina američkih glumica, nego ima dubok normalan. Fantastična je! Cela je ekipa je prosto vrh! Ceo film je prosto vrh! Sve što ima veze s "Twilight" je prosto vrh!

SLAZEM se u potpunosti!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 4:38 pm

E,pa,ljudi,ja kupih i treci deo!!!Nemate pojma kolko sam samo srecna zvog toga!!!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....Vristim od srece!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

P.S.Dodo,Joko,necu moci da vas informisem o mom citanju,jer nemam vise kredita..... Laughing Znam da ste jedva cekale na taj trenutak.....Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 1:30 am

Ja sam film gledala 2 puta Smile) [jednom u bioskopu, a drugi put kod kuce] i ekstra je ... bas mi se dopao Smile)
inace sto se knjiga tice procitala sam tri dela i sada "strpljivo" [haha.. malo sutra strpljivo xD] cekam da prevedu 4. deo Smile))

znaci navukla sam se na Twilight strasno !!!
bas kao sto edward kaze belli da je ona njegov heroin Smile <3
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 3:40 pm

Jao Mici SmileSmileSmile
Uzivaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 8:00 pm

Citala sam sva 4 dela
Na engleskom
I treba da dobijem i engleska izdanja
Edward je samo moj sklanjate ruke s njega Razz]
Kristen mi je smesna
A roba volim jos odavno:)))
Presehi je.
opet kazem ne dirajte mi eda
mici evo ti benja,edwarda ne dam XD
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 10:03 pm

Hahaha! Ne moze tako! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Edward je moj i
samo MOJ!!!!!! Mozemo da ga delimo, ali samo ako ja uzmem glavu! heh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 5:58 pm

XD,zao mi je.Ja sam ga prva citala XD
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 10:23 pm

Stvarno, a ja sam prva gledla film! Ha! E a jel moze ovako? Tvoj je Edward moj je Robert? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePet Feb 06, 2009 6:14 pm

A neee,tebi edward meni rob.edward je bellin a zato XD
Pa ja sam knjigu citala u novembru,a film preko neta jos odavno...msm oko 29 novembra "Twilight" - Stefani Mejer 975234

Procitala sam i 4 deo...a sad citam midnight sun....
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:59 pm

Joj strava! ipak si ti pre meni i knigu i film! Pa dobro nema
veze...ali ima veze sto se tice roba i edwarda... ti si se prva
otimala za eda, pa sam ja onda ponudila roba...tako da rob
pripada meni, a tebo ed...zao mi je! a da plus meni se rob svidja jos od hari potera!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePet Feb 06, 2009 9:00 pm

Naaaarrrrooooodeeee!!! Bezobrazni admin se vraca! Mnogo spamujete, poslednje upozorenje Smile

Procitala sam knjigu i stvarno je WOW, cak je bolja od filma, ma sjajna je!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 3:25 pm

Bunny ::
Joj strava! ipak si ti pre meni i knigu i film! Pa dobro nema
veze...ali ima veze sto se tice roba i edwarda... ti si se prva
otimala za eda, pa sam ja onda ponudila roba...tako da rob
pripada meni, a tebo ed...zao mi je! a da plus meni se rob svidja jos od hari potera!

pa i meni Wink

Sori Dodo ali jbg,moram da branim svoje lol.
Pa naravno knjia je bolja od filma
Nazad na vrh Ići dole
*Natalia Sanchez*
Upoznajes Seranove
*Natalia Sanchez*


Broj poruka : 60
Datum upisa : 17.01.2009

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 7:28 pm

na zalost ni jedno ni drugo
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimePon Feb 09, 2009 9:55 pm

Joj moras bar knjigu da procitas!!!!!!!!! Ne znas sta propustas!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
-->>AfRy<<--
Markos smislja pesmu za tebe
-->>AfRy<<--


Broj poruka : 752
Godina : 29
Location : Forks
Datum upisa : 29.01.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 12:32 am

Knjiga je fanta!!!Procitala sam je za dva dana i sad cekam da mi stigne drugi deo!!!Odusevila sam se kao niko!Dobar je i film ali knjiga......Poter je mala beba za ovo!!!Telefon sam pretrpala temama i jos kojecim vezanim za film!
Samo se vi poubijajte oko Edwarda,ja uzimam Emmetta.
Nazad na vrh Ići dole
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 12:39 am

Citat :
Poter je mala beba za ovo
Necemo se vredjamo lol!
Salim se,pa,preporucuju mi knjigu,a meni se ne da da je uzmem,jos sam pod utiskom HP sedmog Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Twilight" - Stefani Mejer Empty
PočaljiNaslov: Re: "Twilight" - Stefani Mejer   "Twilight" - Stefani Mejer Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
"Twilight" - Stefani Mejer
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Twilight
» "Scar Tissue - Zive rane" Anthony Kiedis. . .
» "Zabe i francuski poljupci" - Sara Mlinovski
» "Cini i vrece za spavanje"-Sara Mlinovski

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Seranovi off/Los Serrano Off Topic :: Knjige/Los Libros/Books-
Skoči na: