Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano

Dobrodosli na forum!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Utisci o kraju serije

Ići dole 
+20
AncientMariner
KittyKat
*Natalia Sanchez*
SnAkE
*~Adri 4ever~*
sanytete
Marizza Eva
Afri
Natalia_Sanchez
gule13
I_love_Fran_Perea
~*Mici*~
kaca
always&4ever
ica92
Mix...
*A&D*
***santi***
Bunny
Ewa Capdewila
24 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 11:18 am

Ovo sam ja sabrala kao svoje utiske:

Ziveli smo u uverenju da je Lusija poginula,da Santi ima dete,da su Eva i Markos otputovali,da su Tete i Gilje zaljubljeni i niz raznih gluposti koje nemaju veze s vezom,takodje i da je Fiti sa Anom,Dijego sa Selijom,da je Kandela otisla,da je Afri trudna...
A onda u poslednoj epizodi Dijego skace sa nadvoznjaka i budi se iz sna i nista nije bilo.
Postoje dva shvatanja kraja
1.Da je sve bio san
2.Da ga je Bog poslao da ispravi sve i da se nista od onoga nikad ne desi(da vozi umesto Lusije itd)
Ali u svakom slucaju svi dogadjaji i likovi za koje smo mi mislili da postoje ostaju nepostojeci i rasprse se kao san
Od komedije je nastala tragedija.Poenta je izgleda bila da Dijego moze biti sa sto Selija ali da je zena njegovog zivota LUSIJA.
Zasto nisu prekinuli tamo gde je bilo sve u redu.???
Kraj je sve razocarao jer smo se taman pomirili sa cinjenicom da je Lusija poginula
A ako su vec hteli da tako zavrse trebali su da plate koliko hoce ali da dodju i Eva i Kandela....
Morate priznati islo je glupim tokom,svaka epizoda neki novi lik i sve gluplji dogadjaj....obrazlozenje svega je SAN Question
Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 4:04 pm

Slazem se! Ja se ko budala rasplakala kad su gilje i tete otisli kuro u zatvoru, diego sam, ubije se! i na kraju sve je covek sanjao!!!!!!! a tek kako sam plakala kad je lusija poginula!!!!!!!!!! O TOME DA NE PRICAM!!!!!!!!!!! cry
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
***santi***
Upoznajes Seranove
***santi***


Broj poruka : 88
Godina : 35
Location : СВЕТА ЗЕМЉА
Datum upisa : 30.03.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 5:55 pm

Мени се свиђа крај,Јесте да је глупо што је све био сан,али опет некако ми се више свиђа што се серија завршила са глумцима са којим је и почела да се емитује.


Ewa Capdewila ::
.
Zasto nisu prekinuli tamo gde je bilo sve u redu.???

Можда нису хтели да зврше серију "класичним" крајем,оно сви срећни и супер...
Nazad na vrh Ići dole
*A&D*
V.I.P
*A&D*


Broj poruka : 1808
Godina : 28
Datum upisa : 25.10.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 5:56 pm

Ja sam stvarno razocarana krajem.A mislim kad je vec san mogli su stvarno evu i kandelu da dovedu..
Nazad na vrh Ići dole
Mix...
Seranovi misle da si super
Mix...


Broj poruka : 1375
Godina : 33
Location : In bed. . . with her. . . :)
Datum upisa : 27.09.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 6:32 pm

Na neki nacin, nije mi toliko glup kraj, jer svi ostaju zajedno. . . Na pravi nacin. . .

Mada, glupost je da svi oni likovi (NAJVISE MOJA AFRI) nikada nisu ni postojali. . . Smile
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 7:17 pm

jeste malo glupo,ali sa druge strane i nije bas tooolio lose...sta znam..mogli su i bolje to da smisle..
Nazad na vrh Ići dole
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 9:33 pm

E ovako ovo je moja logika, nije tacno da Afri i ostali likovi nisu postojali, jednostavno krece sve od pocetka. Dijego je sanjao buducnost, kao na foru da je bio u buducnosti i sve to unapred doziveo, znaci, svi likovi bi po mojoj logici trebalo tek da se pojave.
Meni se kraj svidja, serija je zavrsena kako je i zapoceta, bilo koji drugi kraj mi se ne bi svideo, ne znam ni kako bi zavrsili, ovako mi se bas svidja i ja sam bas zadovoljna kako se zavrsila serija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Ewa Capdewila
*Cami's biggest fan*
Ewa Capdewila


Broj poruka : 3346
Godina : 28
Location : ....
Datum upisa : 28.02.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:15 pm

always&4ever ::
E ovako ovo je moja logika, nije tacno da Afri i ostali likovi nisu postojali, jednostavno krece sve od pocetka. Dijego je sanjao buducnost, kao na foru da je bio u buducnosti i sve to unapred doziveo, znaci, svi likovi bi po mojoj logici trebalo tek da se pojave.
Meni se kraj svidja, serija je zavrsena kako je i zapoceta, bilo koji drugi kraj mi se ne bi svideo, ne znam ni kako bi zavrsili, ovako mi se bas svidja i ja sam bas zadovoljna kako se zavrsila serija.
da,tek treba da se pojave po jednoj logici---tacnije onoj da pokusava da spreci neke stvari iz buducnosti
k'o superheroj lol!
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:20 pm

pa zar to nije glupo...kao fora on predvidio stvari..ajde to i nekako ali bas svaku osobu i sve..ne znam..
Nazad na vrh Ići dole
kaca
Pravis gluposti sa Giljeom
kaca


Broj poruka : 638
Godina : 29
Location : na sedmom nebu:):)
Datum upisa : 11.05.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:34 pm

ja sam gledala na internetu unapred te poslednje epizode
i videla sam na kraju lusiju..nista mi nije bilo jasno..kad ja vidim na tv-u...dijego je sve SANJAO!!!!!!JA NISAM MOGLA DA VERUJEM,ODMA SAM ne znam prokoventarisala kako s e glupo zavrsilo..meni se kraj ne svidja..
a najsmesniji su mi bili gilje i tete onako visoki,napravili su da ih da budu klinci tete sa snalicama i kikicama a tek gilje...ja sam se kidala od smeha.... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:38 pm

da..Smile) kad se setima kako je gilje bio mali,bas je provaljeno...bzvz
Nazad na vrh Ići dole
kaca
Pravis gluposti sa Giljeom
kaca


Broj poruka : 638
Godina : 29
Location : na sedmom nebu:):)
Datum upisa : 11.05.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:40 pm

gledaj sad u ovoj prvoj sezoni kada pocne kakva mu je frizura smesna,....i bas je nizak...xaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 2:41 pm

E,ovako....Meni se svideo kraj....Ovako,nece sad on kao superheroj da spasava,nego jednostavno,to mu je podsvest govorila kakav muz i otac treba da bude,jer svako kada stupi u brak ima to nesto sto ga kopka.....Npr. ja sam pitala mog tatu i on mi je rekao da je sanjao dan nakon sto su se moji vencali da je on sanjao da ce imati 3 cerke i da ce jedna da se razlikuje fizicki od druge dve....A,ja imam pepeljasto plavu kosu i plavo-zelene oci,a ovi svi moji imaju braon kosu i braon oci....
Meni je divan kraj,jer ipak zavrzavaju seriju sa porodicom sa kojom su poceli i sto kaze Doda nije istina da ti likovi ne postoje....Oni bi se pojavili,jedina razlika bi bila da je Diego oprezniji i neke od velikih stvari se ne bi izdogadjale(Lusijina smrt,odlazak Marcosa i Eve,Diegov infarkt.....),ali bilo bi glupo da snime jos 200 epizoda skoro istih kao one sto smo gledali....
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 3:55 pm

~*Mici*~ ::
E,ovako....Meni se svideo kraj....Ovako,nece sad on kao superheroj da spasava,nego jednostavno,to mu je podsvest govorila kakav muz i otac treba da bude,jer svako kada stupi u brak ima to nesto sto ga kopka.....Npr. ja sam pitala mog tatu i on mi je rekao da je sanjao dan nakon sto su se moji vencali da je on sanjao da ce imati 3 cerke i da ce jedna da se razlikuje fizicki od druge dve....A,ja imam pepeljasto plavu kosu i plavo-zelene oci,a ovi svi moji imaju braon kosu i braon oci....
Meni je divan kraj,jer ipak zavrzavaju seriju sa porodicom sa kojom su poceli i sto kaze Doda nije istina da ti likovi ne postoje....Oni bi se pojavili,jedina razlika bi bila da je Diego oprezniji i neke od velikih stvari se ne bi izdogadjale(Lusijina smrt,odlazak Marcosa i Eve,Diegov infarkt.....),ali bilo bi glupo da snime jos 200 epizoda skoro istih kao one sto smo gledali....
u pravu si
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
I_love_Fran_Perea
Zivis u kuci Seranovih
I_love_Fran_Perea


Broj poruka : 5987
Godina : 27
Location : HELL
Datum upisa : 16.12.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 5:46 pm

~*Mici*~ ::
E,ovako....Meni se svideo kraj....Ovako,nece sad on kao superheroj da spasava,nego jednostavno,to mu je podsvest govorila kakav muz i otac treba da bude,jer svako kada stupi u brak ima to nesto sto ga kopka.....Npr. ja sam pitala mog tatu i on mi je rekao da je sanjao dan nakon sto su se moji vencali da je on sanjao da ce imati 3 cerke i da ce jedna da se razlikuje fizicki od druge dve....A,ja imam pepeljasto plavu kosu i plavo-zelene oci,a ovi svi moji imaju braon kosu i braon oci....
Meni je divan kraj,jer ipak zavrzavaju seriju sa porodicom sa kojom su poceli i sto kaze Doda nije istina da ti likovi ne postoje....Oni bi se pojavili,jedina razlika bi bila da je Diego oprezniji i neke od velikih stvari se ne bi izdogadjale(Lusijina smrt,odlazak Marcosa i Eve,Diegov infarkt.....),ali bilo bi glupo da snime jos 200 epizoda skoro istih kao one sto smo gledali....

Bas tako! Zaista mi se svidjao kraj i mislim da je bolje sto je tako isplao... Jer bi ostale epizode sve verovatno bile na isti fazon...
Nazad na vrh Ići dole
gule13
Dobrodosao/la na forum



Broj poruka : 5
Datum upisa : 17.02.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 3:11 pm

da,apsolutno delimo misljenje...savrsen nkraj...originalno...
Nazad na vrh Ići dole
Natalia_Sanchez
Zivis u kuci Seranovih
Natalia_Sanchez


Broj poruka : 1627
Godina : 28
Location : balim za davidom boreanazom,i trazim jesse-ja :) <3
Datum upisa : 24.02.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 3:46 pm

~*Mici*~ ::
E,ovako....Meni se svideo kraj....Ovako,nece sad on kao superheroj da spasava,nego jednostavno,to mu je podsvest govorila kakav muz i otac treba da bude,jer svako kada stupi u brak ima to nesto sto ga kopka.....Npr. ja sam pitala mog tatu i on mi je rekao da je sanjao dan nakon sto su se moji vencali da je on sanjao da ce imati 3 cerke i da ce jedna da se razlikuje fizicki od druge dve....A,ja imam pepeljasto plavu kosu i plavo-zelene oci,a ovi svi moji imaju braon kosu i braon oci....
Meni je divan kraj,jer ipak zavrzavaju seriju sa porodicom sa kojom su poceli i sto kaze Doda nije istina da ti likovi ne postoje....Oni bi se pojavili,jedina razlika bi bila da je Diego oprezniji i neke od velikih stvari se ne bi izdogadjale(Lusijina smrt,odlazak Marcosa i Eve,Diegov infarkt.....),ali bilo bi glupo da snime jos 200 epizoda skoro istih kao one sto smo gledali....

delimicno se slazem sa tobom ... i stvarno sam obozavala lusiju i sve to .. ali sta bi sa selijom onda ??? nista... eto to
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/sweetest_day
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 5:28 pm

Pa,dosla bi Selija,samo sto se ne bi zaljubla u Diega niti on u nju.... Very Happy
Otkud ja znam...
I,pa sta ako ona ne bi bila tu?Ja sam oduvek vise volela Lusiju,nego Seliju.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 7:53 pm

meni je i malo cudno to sto on kao u snu lusija umre i on tu u bedaku,uvek misli a nju,onda se ozeni selijom i to mi je ok ali nikad nije ni posmislio na onu prvu zenu..i pred kraj serije pominje lusiju i kaze kao sve sam pogresio,a sta je sa prvom zenom??ipak sa njom ima tri sina...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 4:25 pm

Da to sam se i ja pitala. Mislim sa Lusijom je bio u braku 5 godina, a sa prvom zenom bar 10 i ima sa njom 3 sina. Mislim malo glupo. Jeste on voleo Lusiju i sve to ali ipak...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
~*Mici*~
V.I.P
~*Mici*~


Broj poruka : 2839
Godina : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 23.08.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 4:31 pm

Jeste,secao se on nje na pocetku,i ima jedna slika kod njih u kuci sa njom... Very Happy Nije da je se nije secao,nego serija se bazira na njihovoj porodici....Pa,da je jos uvek bio u tolikoj zalosti za Martom,ne bi ozenio Lusiju....
Nazad na vrh Ići dole
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 5:36 pm

Pa da ali opet da se to stvarno desava nekom coveku verovatno bi si obratio prvoj zeni
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
always&4ever
Admin
always&4ever


Broj poruka : 6479
Godina : 31
Location : On The Dotted Line
Datum upisa : 25.12.2007

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 5:39 pm

Pa verovatno, ali, narode, ovo je serija, fikcija, nestvarno... Marta, prva zena, se nije pojavljivala u seriji, serijaje pocela Lusijom, koja je bila prva i jedina ljubav njegovog zivota, eto, zato se on seca Lusije, a ne Marte
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trimetraiznadneba.forumotion.net
Bunny
Admin
Bunny


Broj poruka : 1681
Godina : 27
Location : Hogwarts
Datum upisa : 09.10.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 5:40 pm

Upravu si
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harry-potter-magic.new-forum.com
ica92
Upoznajes Seranove
ica92


Broj poruka : 85
Godina : 31
Datum upisa : 22.01.2008

Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 6:37 pm

ok..hvala:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Utisci o kraju serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci o kraju serije   Utisci o kraju serije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Utisci o kraju serije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» -Poslednju Epizodu Serije Koju Ste Pogledali...-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano :: Los Serrano :: Los Serrano-
Skoči na: